Siyah Tesbih Tılsımı

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba ben eskilerden chireiki ara ara bakıyordum paylaşımlara ve çok güzel şuandada.Benim aklımda bayadır bu soru var benim babamın verdiği siyah bir tesbih var bunu tılsımlamak parlatmak etki vermek istiyorum tesbih tehlil dua hamd tevhid esmaul husna hepsini cekiyorum ve abdestli feyizliyken üflüyorum ben kısa etkili bir cümle tılsımlı bir söz biliyorsanız türkçede olur bana söylerseniz çok sevinirim yeni dualar zikirlerde öğrendiğim bu zamanda çok güzel olur defterimede kaydedederim...Teşekkürler herkesin kandili mübarek bereketli olsun.

Ü

Üye silindi 45859

Beklentiniz dahilinde cevap vermek isterdim ancak çok açık uçlu bırakmışsınız. İhtiyacınız olan bu değil hissediyorum ancak ben genellikle kendim için Kasas Suresinin 24. Ayetini; “Ey rabbim! Bana lutfedeceğin her türlü hayra muhtacım!” şeklindeki Hz. Musa’nın duasını okuyorum. Arapçasını bilmiyorum ben Türkçe okuyorum ancak Arapçasını okumak isterseniz bulması zor olmayacaktır.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Bu duayı defterime yazacağım.Bende size biryere giderken dışarı çıkarken Okunan benimde Türkçe okuduğum bir dua Söylemek isterim.Allahım benim girdiğim yere hayırla girmemi çıktığım yerden hayırla çıkmamı güzellikle çıkmamı Nasib et ve bana tarafından bir ilim güç ver..İsra suresi 80.ayet Arapçasıylada okuyabilirsiniz.

Ü

Üye silindi 45859

Teşekkürler. Bu duayı defterime yazacağım.Bende size biryere giderken dışarı çıkarken Okunan benimde Türkçe okuduğum bir dua Söylemek isterim.Allahım benim girdiğim yere hayırla girmemi çıktığım yerden hayırla çıkmamı güzellikle çıkmamı Nasib et ve bana tarafından bir ilim güç ver..İsra suresi 80.ayet Arapçasıylada okuyabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim, çok güzel bir ayetmiş dilerim ilmine vakıf olabiliriz.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Rica ederim bende teşekkür ederim :))
Biliyorsunuz herşeyde olduğu gibi maneviyattada çaba çok önemli okuduğumuz vird edindiğimiz şeylere devam etmek gerekiyor profesyonellik böyle kazanılıyor Allah ilmini bizlere Nasib etsin ayetler manalarda onlara ağırlık önem verdikçe açılıyor :))

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi teşekkürler internetten çok arattım bulamadım bu siteye üyelere güvendiğim için uzun süredir aklımdaydı iyi günler...

Alakan

Kayıtlı Üye
Yani pandülü nasıl kodluyorsak o şekilde kodlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Alakan

Kayıtlı Üye
Nasıl anlamadım ayrıntı verebilirmisin
Pandülü kodlarken hangi amaç için kullanacaksak ona göre kodluyoruz. Avuç içine doğru tutar ve enerji akışını hissettiğimizde ne için programlayacaksak o niyeti söyleriz. Koruma istiyorsak koruma, şifa istiyorsak şifa vb.

Tesbihi sürekli kullanıyorsanız zaten sizin enerjinizle uyumlanmış demektir. Pandülde yaptığımız işlemin aynısını yapabilirsiniz. Avuç içinizde tutun tesbihi veya avuç içinize doğru tutun ve niyetinizi söyleyin. Enerji akışını hissedersiniz zaten. Ara ara programlamayı tekrarlarsınız.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Pandülü kodlarken hangi amaç için kullanacaksak ona göre kodluyoruz. Avuç içine doğru tutar ve enerji akışını hissettiğimizde ne için programlayacaksak o niyeti söyleriz. Koruma istiyorsak koruma, şifa istiyorsak şifa vb.

Tesbihi sürekli kullanıyorsanız zaten sizin enerjinizle uyumlanmış demektir. Pandülde yaptığımız işlemin aynısını yapabilirsiniz. Avuç içinizde tutun tesbihi veya avuç içinize doğru tutun ve niyetinizi söyleyin. Enerji akışını hissedersiniz zaten. Ara ara programlamayı tekrarlarsınız.

Teşekkür ederim güzel bir yöntemmiş:)

Peki Renkler açısından düşünürsek siyah tesbih nasıl bir anlamı var ve etkisi nedir sizce?

Alakan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim güzel bir yöntemmiş

Peki Renkler açısından düşünürsek siyah tesbih nasıl bir anlamı var ve etkisi nedir sizce?
Koruma, saldırı ve güç için kullanılabilir siyah renk. Bir "şeyi" gizlemek istiyorsanız da olabilir. Tabii örneğin kalkıp şifa için kullanacaksanız başka renk tercih etseniz daha iyi olur.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bir de tesbih doğal taş değil mi? Hangi taştan yapılmış?

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Koruma, saldırı ve güç için kullanılabilir siyah renk. Bir "şeyi" gizlemek istiyorsanız da olabilir. Tabii örneğin kalkıp şifa için kullanacaksanız başka renk tercih etseniz daha iyi olur.

Uzun süredir severek kullanıyorum tesbihte zaten çok renk seçeneği yok ben siyah rengi hep sevdim esmalar zikirler duaları okuyorum zaten böyle elim alıştı elimde kayboluyor aslında siyah gücüde çağrıştırıyor şifada bir güçtür söylediğiniz avuca alıp niyeti Söylemek gibi bir uygulama arıyordum bilginiz için saģolun...Hz Muhammette siyah rengi çok severmiş mısır medeniyetindede rakiplere dikkat edersek siyah Sarı Yeşil rengi mevcut

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Kesem var niyeti duaları okuyup koydum başka tesbihlerde var bakalım etkileşime geçsinler heheheh

Alakan

Kayıtlı Üye
Uzun süredir severek kullanıyorum tesbihte zaten çok renk seçeneği yok ben siyah rengi hep sevdim esmalar zikirler duaları okuyorum zaten böyle elim alıştı elimde kayboluyor aslında siyah gücüde çağrıştırıyor şifada bir güçtür söylediğiniz avuca alıp niyeti Söylemek gibi bir uygulama arıyordum bilginiz için saģolun...Hz Muhammette siyah rengi çok severmiş mısır medeniyetindede rakiplere dikkat edersek siyah Sarı Yeşil rengi mevcut
Seviyorsanız ve size olumsuz bir anlam çağrıştırmıyorsa dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Seviyorsanız ve size olumsuz bir anlam çağrıştırmıyorsa dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Evet bende öyle düşünüyorum :) hatta pozitif etkilerini gördüm tesbih parlasın manyetik etki alsın diye gerçekten aldı shsh ama senelerdir kullanıyorum Babamın verdiği tesbihlerden biri :)

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Taşları sertleşmeye başladı sebebi ne acaba shshs resim atılıyormu tesbihi resmini atsam size?

ChiReiki

Kayıtlı Üye

Ya Hafiz Ya Settar Ya Gaffar gibi esmaül hüsnadan zikirlerde çekilmesi uygun olur