Rüyalar ile ilgilenen arkadaslar bakarmısınız

serpil123

Banlı Kullanıcı
Merhaba rüyalar göruyorum ve gördüğüm rüyalarda tanımadıgım ınsanlar oluyor ve daha sonra o ınsanları aynı sekılde hayatıma gırdıklerını göruyorum yanı ruyalarım aynı sekılde cıkıyor bunu ıstemıyorum kurtulmanın bır yolu varmıdır sımdıden tesekkur ederım

Ori

Elit Üye
Bence bu yeteneğinizi geliştirmelisiniz kurtulmak yerine.

gümüş

Kayıtlı Üye
Eskiden ben de görüyordum hayatıma girecekleri ama şimdilerde bu hayatıma birileri girdiğinde annemin terliğiyle rüyama girmesi ile yer değiştirdi ,)

Şaka bir yana rüyalarınızda gördüğünüz insanlarla gerçek hayattaki ilişkileriniz ne boyutta bilmiyorum ama kendimden örneklemem gerekirse bir dönem gerçekten mesela okullar açılmadan bir kaç ay ya da hafta önce daha önce hiç görmediğim bir kadın rüyamda merhaba ben senin matematik öğretmenin falan falanım diyordu ya da bir adam ben sizin yeni taşınacağınız evin sokağındaki pastanenin sahibiyim gibi sözler söylüyordu ve haftalar aylar sonra öyle de oluyordu. Bu gelişir miydi ? Bilmiyorum zaten kimse de ciddiye almadığı için sonra galiba ben de ciddiye almamaya başladım ve kendiliğinden kayboldu gitti. Ama yerine başka rüyalar geldi.

[XTR] Similar Threads