şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

humayun51

Kayıtlı Üye
slm arkadaşım ben 5 senedir saçlalarımda elektriklenme var sanki birisi elini değiyor gibi çok yere gittim ama çaresini bulamadım buda bana sinir ve stres yapıyor çok sıkılıyorum baş agrıları ve bunalım bana yardımcı olurmusunuz tşk

origanum

Yönetici
sevgili arkadaşlar babamda alzheimer başladı..bu bizleri çok üzüyor ve tıbben bi tedavisi yok sadece bu noktada tutmaya çalışacağız..sürekli akşam sekize kadar uyuyor yaşamdan kopuk geçmişi çok iyi anımsıyor ama yakın geçmişi unutuyor ..konuşurken takılıyor ne konuştuğunu unutuyor herzaman olmasa da..ve arada yürürken duruyor..sanırım yürüdüğünü unutuyor sürekli komut vermemiz gerekiyor..yürü..daha hızlı..çiğne..bunu da ye vs....doktor olduğum için tıbben birşey yapılamadığı için sizlerden yardım istiycem..herhangi bi öneriniz yada yardımınız olur mu?? sevgiler

Hekim olduğunuza göre babanızın beyninin fizyolojik ve anatomik açıdan durumunu biliyorsunuz, zor bir durum sizin için. Şifa grubumuzla bunu aramızda görüşüp enerji göndeririz ama umut vermek istemem.
Kilo işine gelince enerji ile kilo verilmiyor malesef. Ben de 3 ayda 15 kilo vermiştim sıkı bir diyet ve spor ile. Burada esas metabolizmayı şaşırtmak, hep aynı diyet listesini uygulamak bir işe yaramaz, 2-3 farklı liste uygulanmalı dönüşümlü olarak, sporu da her gün düzenli olarak uygulamak gerekir süresi az da olabilir önemli değil 10 dakika bile olsa düzenli olsun. kilo verilmenin durduğu zamanlar da vücudun kendini toparlama süreleridir, bırakılmadan devam edilmelidir, istenen kiloya erişene değin. Sonra da korumak için bir program uygulanmalıdır. Hayatta tatlı ve hamur işi yemek diye bir kavram olduğunu ömür boyu unutmak gerekir.

origanum

Yönetici
slm arkadaşım ben 5 senedir saçlalarımda elektriklenme var sanki birisi elini değiyor gibi çok yere gittim ama çaresini bulamadım buda bana sinir ve stres yapıyor çok sıkılıyorum baş agrıları ve bunalım bana yardımcı olurmusunuz tşk

Saçlarda elektriklenme sorununu pek çok kişi yaşıyor. Karanlıkta kazak çıkarırken ateş görürsünüz, ya da kapı kolları çarpar. Sinirlenince daha da artar bu da tekrardan sinir yapar, kısır döngü bu. Yünlü elbiselerden uzak durun, pamuklu kullanın. Çıplak ayakla toprakta yürüyüş yapın, mümkünse hergün. Sinir sisteminiz için size şifa enerjisi gönderebiliriz ama.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
hala sırt ve omuz agrıları cekıyorum yokmu bır yolu

origanum

Yönetici
hala sırt ve omuz agrıları cekıyorum yokmu bır yolu
Pardon sadece bir kere gönderdim arada kaynadın, hayati bir vaka ile ilgileniyorum da, vakit bulur bulmaz ilgileneceğim.
Bu arada şiddetli ağrı çektiğinde Cabral adlı kas gevşetici ve ağrı kesici haptan al.

dukha

Kayıtlı Üye
sayın origanum.. ben de aynı dertten muzdaripim asagnak'la beraber.
(ağrılar beni delirtecek!)

vaktiniz olunca benimle de ilgilenirseniz, çok memnun olurum.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
çok teşekkür ederim organium...kilo ile ilgili farklı birşeyler duyabilecekmiyiz diye sormuştum bir ot ya da karışım...vs vs ama farklı listeler kullanarak diyet yapmak ve vucudu şaşırtma konusu değişik geldi bana ilettim.
babama gelince umut vermek istemem demeyin ltfn şuan her söz zaten bi umut ne kadar fayda görürse kar..yardımlarınızı bekler ve teşekkür ederiz..bunla ilgili isim yaş vs ne gerekiyorsa sorabilirsiniz..görüşmek üzere............sevgiler
r

elfi

Kayıtlı Üye
lütfen işlerimin düzelmesi için enerjiye ihtiyacım var

macide

Kayıtlı Üye
bu arada neden istediğimi de söyleyeyim ailemizde bir bebeğimiz var çok hasta doktorla müdahale edemiyor sadece zamana bırakabiliriz diyorlar. Ben şifa gönderiyorum ama yeterli değil o yüzden 4. insiyeye kadar almak istiyorum. Bu arada her akşam da şifa enerjisi gönderiyorum. geçen hafta kendi isteğiyle yardım almadan ayağa kalktı ve iki üç adım attı bu olay bizim için mucize gibi bir şey 4 yaşında ve halen bir yere tutunmadan yürüyemiyordu. Doğduğunda kalbinde 6 ml büyüklüğünde bir delik ve kalbinden karaciğere giden damarın tamamında daralma vardı. Uzunca bir süre bir iyileşme görülmedi. İlk defa vücut gelişme gösterdi ve delikte daralma olduğunu söyledi dr lar. maaşallah Allahım esirgesin dört yıldır her hasteneye gittiğimizde korkuyorduk yine kötü haber alacağız diye ilk defa kötü haber olayını kırdık.

