Sirli vefk

ruban

Kayıtlı Üye
Bu mübarek vefki üzerinde taşıyana çok acayip sırlar açılır. İnsanlar cinler ve diğer mahlukat arasında aziz olur. Bu vefki müşahede eden Allah’ın izniyle kimseye muhtaç olmaz. Bu kadarını anlatmaya izin var. Sen anla irşat olursun. Bu vefki hiç bir yerde bulamazsın iyi anla.

Ekli dosyayı görüntüle 6161

kaynak havasur esrar el-kadiri

esaskız

Kayıtlı Üye
hangi vakitlerde yazmamız uygun olur

zero2900

Kayıtlı Üye
yatsı namazından sora

Bu vefk hiç bir işe yaramaz enis tığılı gibi ilmi olmayan birinin ve havasülesrar gibi tek derdi ticari cemaat toplamk olan bir dergahın sistesinden aldıkalrınızı gizli mabet gibi kaliteli bir siteye yazmasanız keşke...

ruban

Kayıtlı Üye
zoro2900 bu sitenin degerli yöneticilerimiz var ve bu sitenin kalitesini azaltcak birşey olsaydı kurallar katiyen uygulanır dı ve bu kol kadri dergahının bir sayfasıdır lütfen eleştirir ken salam kanıtlarla tecübe edinmeden eleftirmeyiniz ilim ile paranın kimde oldugu belli olmaz ve artık orjinal el yazması bulmak çok zor ve hepsi şifreli ve kodlu bu işin ehli ve ilim sahibi birine ben ziyor konuşma tarzınız sizin ilminiz den faydalanmak istriz

zero2900

Kayıtlı Üye
zoro2900 bu sitenin degerli yöneticilerimiz var ve bu sitenin kalitesini azaltcak birşey olsaydı kurallar katiyen uygulanır dı ve bu kol kadri dergahının bir sayfasıdır lütfen eleştirir ken salam kanıtlarla tecübe edinmeden eleftirmeyiniz ilim ile paranın kimde oldugu belli olmaz ve artık orjinal el yazması bulmak çok zor ve hepsi şifreli ve kodlu bu işin ehli ve ilim sahibi birine ben ziyor konuşma tarzınız sizin ilminiz den faydalanmak istriz

Ben kadiri tarikatına mensubum fatih dramandaki sözünü ettiğiniz dergahada gittim el yazmalarımı paylaşmak istedim 2000 küsür el yazmam var bunalrın 10 tanesini götürdüm beraber çzöeriz dedim. Birdaha telefonalrıma çıkmadılar karakterlerine düşmemek için dergahlarınada gitmedim. Ve görüştüğüm kişiler dergahın şeyhi ve şeyh in sağ kollarıydı. Yani kimi eleştirdiğimi ve neden eleştirdiğimi biliyorum. Kuralalra aykırı bir şey yok ama gerçekten onalrın sahte vefk ve azimetleri bu siteye yakışmıyor. Elimden geldiğince bilgimi sizlerle paylaşırım. Teşekkürler

• Beğendim
Tepkiler: dgo

ruban

Kayıtlı Üye
200 kadar el yaz ması büyük bir kaynak doru düzgün sahaflarda bile bukadar havas el yazması yok soyunuzda bu ilmin piri biri olmalı bu denli kaynaga sahip ginede şifrelidir kaynaklar

zero2900

Kayıtlı Üye
200 kadar el yaz ması büyük bir kaynak doru düzgün sahaflarda bile bukadar havas el yazması yok soyunuzda bu ilmin piri biri olmalı bu denli kaynaga sahip ginede şifrelidir kaynaklar

200 değil 2000 ve tüm şifreleri çzöecek sırf bu kitapalrın şifresini görüp çözmüş ustaların kendinleri için sakaldıkalrı mezarlarına gömülüp sornasında çıakrtılmış özel şifre çözmeye yönelik kitapalrda dahil. :)

ruban

Kayıtlı Üye
:D site kuralarına hay kırı ama espiri yapcam k.b ya çok zengin yada mezar soymakla geçmiş :D ölenler istanbul kütüpanesini gömişler yanlarında çok merakla bekliyoruz inş bu kitapları tercüme etcek biri vardır biz de faydalanırız bu ilimler den nasıl bir yerden de çıktını merak etim büyük bir şehirmi ??

zero2900

Kayıtlı Üye
:D site kuralarına hay kırı ama espiri yapcam k.b ya çok zengin yada mezar soymakla geçmiş :D ölenler istanbul kütüpanesini gömişler yanlarında çok merakla bekliyoruz inş bu kitapları tercüme etcek biri vardır biz de faydalanırız bu ilimler den nasıl bir yerden de çıktını merak etim büyük bir şehirmi ??

Ailem aslen selanik göçmeni bu kitapların içinde yok yok ama şunu anlıyorsun ilmin yetkin olunca zaten kitaba gerek kalmıyor hak perdesine kadar perdeyi yırtmış biri kitabı isterse önüne getiriyor tabi bende yok öyle bir ilim. Ama amaçsa evet amaç tüm kitapalra ihtiyacı bitirmektir. Bir adam ne zaman bir yerin adamı olur? O yeri rehber veya harita olamdan gezebildiğinde. Bizler rehebr ve öğretmenlere ihtiyaç duyan ilim turistleriyiz nezaman ki ilim memleket olur o zaman bence öğretmen oluruz. Ama deidğim gibi elimden geldiğince bu eserlerin ieçriklerinid erleyip paylaşacağım.

ruban

Kayıtlı Üye
bu sözler den sora daha diycek bir şey yok dur hz ali radiyallahu anh gibi hakın perdesi kalktımı zahirin gibi batında geliişir ve artırk ilim sana nefes kadar yakındır ama bu ilim hakikat ilmidir şifreli degil bu konuma gelmek istiyen insan çok savaşmalı nefsile şeytanla ordusuyla inş Allah bu dereceleri nasip eder ama yatarak malesef bu mertebe nasip olmuyor bazı alimler çok kalb gözü açmak falan derler ama insan da ilk önce kendini ve niçin yaratıldını bilmeli

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Burasını anlayamıyorum. Bu duayı üzerinde taşıyana çok acayip sırlar açılır irşat olursun vs. O zaman önüne gelen safranla yazsın üzerinde taşısın hemen irşat olsun çok acayip sırlara erişsin. Herkes acayip sırlarda gezsin herkes irşat olsun. Gerçekten çocuk oyuncağı yapıyorsunuz sizce inandırıcılığı bir mantığı var mı? İki arapça yaz senelerce bu işe maneviyatını veren hocalar gibi irşat ol çok acayip sırlara eriş. Birşey diyemiyorum şaşırıyorum size de saygı duyuyorum...