Sizce son seviye nedir?

Karbaben

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli mabet üyeleri birkaç ay önce konu açmıştım. ( http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=37725 ) o andaki düşüncem kurtulmaktı ancak mabet arkadaşlarının cevaplarına göre bu yeteneğimi gelişirmeye karar verdim. Ben durugörü yeteneğine sahip bir insanmışım bunu söylediler gördüğüm anlar seziler artık her neyse anlık olan olayları yaşayanın gözünden görmek iyi bir şeymiş. Şimdi sizlere kat ettiğim yoldan bahsetmek istiyorum, linkte verdiğim konuda da bahsettiğim gibi beynimde şimşek çakması olayı durugörü esnasında kendimi stres altında ve gergin bir ruh haline bürüdüğüm içinmiş, artık çok fazla imge gördügümden dolayı görmeden 2-3 saniye önce başlıyor diye biliyorum. Bunun yararıda hemen derin bir nefes alıp durugörüye pozitif yönde başlıyorum. Biraz araştırma yaptım bazı teknikler falan buldum ama onları yapmak istemedim. Hepsinin temeli zaten içimizdeki enerji ile ilgili olduğu bir gerçek bende meditasyon yaptım, komsantre olup içimde enerji olduğunu hissetmeye çalıştım yararı oldu mu bilemem ama iyi uyku getirdi her yapışımda 1 saat şekerleme yaptım. Ev içerisinde gözlerimi bağladım normal yaşantımı birkaç dakika hergün öyle sürdürdüm. Zamanla bu süre uzadı farklı mekanlarda denedim akrabalarda, tatilde falan. Odaya birkere bakıyor ve gözlerimi bağlayıp çoğu zaman kapayıp mekanı imgelere çevirdim. Toplumda özelliklede toplutaşımada insanlara şimdi bana bakacaksın, kulağını kaşıyacaksın gibi telkinler vermeye çalıştım. Birsüre sonra bu yaptıklarımı kendimi geliştirmek için olduğunu kenara bırakıp eğlence için yapmaya başladım. Şuanki durumum ise gözlerimi kapayıp bir arkadaşımı gözlerimin önünde ayakta dururken düşünürken kendiliğinden karanlık şekilleniyor ve oluşturduğum arkadaşımın figürürünün etrafı mekan oluveriyor. Bazen yanılsamda genellikle mekanlar o anda doğru olarak çıkıyor. Ben bu olayı artık sevmeye başladım. Tek kötü etkisi arkadaşlarım bana fal baktırmaya falan çalışıyorlar, yanlarına gidince oo kahin bey hoşgeldin diyorlar :D Malesef toplumumuzda her psişik falcı kahin gibi lakaplar alıyor bunu öğrenmiş oldum. Bu konuyu açma nedenim bu yetenek daha ne kadar ilerleyebilir yani son noktası nedir? Kendiliğinden olan imlereri zamanla istediğim zaman görmeye başladım ama ilerisini merak ediyorum cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pozitif olarak:
-Mekan sınırı ortadan kalkarak her yere ulaşılabilir görüde.
-Zaman sınırı da ortadan kalkabilir (başka bir kilidin açılması gerekir bunun için).
-İnsanların 5 duyularıyla algıladıklarını onlardan kopyalayabilirsiniz bir süre sonra.
-Hayvanlarla iletişime geçilebilir (başka bir kilidin açılması gerekir).
-Varlıklarla iletişime geçilebilir (başka bir kilidin açılması gerekir).

Negatif olarak:
-Kontrol etmekte çok zorlanabileceğiniz, kitlesel veriler alabilirsiniz. Mesela zor durumda olan bir insan grubunu o an tek tek hissetmek gibi. Bu sizi psikolojik olarak da yıkmaya başlar. Elinizde olmadan anten açık olduğu için, toplu insanların gönderdiği her sinyale bağlanabilirsiniz. Uykuda olsanız bile sizi uykunuzdan fırlatacak şiddette olabilir.
-Varlıksal obsesyonlara maruz kalabilirsiniz.
-Enerji dengeniz ciddi biçimde bozulabilir.
-Fiziksel sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Örneğin tansiyon dengesizliği, kalp ritim bozukluğu, bağışıklık sisteminin düşmesi ki bu zaten bir çok hastalığa neden olabilir.

Kısaca işin eğlencesini artık bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bir yola çıktınız, tamam biraz da eğlendiniz, artık ciddiyet ve disiplinle ilerlemelisiniz. Göz açıp kapayana kadar işler kötüye gidebilir bunu da unutmayın.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Pozitif olarak:
-Zaman sınırı da ortadan kalkabilir (başka bir kilidin açılması gerekir bunun için).
-İnsanların 5 duyularıyla algıladıklarını onlardan kopyalayabilirsiniz bir süre sonra.

