RÜYADA İLİM ÖĞRENMEK

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sayın @Alakan a katılıyorum en uygulanabilir öneri bu gibi duruyor, sizi gözden çıkaramaz en azından bebek doğana kadar, o zaman gelirsiniz ölüm büyüsü yaparsa..
Şu aşamada onlardan uzak durmanız daha iyi olabilir.. anlaşmalı bir şekilde görüşmeyin bir süre, bebek ortaya çıkınca kartlar yeniden açılır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Son sorum olsun, olur da ödemem gereken ödemeden da ola ki bana tekrar rüyamda bahsedilse ve can yakmayacak bir ödeme olmasi durumunda islem yapilabilir mi?
İşlemi varlık verdiyse, kandiracaktir.
Ben bana verilen işlem hakkında bahsedeyim, örnek olsun. İşlem bir yandaş bir destekçi ayarlamak için olarak gösterildi bana. Ve ödeme olarak bir lira, madeni para ile. Ben o işlemi yaptım. O zaman yolun başındaydım çok bilgili biri değildim. Yine de bunu kötü bir insana yapmaya akıl ettim. O insanın başına bir şey gelirse ben pişman olmiyim diye. Ödeme de o insanın kendisi oldu. Yani benden bir lira, o insan da artık varlığın "ineği" oluyordu. Kandirildim mı? Yok, benim işim görüldü. O insan istediğim konuda destekledi beni. Sonra da bana bir şey olmadı. Olan o insana oldu.
Söyle yapabilirsiniz. Benim burada yayinladigim skript var. Onu kullanarak rüyada cevabı görürseniz varlık değil demek. O zaman yapabilirsiniz. https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz sorun yok.

malalexx

Kayıtlı Üye
İşlemi varlık verdiyse, kandiracaktir.
Ben bana verilen işlem hakkında bahsedeyim, örnek olsun. İşlem bir yandaş bir destekçi ayarlamak için olarak gösterildi bana. Ve ödeme olarak bir lira, madeni para ile. Ben o işlemi yaptım. O zaman yolun başındaydım çok bilgili biri değildim. Yine de bunu kötü bir insana yapmaya akıl ettim. O insanın başına bir şey gelirse ben pişman olmiyim diye. Ödeme de o insanın kendisi oldu. Yani benden bir lira, o insan da artık varlığın "ineği" oluyordu. Kandirildim mı? Yok, benim işim görüldü. O insan istediğim konuda destekledi beni. Sonra da bana bir şey olmadı. Olan o insana oldu.
Söyle yapabilirsiniz. Benim burada yayinladigim skript var. Onu kullanarak rüyada cevabı görürseniz varlık değil demek. O zaman yapabilirsiniz. https://www.gizlimabet.com/konular/dream-catcher.35622/

İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz sorun yok.
Skripti itinayla temiz bir kâğıda aktardım. Sabaha güzel haberlerle ulaşmak dilegiyle. Bu konudan olan biteni anlatacagim yine. Teşekkür ederim Skript için

malalexx

Kayıtlı Üye
Bir daha işlemi yaptıktan sonra kimseye anlatmayın. Gizem kuralı var majide.
Günaydınlar... yine rüyalarla dolu bir gece sayilabilir benim icin.. bu kez onceden hazir bulunan bir cizim, sayilar ve semboller gördüm ama maalesef bunu hatirlayamiyorum. Bilincaltimin bana oynadigi bir oyun da olamaz mi bu acaba?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Günaydınlar... yine rüyalarla dolu bir gece sayilabilir benim icin.. bu kez onceden hazir bulunan bir cizim, sayilar ve semboller gördüm ama maalesef bunu hatirlayamiyorum. Bilincaltimin bana oynadigi bir oyun da olamaz mi bu acaba?
Çizmeye başlayın. Çizerken belki hatırlarsınız.

Retro

Kayıtlı Üye
Rüyada bir yılan tarafından sokulduğunu görmek, sizi 3 vakte kadar bir yılan sokacak mı demektir ?
Yoksa en yakınlarınızdan biri tarafından sinsice bir şekilde zarar göreceksiniz mi demektir ?

Rüyalar kesitler üzerinden moda mod değil, kurgunun eksik kalan tarafı üzerinden yorumlanır.
O yüzden rüyalar tersine çıkar derler. Neden ? Çünkü rüyalar sana sonuçları yaşatır. Sebepler gizli birakılır. Sen seni rüyadaki sonuca ulaştiran o sebebi bulacaksın.

Rüyanda iflas ettiğini görürsen bu iş kuracaksın demek olur o yüzden. Çünkü anca bir iş kurarsan iflas etmeme kaygısı ile kendi işini doğrultmaya çalışırsın. O süreç rüyada kaygı olarak yansır.

Geliyorum buradan senin rüyana. Rüyada büyü ritieli görmek eğer bir büyücü değilseniz çarasiz kalacağınıza ve her yaptığınız şeyin sizi daha da çaresiz hale getireceğine işaret eder.

Ama bir büyücü iseniz, ya da büyü ile ilgili iseniz; rüyada büyü görmek zorluktan sonra refaha edeceksiniz demektir zaten. Hiçbirşey yapmasanız da zor olan kısmı atlattınız işler yoluna girecek demektir.

Retro

Kayıtlı Üye
Rüyada ilim öğrenmek gece gündüz ilim ile uğraşanlarda görülür.
Onlar da zaten ilmi gündüz öğrenirler. Gece sıfırdan öğrenme olmaz. Uyku mayalayıcı faktör görür ama. Gün içinde tüm öğrendikleriniz, kaliteli bir uyku ile kalıcı belleğe geçer ve eski bilgileriniz ile bir kimyasal reaksiyon oluşur. Maya tutar yani. Sabahına da hermetik bir düşünce ağı oluşur. Bu büyülü reaksiyondan da yepyeni keşif ve tabi ki merak alanları açılır. Yani tüm yeni öğrendiğiniz aydınlatıcı bilgiler gece salgılanan DMT molekülünün onayından geçmeden pek te bir kalıcı olmaz.

Uykuda da öğrenmek istiyorsak gün içinde durmadan öğreniyor olmamız lazım.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
137
Üye silindi 77822
Ü