sevgilime dua ettikten sonra beni rüyasında görmesi ne demektir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brokoli

Kayıtlı Üye
merhaba..erkek arkadaşım için dualar okuyorum yasin. fatiha,ihlas gibi dualar mutlu olalım diye.. beni sürekli rüyasında gördüğünü söylüyor son 2 gecedir rüyamdan çıkmadın dedi. ettğim dualarla ilgili olabilir mi? şimdiden tskler arkadaslar

Lyusifer

Kayıtlı Üye
bence etdiyiniz dualarla olabilir,uykusunda ona gozukmeyiniz.bu iyi bişey sonuçta ikinizinde hayrınıza dua ediyorsunuz.bende sevgilimin rüyasına özel zikirler yapıp giriyorum.:)

brokoli

Kayıtlı Üye
nasıl zikirler bunlar.. rüyalrına girmek daha mı etkili

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Sayın brokli forumda bulabilirsiniz.örnek:cumartesi günü gece saat 00:00dan sonra kişinin rüyasına girmek için niyet edip 812 kez ya habir esmasını zikredebilirsiniz.etki artirmak için ek esmada ilave edin mesela 962 kez ya alimul ya habir,ya basiru ya musavvir de etkili.iyi forumlar:)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
bence etdiyiniz dualarla olabilir,uykusunda ona gozukmeyiniz.bu iyi bişey sonuçta ikinizinde hayrınıza dua ediyorsunuz.bende sevgilimin rüyasına özel zikirler yapıp giriyorum.:)
Bu zikirleri bizimle de paylaşır mısınız?

brokoli

Kayıtlı Üye
Merhaba bu sefer de eski erkek arkadaşim rüyasinda bana nispet yapar gibi bir kizla görüştüğünü o kizin çok hoş olduğundan bahsetti sizce bunun anlami ne. 7 yilllik ilişkim 2 sene önce bitti?

albus

Kayıtlı Üye
7 yıl vay be :D turşusunu mu kuruyordunuz ne :D
Herkesinde rüyalarında geziniyorsunuz :D havalı bişey olsa gerek :D
Bence ayrıldıktan hemen sonra söylemediyse, şu an söylüyorsa doğru olma payı var.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşınızla halen ilişkiniz varmı rüyasını size anlatdığına gore?

brokoli

Kayıtlı Üye
yok yok yanlış anlaşılma oldu eski erkek arkadaşım benim rüyama girip sevgilim var dedi.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
böyle bir yorum çikarabiliriz.eski erkek arkadaşınızın yeni sevgili bulduğu.size gelmekte sebep birbirinizi hala unutamamış olmanız olabilir.o kızınsa size nispette hoş olup olamadığını bilemicem:)

brokoli

Kayıtlı Üye
seni unutamadı diyorsun yani.. hmmm. tsk ederim. 7 yıl tabi dile kolay:)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bence sevinmelisin ve buralarda anlatmamalısın bu güzel olayın büyüsü kaybolablir.

Sen mutlu ve birlikte olmanız için dua ediyorsun, düşünsede uykunuzda bile rüyalarınız aracalığıyla birliktesiniz. Bundan daha güzel birşey var mı ?

Bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle :)

-Sevgi ve Işıkla...

brokoli

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim güzel yorumun için ekcs .umarim büyüsü bozulmaz yoksa çok üzülürüm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...