SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

october

Kayıtlı Üye
Görüp tepkisiz kalamayacağım bende kurban piskolojisini çok baskın hissediyorum ve buna son verecek olan sensin. İçindeki gücün farkına varmanı kendinle savaşmaktan ve şifa aramaktan vazgeçmemeni dilerim. Sanırım durumundan ötürü sürekli kendini dinlemek zorunda kalıyorsun başkaları için iyi birşeyler yaparak kendini oyalamanı önermek bana düşmez ama işe yaracağını düşünüyorum.

Konu 'Bütün psikolojik hastalıkların sihri iptali bulundu bir defa sonuna kadar oku kurtul %100' https://www.gizlimabet.com/konular/...u-bir-defa-sonuna-kadar-oku-kurtul-100.36264/

Ya da yeni konular mevcut bunlar üzerinde çalışmayı denedin mi?
gerçekten de başkaları için bişey yapmak çok iyi gelen bişey. başkaları için dua etmek bile iyidir.

Aisling

Kayıtlı Üye
Şu an evde yalnızım. Yalnız kalmaya hiç gelemiyorum. Hâlbuki önceden yani bunları yaşamaz evvelken, yalnız kalmaya bayılırdım. Psikolojik sorunlarla boğuşmak beni yalnız kalmak korkusuna itiyor. Yalnız bana tek bir getirisi oldu ne kadar aciz ne kadar kırılgan olduğumu anladım . Önceden çok kibirli biriydim. Küçük dağları ben yarattım havasında gezerdim. Anne babama asırlık ettim. Onları üzdüm. Allah beni kaldırıp yere çarptı sen anne babanı üzersin ha diye...
Belalara uğramam beni anneme babama uysal bir evlat kıldı. Şimdi ne söyleyecekler diye ağızlarının içine bakıyorum. Onları dinliyor seviyor saygı duyuyorum . Artık itaatkar bir evladım onlara karşı. İşte buraya da böyle yazmak istedim.

Alex06

Kayıtlı Üye
Allah'ım durdur artık bunu. Ne olur sana yalvarırım durdur. Artık normal olmak istiyorum.
Birden bire durmayacak yavaş yavaş azalacak. Azalırken kontrolü ele almayı öğreneceksin. O kanalı sen kapatacaksin. Bizlerde o kanal kapalı açılmasına izin vermiyoruz. Sen de öyle yapacaksın zaman tanı kendine.

Alakan

Elit Üye
Garip bir şekilde hastayım. Gündüzleri hiçbir şeyim yok geceleri yoğun ağrı yaşıyorum. Ne öksürük ne boğaz ağrısı, halsizlik hiçbir semptom yok. Sadece geceleri dayak yemiş gibi oluyorum ve ateşleniyorum. Salgın varmış sanırım, kendinize dikkat edin.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Garip bir şekilde hastayım. Gündüzleri hiçbir şeyim yok geceleri yoğun ağrı yaşıyorum. Ne öksürük ne boğaz ağrısı, halsizlik hiçbir semptom yok. Sadece geceleri dayak yemiş gibi oluyorum ve ateşleniyorum. Salgın varmış sanırım, kendinize dikkat edin.
Geçmiş olsun. Arkadaşım da ateşi çıkıyordu gece ve gün içinde sürekli bir yerleri ağrıyordu ve midesi bulanıyordu baya zor geçirdi geçen hafta.

Alakan

Elit Üye
Geçmiş olsun. Arkadaşım da ateşi çıkıyordu gece ve gün içinde sürekli bir yerleri ağrıyordu ve midesi bulanıyordu baya zor geçirdi geçen hafta.
Teşekkür ederim. Mide bulantım ilk iki gün oldu. Kendime çok iyi bakmaya çalışıyorum. Sürekli vitamin desteği... Belki o yüzden biraz daha kolay atlatıyorum ama keşke grip olsam dedirtti bu hastalık bana. Geceleri sanki bıçakla doğranıyorum öyle bir acı ve ağrı. Nasıl bir şey çözemedim. Çevremden de duymaya başladım. Herkes dikkat etsin kendine :/

Aisling

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun üzüldüm valla. Hastalık çok zor bir şey.

Aisling

Kayıtlı Üye
Sabahtan başladı sesler. Annemde gezmeye gidecek o yanından gidince bak nasıl işkence yapacağız sana diyorlar. Yanımda biri varken fazla üstüme gelmiyorlar ama yalnız kalınca süründürüyorlar. Sadece diğer insanlar gibi olmak istemiştim. Normal olmak istemiştim. Bu benim için niye bu kadar zor? Anlayamıyorum. Her gün Allah'a yalvarıyorum ama sanki beni duymuyor. Dualarım karşılıksız kalıyor. Bir ara dinsiz takıldım yine öyle olmak istemiyorum ama onun beni duymaması beni çok yordu.

Aisling

Kayıtlı Üye
Birden bire durmayacak yavaş yavaş azalacak. Azalırken kontrolü ele almayı öğreneceksin. O kanalı sen kapatacaksin. Bizlerde o kanal kapalı açılmasına izin vermiyoruz. Sen de öyle yapacaksın zaman tanı kendine.
Kendime zaman tanımaya çalışıyorum ama bu his benden her gün bir şeyler götürüyor. Hissediyorum. Keşke hemen iyileşmek için bir buton olsa oraya bassam ve iyileşsem.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Sabahtan başladı sesler. Annemde gezmeye gidecek o yanından gidince bak nasıl işkence yapacağız sana diyorlar. Yanımda biri varken fazla üstüme gelmiyorlar ama yalnız kalınca süründürüyorlar. Sadece diğer insanlar gibi olmak istemiştim. Normal olmak istemiştim. Bu benim için niye bu kadar zor? Anlayamıyorum. Her gün Allah'a yalvarıyorum ama sanki beni duymuyor. Dualarım karşılıksız kalıyor. Bir ara dinsiz takıldım yine öyle olmak istemiyorum ama onun beni duymaması beni çok yordu.
Her şeyi tabi ki duyar, görür Allah ama ilahi planda olması gereken buysa müdahale olmaz, kendi başının çaresine bakmayı öğrenmen lazım.
Evde yalnız kaldığında Bakara Suresi, Cevşen ve diğer korunma ayetlerini, surelerini aç dinle.
Cevşenin tamamını okumayı denedin mi, oldukça etkili korunmada.
İstediklerini desinler boşver he de geç sürece teslim ol, elinden gelen bir şey gelirse de yap ama sonuçlarını sürekli takip etmeyi bırak.
Amener Resulü korunma çemberi de çok faydalı olur.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Buraya yazıp eski sevgilisinde büyü olduğunu iddia edenlerden özür dilemek istiyorum, onlara sadece onların karaktersizliği olduğu şeklinde yorum yaptığım için, ama büyü çok yaygın, insanlar kendilerine faydalı olacak kişileri bağlamak için her şeyi yapabiliyorlar, özellikle orda burda minnoş masum takılıp kendilerini aziz azize gibi gösteren tipler.
Ve bu siteden yetişenler de baya becerikli oluyorlarmış öğrendik çok şükür..

Aisling

Kayıtlı Üye
@Aisling müsade verirsen eğer, durumun hakkında konsantre bir yorum iletmeye çalışacağım. İznin varsa tabii...
Var var olmaz mı hiç...

Ek olarak artık böyle yaşamaktan çok yoruldum . zaten bir kere intihara kalkıştım yine kalkışmak istemiyordum ama sesler öylesine güçlü ki artık dayanamıyorum .