Sarkaç tekniğiyle birinin yaşayıp yaşamadığını öğrenebilir miyim?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Bir arkadaşım var ve internetten tanıştık. Bir süre konuştuk nefes rahatsızlığı varmış. Tam herşey iyi gidiyordu ki bir anda bişey yazmadı. 3 günden beri de birşey yazmıyor. Hastanede yatıyormuş. Sarkaç'a 'öldü mü' diye sordum, güçlü bi şekilde evet yanıtı olarak ileri geri sallandı. Nefes yüzünden mi dedim hayır diye sağa sola sallandı. Sarkaç ölümleri söyleyebilir mi? Ve o gerçekten ölmüş müdür? :(

Johntitor3

Kayıtlı Üye
yaşıyorsa geçmiş olsun, ölmüşse toprağı bol olsun UP UP UP

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Yani o gerçek değil miydi diyorsun? Umarım değildir...

Ölüm gibi ciddi bir haberi Sarkaçla değil, bir çok yolla öğrenebilirsin. Hem sarkaç insanın kendi bilinçaltı yla ilgili haberler verir. Hayalet etkiyle bilinmeyenden haber alınamayacağını düşünüyorum. Hele iki olasılıklı sorularda yanılgı fazla olabilir.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Ölüm gibi ciddi bir haberi Sarkaçla değil, bir çok yolla öğrenebilirsin. Hem sarkaç insanın kendi bilinçaltı yla ilgili haberler verir. Hayalet etkiyle bilinmeyenden haber alınamayacağını düşünüyorum. Hele iki olasılıklı sorularda yanılgı fazla olabilir.
Teşekkür ederim. Ölüm gibi bir haberi almak istemiyordum o en son isticeğim şeydi...o kadar korktum ki yazmayınca ve hala da yazmıyor bari sarkaçı deneyim dedim. Çok teşekkür ederim...

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Ölüm haberi çabuk gelir merak etme sağdır, yorgundur uyutuluyordur iyi olunca arar. Kalbin ne hissediyor zihnini karıştırmadan ona bak, zihnin sana vesvese verir kalbini dinle, iyidir merak etme ölse hissederdin
Hissederdim dimi ?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Ölüm haberi çabuk gelir merak etme sağdır, yorgundur uyutuluyordur iyi olunca arar. Kalbin ne hissediyor zihnini karıştırmadan ona bak, zihnin sana vesvese verir kalbini dinle, iyidir merak etme ölse hissederdin
Bende hastanede yattığımda bir çok kez telefonu elime alamamıştım ve hava verilmişti. Muhtemelen bunlardan biridir yine

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@PsişikHacker/34-28 Rkadaş özür diledi defalarca artık senin gerekeni yapma vakti dir.

Birde ek bilgi düşeyim. Müslüman biri öldüğünde, topragı bol olsun, denmez. O müslüman olmayanlara söylenen bir dilek.
Bizde;
Allah rahmet etsin
Mekanı cennet olsun
Allah taksiratını affetsin
Kalanlara Allah tan sabrı cemil gibi sözler dilenir.
Tabi en başta "inna lillahi ve inna ileyhi raciun" ayeti okunur.

Sevgiyle...

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Çok evhamlısın, panik atağın mı var? Çoğu bu tarz konular açıyorsun. Kaybetme korkunun temeline in, elinden ne aldılar da seni böyle yaptılar bir bul

Elimden önce oyuncaklarımı aldılar. Kırdılar, kaybettiler. Hepsini çok seviyordum ve hiçbirine zarar vermek istemiyordum...çocuktum daha 5 yaşında falan. 10 yaşlarına geldiğimde isteklerimi elimden aldılar. O zaman teyzemlerde kalmak zorundaydık ve kendimize ait bir evimiz yoktu. Teyzemin kızının kaprislerini çektim, müzik dinlemek istiyordum izin vermiyordu. Oyun oynamak istiyordum izin vermiyordu. Annem de sırf onların kapısında olduğumuz için bişey diyemiyordu, sadece avutmaya çalışıyordu. 10 yaşında bi çocuk için isteklerinin elinden alınması ve ağır bir aile tramvası geçirmiş birine göre fazla kötü şeyler. 15 li yaşlarıma geldiğimde sürekli dayak yiyordum, eziliyordum, sessizdim ve konuşamıyordum...en azından yüksek ses ve karşımda biri çemkirirken konuşamıyordum...o yaşlarımda da bir çok kez sevdiğim kızları sadece konuşamamaktan kaybettim...17'li yaşlarıma geldiğimde gerçekten sevdiğim kızları ve erkek arkadaşlarımı başkalarıyla arkadaş olup beni bırakmaları yüzünden kaybettim vs. Şimdi de beni gerçekten kaybetmek istemeyen dostlarımı ve sevgilimi kaybetmekten korkuyorum...onları kaybedersem, özellikle sevgilimi...dünyada yaşama sebebim kalmaz :( o arkadaşıma gelicek olursak, kimseye rahat rahat güvenemediğim için güvendiklerimi de kaybetmek istemiyorum...ben sevgiden uzak büyüdüm, gerçek dostlarımla sevgiyi ve yaşamayı öğrendim @Mya @dennise @Ennegram ve @Pofuduk Kartal dahil...o yüzden bu kadar 'ehvamlı' ve endişeliyim