Negatif olarak:
-Kontrol etmekte çok zorlanabileceğiniz, kitlesel veriler alabilirsiniz. Mesela zor durumda olan bir insan grubunu o an tek tek hissetmek gibi. Bu sizi psikolojik olarak da yıkmaya başlar. Elinizde olmadan anten açık olduğu için, toplu insanların gönderdiği her sinyale bağlanabilirsiniz. Uykuda olsanız bile sizi uykunuzdan fırlatacak şiddette olabilir.
-Fiziksel sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Örneğin tansiyon dengesizliği, kalp ritim bozukluğu, bağışıklık sisteminin düşmesi ki bu zaten bir çok hastalığa neden olabilir.

Kısaca işin eğlencesini artık bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bir yola çıktınız, tamam biraz da eğlendiniz, artık ciddiyet ve disiplinle ilerlemelisiniz. Göz açıp kapayana kadar işler kötüye gidebilir bunu da unutmayın.

Negatif olarak belirttiğiniz maddeler pisişikte son noktaya uğlaşınca mı bunlar oluyor ?
sizce varlıksal opsesyondan ve enerji dengesinin bozulmasından kurtulmanın bir yolu var mıdır ?

codzombi

Kayıtlı Üye
konuyla alakasız oldu fakat şu constantine deki kedinin gözlerine odaklanıp başka bir boyuta geçiş olayı nedir durugörü mü ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Negatif olarak belirttiğiniz maddeler pisişikte son noktaya uğlaşınca mı bunlar oluyor ?
sizce varlıksal opsesyondan ve enerji dengesinin bozulmasından kurtulmanın bir yolu var mıdır ?
Öyle bir şart yok. Son nokta derken gücün kontrol dışında arttığı ve artık kitleleri hissedebilecek boyuta geldiği anı söyledim.
Kendimden örnek verirsem kitlesel algılama bende bir anda ortaya çıkmıştı, başka insanların da başına gelmiş olabilir. Yani son-başlangıçtan ziyade, kuvvetin üst düzeyde olduğu anları söylüyorum. Zaten bu işlerin son noktası yok, sonsuzluğa açılan bir pencere.

Varlık obsesyonu ve enerji dengesinin bozulmasına karşı olmadan da alınabilecek tedbirler olduğu gibi, olduktan sonra da düzeltme şansı elbette var. Uzun olur kısa olur ama yolları vardır.

Karbaben

Kayıtlı Üye
Pozitif olarak:

Negatif olarak:

Çok iyi bir şekilde açıkladın ancak negatif etkilerden varlıksal obsesyon dediğimiz şeyi soyut varlıklar olarak biliyorum onlarla uğraşmassam bile kesin bu sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Kalpten gitmek istememde :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok iyi bir şekilde açıkladın ancak negatif etkilerden varlıksal obsesyon dediğimiz şeyi soyut varlıklar olarak biliyorum onlarla uğraşmassam bile kesin bu sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Kalpten gitmek istememde :)
Doğru biliyorsunuz evet.
Onlarla uğraşmasanız bile bu sıkıntıyla karşılaşmanız olasılık dahilindedir. Kesin diye bir şey yok, olasılığı vardır.
Neden diye soracak olursanız, insanın yaydığı sinyal, insanın enerji gücü korkunç boyutlara varabilme potansiyeline sahiptir. Bu potansiyel ruhun enerjisinden dolayı gelir.
İnsan, gücünün bilincinde olmayan yürüyen nükleer reaktörden başka bir şey değil aslında. Bu reaktör muazzam bir enerji de verebilir, patlaya da bilir.
Gece gökyüzüne baktığınızda atmosfere girerken patlayan bir gök taşı nasıl dikkatinizi çekerse (büyüklüğüne göre), insanın da yaydığı enerjinin ve yaptığı uygulamanın büyüklüğüne göre çekeceği dikkat de aynı olur varlıklar için. Elbette bazı meraklılar toplanabilir, bu enerjiden istifade etmek isteyenler toplanabilir, hatta başka özel yetenekli insanların radarına takılabilirsiniz ve bu insanlar her zaman iyi niyetli olmayabilir.
Anlayacağınız üzere öyle boş bir evrende değiliz. Bu işlerin konuşmada ve günlük hayatta gizli olması bir çok şey tarafından saptanamadığı anlamına gelmez.
Herkes tuvalete gidip ihtiyaç giderir ama kimse bunu anlatmaz gibi bir şey bu. O kadar doğal yani.

Karbaben

Kayıtlı Üye
O zaman bu kadar sık olarak yapmaktan vazgeçeyim. Tek bir soru daha sormak istiyorum. İnsan madem bu kadar güçlü bir enerjiye sahip obsesyon anında bu güç ile varlıklar kovulabilir mi?

