Ebced tevafuk gelen iki veya daha fazla kelime

gscgr56164

Kayıtlı Üye
Ebced ilminde bir hesap tablosu belirlenerek yapılan hesaplarda tevafuk gelen kelimeler neyi gösterir bu ilimde.
kelimeleri sır gördüğüm için veremiyorum fakat hoşuma giden simetrik,yada hoşlandığım sayılar çıkar diye bir harfler tablosuna kendi sayılarımı verdim ve bir hesap yaptım aylarca hobi olarak yaptım bilgisayar sistemi üzerinden bir programla aynı gelenler oldu yani tevafuklar yani nasıl desem anne baba ismim sırlı bir isimle tevafuk çıktı bu ne anlama gelir acaba,bir işaret olabilir mi gelecekte beni bekleyen olaylar olacağına dair bir işaret olarak mı algılamalıyım bunu bilgisi ve eğitimi olan biri cevap verebilir mi

[NOT]
hesapalama tablom nümeroloji bazlı karma bir hesap nümeroloji hesabı yapmak isteyene ve javascript bilgisi olan hesabın doğru olduğunu doğrulayabilir mi,nümeroloji hesabı yapmak isterseniz programı html olarak yazdım sizde ekten indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Saygılarımla.

gscgr56164

Kayıtlı Üye
birbirinden farklı kelimelerin ebced hesabında sayısal sonuçlarının aynı gelmesi neye yorulmalı ne gibi manaları olur bunu yorumlıcak bi eğitimli ilim sahibi kimse yokmudur 3 gün oldu konuyu açalı cevap veren kimse yok