Vefk çalışmıyor olabilir mi?

4lien

Kayıtlı Üye
Merhabalar, bi kaç ay öncesinde bakım yaptırdım daha önce de yaptırmıştım çok nazar var etrafında varlıklar var yıldızın da düşük falan dediler hep bunun sonucunda da vefk yaptırdım kendime nazar ve şanssızlıklardan korusun diye. Üzerimde taşımaya başladığım ilk haftalar kabuslar gördüm, nedensiz yere gece yarıları uyanıp etrafta bi şeyler görmeye başladım, karabasanlar bastı (ama konuşabiliyordum), birisi benimle konuşurken sanki başka bir dil konuşuyomuş gibi anlamadan yüzlerine bakıyodum sadece onun dışında içimden bir şey sanki yola atla diyodu sürekli bana bir şey duymuyodum ama. Normalde böyle şeyler bayadır olmuyodu yıllar öncesinde sürekli bir şeyler görüp duyuyordum ondan sonra sadece geriye şanssızlığım kalmıştı bir şeyler görmüyodum taki vefke kadar. Yaptırdığım kişiye de söyledim sanki beni kötü etkiliyor iptal ettirmek istiyorum diye o kişi de çok yararı dokunuyo onun falan dedi dün rüyamda da vefki iptal eden birini gördüm ve bir anda o kişiye cin musallat oluyodu ve bana saldırmaya başlıyordu belki psikolojiktir bu rüya ama diğer yaşadığım şeyler konusunda birisi yardımcı olabilirse sevinirim. Bi şeyler görmek çok sıkıntı değil ama şu şanssızlığımdan kurtulmama yardımcı olsanız yeter bana. Eğer cidden yardımcı olabilicekseniz daha da detaylara inerim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yeteneğiniz var. Maji ile uğraşmaya baslamazsaniz şanssızlığıniz bitmeyecek. Çok kötü şeyler başlamadan siz bu yolda yürümeye baslayin derim.

4lien

Kayıtlı Üye
Yeteneğiniz var. Maji ile uğraşmaya baslamazsaniz şanssızlığıniz bitmeyecek. Çok kötü şeyler başlamadan siz bu yolda yürümeye baslayin derim.
Peki siz bu konu hakkında bilgiliyseniz veya bilgisi olabilecek bir tanıdığınız varsa yardımcı olabilir misiniz acaba? Bayadır araştırıyorum çoğu şeyi ama disleksim olduğundan dolayı çok zorlanıyorum bazı şeyleri anlamakta ve biraz okudum şimdi maji hakkında hiç bir şey anlayamadım :D az daha çabalayacağım şimdi eğer kişisel yardımcı olabilirseniz de çok memnun olurum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki siz bu konu hakkında bilgiliyseniz veya bilgisi olabilecek bir tanıdığınız varsa yardımcı olabilir misiniz acaba? Bayadır araştırıyorum çoğu şeyi ama disleksim olduğundan dolayı çok zorlanıyorum bazı şeyleri anlamakta ve biraz okudum şimdi maji hakkında hiç bir şey anlayamadım :D az daha çabalayacağım şimdi eğer kişisel yardımcı olabilirseniz de çok memnun olurum.
Kişisel yardımcı olmayacağım. Ama forumdaki konularda soruları sorabilirsiniz. Bildiğim konularda seve seve açıklama yaparım.

Buranın yönetimi çeşitli konularda kurs veriyor. Onu araştırın. Havas eğitimi var mesela.

4lien

Kayıtlı Üye
Kişisel yardımcı olmayacağım. Ama forumdaki konularda soruları sorabilirsiniz. Bildiğim konularda seve seve açıklama yaparım.

Buranın yönetimi çeşitli konularda kurs veriyor. Onu araştırın. Havas eğitimi var mesela.
Anladım. Birebir olmadan çok anlayabileceğimi sanmıyorum bilgili birinin de tutup beni eğiteceğine veya yardım ediceğini de çok sanmıyorum ama teşekkürler yinede yardımınız için. Belki birini bulurum kendim yapamasam da birisi yardım eder.