AJA

Elit Üye
Anlamsızca enerjinin düşmesi bvağışıklık sisteminin düşmesi dönem dönem tansiyon ve kalp ritminin değişmesini depresyon yada strese beslenmeye bağlayabilriz ve çözümüde ortada.Peki diğer manada ele alırsak bu durum başımıza sık sık geliyorsa nasıl bir önlem alınabilinir ? Arınmak yetersiz kalıyor sıkı bir korunma yöntemi gerekmekte.Bu konuda ne önerirsiniz sevgili chillout ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O zaman bu kadar sık olarak yapmaktan vazgeçeyim. Tek bir soru daha sormak istiyorum. İnsan madem bu kadar güçlü bir enerjiye sahip obsesyon anında bu güç ile varlıklar kovulabilir mi?
Sık yapıp yapmamanız değil bunu engelleyecek olan. Sık yapıp yapmamak enerji dengenizi alakadar eden bir konudur ve o ayrı bir öneme sahiptir. Bu meselede ise sık yapmak veya yapmamak bir şeyi değiştirmez.
Güzel soru madem bu kadar güçlüyüz neden obsesyonu engellemiyoruz?
Gücünüzün farkında olmadığınız ve nasıl kullanacağınızı bilemiyor olmanızdan kaynaklanır bu. Varlıkların bize göre hep dediğim gibi tek üstün yanı bu enerjileri sizin elma armutu görüp kesip biçip yiyebildiğiniz gibi algılayabilmeleridir. İnsan sadece iki türdür (bu özel bir sır bunu açmam), varlıklar ise milyon farklı tür. Haliyle bir de bu dezavantajımız var. Biz hepsini tek tek çözene kadar bunlar zaten çözülmüş tek türe ait bilgileri internetten indirir gibi bir birlerinin şuurlarına nakledebilir veya çalabilirler bu bilgileri. Yani bizim enerjilerimizi algılayıp tanımlayabilmeleri yetmezmiş gibi, bizdeki velet yaşına denk bir varlık bile bizimle alakalı özel çözümleri bir yerlerden edinebilir. Zaten bu yüzden varlıksal meseleler bu kadar yaygın. Ben kendimden de biliyorum, bazı varlıkları tek seferde kolayca engelleyebilirken, bazılarının da beni öldürmelerinden sadece başka üst varlıklardan yardım alarak kurtulduğum da olmuştur. En alimine bile bu olabilir. Diyorum ya çeşit çok, strateji çok bunlarda. Hep temkinli olmakta fayda var. O yüzden çocuk işi değil, çok ciddiye alın diyoruz hep.

Anlamsızca enerjinin düşmesi bvağışıklık sisteminin düşmesi dönem dönem tansiyon ve kalp ritminin değişmesini depresyon yada strese beslenmeye bağlayabilriz ve çözümüde ortada.Peki diğer manada ele alırsak bu durum başımıza sık sık geliyorsa nasıl bir önlem alınabilinir ? Arınmak yetersiz kalıyor sıkı bir korunma yöntemi gerekmekte.Bu konuda ne önerirsiniz sevgili chillout ?
O halde sistemsel bir problem olabilir. Yani ya bir şeyi sürekli yanlış yapıyor olabiliriz farkında olmadan bunu değiştirmek lazım, ya çok güçlü parazitlere maruz kalmışızdır bunları temizlemek gerekir, ya iyi sandığımız ve iletişimde olduğumuz bir varlık göründüğü gibi değildir bloke etmek gerekir, ya uyuduğumuz yer geopatic stres alanına maruz kalıyordur değişmek lazımdır, ya da hayat tarzımızda bir değişlik gerekebilir. O kadar geniş bir yelpaze ki soruyu daraltırsak daha yakın cevap verebilirim belki.

Karbaben

Kayıtlı Üye
Biraz korktum ama vazgeçecek değilim aylardır uğraşıyorum. Ama artık daha temkinli olucam. Umarım öyle bir durumla karşılaşmam her dikkatlerini çeken şeye zarar verecek değillerdir sanırsam. Üstelik ilk obsesyona uğrayan kişide olmam. Benim gibi eminim çok sayıda insan vardır yetenekleri olan ama tek sıkıntı ne kaynak var ne bilgi internetten biraz toplasakta asla yeterli kalmayacak. Benim gibi kendi kendini geliştirmeye çalışan dostlarda umarım sıkıntısız bir şekilde eğitirler teknikler keşfederler. Tekrar birkaç ay sonra yaptığım her adımı ve geldiğim seviyeyi pozitif bir şekilde yazmak isterim. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Biraz korktum ama vazgeçecek değilim aylardır uğraşıyorum. Ama artık daha temkinli olucam. Umarım öyle bir durumla karşılaşmam her dikkatlerini çeken şeye zarar verecek değillerdir sanırsam. Üstelik ilk obsesyona uğrayan kişide olmam. Benim gibi eminim çok sayıda insan vardır yetenekleri olan ama tek sıkıntı ne kaynak var ne bilgi internetten biraz toplasakta asla yeterli kalmayacak. Benim gibi kendi kendini geliştirmeye çalışan dostlarda umarım sıkıntısız bir şekilde eğitirler teknikler keşfederler. Tekrar birkaç ay sonra yaptığım her adımı ve geldiğim seviyeyi pozitif bir şekilde yazmak isterim. Yardımlarınız için çok teşekkürler.
Teselli ikramiyesi:
Bir de pozitif yönelimli varlıkların dikkatini çekebilir ve gerekli koşullar da oluşursa sizi korumaya alabilirler. :)

han__ozan

Banlı Kullanıcı
Pozitif olarak:

Negatif olarak:

mükemmel açıklama... sanki içimi dile getirdiniz ...