Sigil ile ilgili rüyamdan ne çıkarabilirim?

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Bir süredir erkek arkadaşımla sorunlarım var ve bazı durumlardan şüpheleniyorum. Şüphe o kadar içime işlemiş ki, her gece olasılıkları düşünerek uykuya dalıyorum. Perşembe gecesi rüyamda görünmez varlıklar tarafından eğitildiğimi görüyorum. Ama eğitimin içeriği zihnimden silinmiş. Rüyanın bitiminde bir ses bana net bir şekilde "sigil" dediğini duyuyorum ve karmaşık bir sembol görüyorum. Sanırım bir fotoğrafın üzerine yerleştiriyorum.
Sigil nedir? Şeytani bir şeyler midir?
Kötü niyetli varlıklar beni yönlendirmek mi istiyor? Anlayamadım.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Perşembe gecesinden önce foruma girdiniz mi hiç?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Rüyada insan dışı tarafından bazı varlıklar tarafından eğitilmek, öğrenmeye açık olmadığınızı, egonuzun gündelik hayatta bir tık fazla olduğunu göstermektedir. Rüyanın birimin de duyduğunuz "siğil" kelimesi ise yaşamış olduğunuz sorunların büyüyeceğine işarettir. Bu sorunlar bir siğil gibi içinizde şişecek ve patlayacak. Dikkatli olmanızı öneririm. Görmüş olduğunuz şeklin, tılsımın hatırladığınız bir girintisi, çıkıntısı vb gibi özelliği var mı?

K_kop

Kayıtlı Üye
Rüya ortamında eğitim sistemin bize oduludur zamanlar bizi insiye ederler,egitirler ve ogretinin kapilarini acarlar.Egoyla alakali hiçbir șey yoktur.sembolu cizebiliyorsaniz atmanizi rica edecegim.Manevi ustatlar sizin tekamulunuze göre gelir ler. Negatif güçlenme yolundaysaniz o yolun egitmenleri gelir.Kendinizi sıkmayın gece yatarken anlayamdiginiz I belirtip daha net bir mesaj isteyebilirsiniz.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyada insan dışı tarafından bazı varlıklar tarafından eğitilmek, öğrenmeye açık olmadığınızı, egonuzun gündelik hayatta bir tık fazla olduğunu göstermektedir. Rüyanın birimin de duyduğunuz "siğil" kelimesi ise yaşamış olduğunuz sorunların büyüyeceğine işarettir. Bu sorunlar bir siğil gibi içinizde şişecek ve patlayacak. Dikkatli olmanızı öneririm. Görmüş olduğunuz şeklin, tılsımın hatırladığınız bir girintisi, çıkıntısı vb gibi özelliği var mı?
Uzun zaman olmuş ama yanıtlamak istedim. Duyduğum ses siğil değil de siciıl gibi bir tınlaması vardı. Gördüğüm şekil siyah sanki üstünde girinti ve çıkıntıları olan 8e benzer bir şeydi. Tam olarak geri çağıramıyorum, unutmuşum oysaki çok netti

Ellaellas

Kayıtlı Üye
Sigil çeşitli maji imgelerine verilen isim. Çeşitli enerji dolu şekiller. Basit bir Google araştırmasıyla binlercesine ulaşabilirsiniz