SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Koç bul. Oğlak bul. Zengin olsun istiyorsan oğlak is adami bul. 🦸
Koç istemem en yakın arkadaşlarımdan biri koç evlerden ırak 😂

Oğlak erkeğini hiç bilmiyorum. Ne arkadaş çevremde oldu ne de özel hayatımda. Cebindeki paranın kalınlığı beni bağlamıyor. Lüks sevmem. İsraf etmesin.

Başarılı olsun. Ve mümkünse aptal olmasın. Aptal insana tahammül edemiyorum 🤦🏻‍♀️

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Kırılmasın diye, aman tartışma olmasın diye ses çıkaramamak da şeytanın işi aslında.hayır diyememek ve çok uyumlu olmak iyi olmanın göstergesi falan değil.çünkü orada da korkular var.ses çıkaramamanın altında düşük frekanslı duygular var.
Hayır diyememe sorununu bir türlü aşamamıştım, çünkü gereklilik olarak baktığımda da anlamını yitiyordu.
Don’t let satan shut you up cümlesi ışıkları yaktı birden.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Geldiğim yerde bir anne ve yavruları vardı, kedi ona ciğer vermek için yaklaştığımı bildiği halde üzerime koştu tıslayarak kimbilir neler yaşadıysa.. her kediyi/köpeği evcilleştirmeye çalışmayın, çok kötü yaratıklar var, kötülük hep, iyilik beklediklerinden gelir genelde.. şarkıyı dinlerken geldi aklıma yine..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Zengin ve Oğlak iş adamı 😄 neyse bişey demiyorum bulun da görün 😄 benim tecrübelerim ve kelime hazinem zengin oğlak iş adamını anlatmaya yetmiyor.😂
Ibos da oğlak olmaz mi yani onu ayarlayalım arkadaşımıza :love:
Bunun Terazi versiyonu iyi oluyor. Bir derviş gibi olgun ve mütevazı :)

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro
Yalvarıyorum sevme hiçbirimizi 😂 Her yer kalp her yer vıcık vıcık Dişil enerji 😂

Diși olarak sevmiyorum, kişi olarak seviyorum.

Kalp te koydum, benim gençliğimde yoktu çünkü, parantezlerle idare ediyorduk.

Sesli harfleri yiyerek 160 karaktere tüm duygularımı sığdırmaya çalıșmak nedir bilir misin?

Psikoloğum dedi ki sevgini belli et dedi. O dediyse vardır bisey 🤣

Retro

Kayıtlı Üye
Bizim zamanımızda telefon yoktu, Facebook yoktu.

Mirch diye bir chat programı vardı, şimdiki instagramin 70 bin kat perdelisi.. 😁 Zar zor muhabbeti ilerleterek tanıştığın kişilerden mail adresine resim yollatana kadar çatlıyordun.. Bazen muhabbetin en güzel yerinde İnternet kafeci seni kaldırmaya geliyordu. Kaçak gecekondunu belediyeye yıktırmamak için barikat kurar gibi masanı savunuyordun 😩 ne günlerdi be. Cem Yılmaz gibi Bi 100 lük daha bir yüzlük daha diye diye geçti ergenlik..

Burası taktiksel gelișimim :
Ama bir ismin olmalı, sağlam isim yapmayana kızlar da bakmıyordu chatte.
Hatırladığım bazı cazibeli chat odası niklerim :

Vahşi_kovboy
Yakışıklı_prens
Kralların_Kralı
Bat_man
FSM_1453
Alemin_delikanlısı
Yusuf_Miroğlu
The_bad_boy
Yırtık_don - - - evet, trollere o zaman da vardı 😃

nurumm

Kayıtlı Üye
Ibos da oğlak olmaz mi yani onu ayarlayalım arkadaşımıza
Bunun Terazi versiyonu iyi oluyor. Bir derviş gibi olgun ve mütevazı
Benim gözlemlerimi sorarsanız kesinlikle akrep ve aslan versiyonunu bulursanız kaçırmayın derim ;) Vefa nedir biliyorlar. Terazi'nin kafası atarsa gözü bişey görmez.Oğlak her ne kadar duygusal olup kıyamasa da o güçlü görüntüsü varya dışarıya karşı içinde kıyametler koparken onun sonu olacak o işte :) daha listem uzar gider diğer burçlarında yöneticilik durumlarından merak ettikleriniz varsa hepsini gözlemledim aktarabilirim :)