morwen

Kayıtlı Üye
merhaba.13 gün sonra öss ye giricem ve gözümde konjonktivit denen lanet şey oldu:S doktar sınava kadar zor geçeceğini söledi.sol gözüm şuanda çok kötü kapandı diğer gözüm 5 buçuk numara zaten onunla hiçbirşey göremiyorum..bunun acil olarak geçmesi gerek çünkü son yılımı tamamen bu sınava verdim ama şimdi okuyamıyorum:S lütfen bana yardım edin..

origanum

Yönetici
merhaba.13 gün sonra öss ye giricem ve gözümde konjonktivit denen lanet şey oldu:S doktar sınava kadar zor geçeceğini söledi.sol gözüm şuanda çok kötü kapandı diğer gözüm 5 buçuk numara zaten onunla hiçbirşey göremiyorum..bunun acil olarak geçmesi gerek çünkü son yılımı tamamen bu sınava verdim ama şimdi okuyamıyorum:S lütfen bana yardım edin..

Çok kötü bir şanssızlık olmuş, üzüldüm sizin adınıza. Burada tıbbın çözüm bulamadığı hastalıklar için enerji göndermek suretiyle tedaviye yardımcı oluyoruz. Daha önce hiç mikrobik bir enfeksiyon hastalığa şifa enerjisi göndermedim ama bu kritik durumunuz nedeniyle göndereceğim içinizi rahatlatmak adına. Ama böyle birşey olsaydı etrafta hiç nezle gripli insan kalmazdı. Siz gene de şu vereceğim göz banyosu tarifini uygulayın:
Gül çiçeği, mürver çiçeği ve papatya çiçeğinin her birinden 10ar gr alıp harmanlayın. Bu karışımdan bir çay kaşığı dolusu alıp bir su bardağı kaynar suda demleyin, 10 dk beklettikten sonra süzüp günde 3 defa göz banyosu yapın. Doktorun verdiği ilaçları da alın.

DNZ33

Kayıtlı Üye
Benim problemim bir süredir ibadetlerimi yaparken zorlanıyorum uykum geliyor.Kuran okunurken ilk dakikadan itibaren esnemeye gözlerimden yaşlar gelmeye başlıyor.başta halsizlikle ilgili doktora gittim anemi dedi.ilaç kullandım hala kullanıyorum halsizliğim geçti. ama gene kuran okuyum veya dinleyim aynı sorunu yaşıyorum.Zaten şişmandım kan ilaçları kullanmaya başladım dahada şiştim.ekonomik ve aşk acısı gibi sorunlarımda var ama of ya çok kötüyüm.yardım ederseniz sevinirim.

mellek21

Kayıtlı Üye
Arkadaşım göz altım çok mor ne yaptımsa geçmiyor bana yardımcı olabilirmisiniz olursanız sevinirim

DNZ33

Kayıtlı Üye
o bendede var böbreklerine bide anemi durumuna baktır. Bide benimki doğalmış yani tenimin rengi oymuş. inşallah sendede böyle bir sonuç çıkar. Tabi adminlerin başka bir söylicekleri varsa banada söylesinler:)

origanum

Yönetici
Benim problemim bir süredir ibadetlerimi yaparken zorlanıyorum uykum geliyor.Kuran okunurken ilk dakikadan itibaren esnemeye gözlerimden yaşlar gelmeye başlıyor.başta halsizlikle ilgili doktora gittim anemi dedi.ilaç kullandım hala kullanıyorum halsizliğim geçti. ama gene kuran okuyum veya dinleyim aynı sorunu yaşıyorum.Zaten şişmandım kan ilaçları kullanmaya başladım dahada şiştim.ekonomik ve aşk acısı gibi sorunlarımda var ama of ya çok kötüyüm.yardım ederseniz sevinirim.

Sorununuzu anladım, talebiniz değerlendirmeye alındı.

DNZ33

Kayıtlı Üye
şimdiden teşekkür ederim ilginiz için minnettarım.

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar babama böbrek yetmezliği teşhisi kondu bu arada tabiiki şeker ve tansiyonda var. şu anda üre ve potasyum çok yüksek kan değerleri düşük. kan verdirdik. daha önce trafik kazası geçirdiğiden zor yürüyor. üç aydır da yeniden ayağı kırıldığı için yataktaydı zaten iyice çöktü gözümün önünde çöküyor. doktor endoskopi ve kolonoskopi ile bakmak lazım kanserde varmı diye diyor ama öyle güçsüzkü bu işlemlerle yormak istemiyor. İlaç almaktan bıktı ilaçları bile reddeder oldu. zorla içiriyoruz neredeyse .sizlerden yardım istiyorum arkadaşlar.

gecce1

Banlı Kullanıcı
Selam ben hakan yas 27 istanbul dan pisikolojik allerji sorunum için enerji talebim oldu. Origanum'a özelden sorunumun hepsini anlattım ilginiz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...