Rüyamı yorumlaya bilirseniz çok sevinirim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZÜLFİKAR

Kayıtlı Üye
bizim banyonun kapısında hintlilere benzer bir bayanın kafası yerdeydi kanman yok sanki yere gömülmüş kafası dışarda gibi bana gümülsüyodu ben ona bişeyler anlatıyodum gülümsüyodu kapalı siyh elbiseli bi kadın geldi kızı kafasından tutup bana kaç kaç diye bağırarak kızı aldı götür benide banyonun köşesinde bi cin sıkıştırdı üstüme çullandı ama görüntü yok öle hissediyorum beynime yumruk yemiş gibi gözlerim gidip geliyo sesler duruyorum bayılcak gibi oldum ayetel kursi okumaya başladım nefesimi kesti kalpten ayetel kkursiyi bitirince bıraktı gözümün önünde babam havaya kaldırdı babam çırpınıyodu beni bıraktıktan sonra babamın suratını elleri yüzleri yamulmuştu bende bağrırırak aytel kürsi nas felak ihlas okumya başladım ama babam çappılmıştı aldım babamı nenem halam salondayı<z bu sefer kocaman esmer şişko bi adam karısını takmış koluna babam yanımda sanki bizim salon yol gibi geçerken babama bu çocuk kadar cesur olamıyon dediği an cin olduğunu anladım ben ayetel kursi okuyarak tokat vurdum adamla kadın kaçarak bağırarak evden kaçtılar bende babama dedim baba hepsi tuvallaette ben bunları öldürüp geliyom sen bekle diyerek aytel kursi okuyarak azcıkda korkarak tuvalate koştum çıkın ortaya dedim bağırdım ama hiç bişey yoktu uyandım

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Gördüğünüz rüya kanımca bu platformun üstünüze bıraktığı etkilerdir.

ZÜLFİKAR

Kayıtlı Üye
Ben Uzunu Süredir Bu siteeye Girmiyodum Bu Rüyayı Gördükten İki Gün Sonra Bu Siteye Girdim Teşşekkurler yorumlaya biilen çıkar inş.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben Uzunu Süredir Bu siteeye Girmiyodum Bu Rüyayı Gördükten İki Gün Sonra Bu Siteye Girdim Teşşekkurler yorumlaya biilen çıkar inş.
Sadece bu site demedim.İzlediğiniz filmler,okuduğunuz kitaplar,makaleler her şey bilinç altımıza işler.

ZÜLFİKAR

Kayıtlı Üye
Kardeş Ben korkmam öyle hiç bişeyden benim hayatımda korkuya yer yok ;) sadece rüyamı yorumlasan biliyosan yeterliydi .

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben korkuyorsun demedim.Sevdiginiz kisiyide ruyanda gorebilirsin bu ondan korktugunu gostermez.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kardeş Ben korkmam öyle hiç bişeyden benim hayatımda korkuya yer yok ;) sadece rüyamı yorumlasan biliyosan yeterliydi .

İzlediğiniz, okuduğunuz ya da gördüğünüz bir şeyin bilinçaltınıza yer etmesi için sadece korkmanıza gerek yok zaten. Bilinçaltınız gördüklerinizi hatta duyduklarını bile otomatik olarak kaydeder.
Bilinçaltınızın kaydettikleri ise rüyalarda açığa çıkabilir.

Sizin gördüğünüz rüya da bilinçaltından kaynaklanan bir rüya gibi duruyor. :)

Sevgiyle Kalın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rüyanız haberci niteliği taşıyan bir sembol içermiyor, bir önceki arkadaşlarında dediği gibi bilinç ve bilinçaltının bir etkisi,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...