RÜYADA İLİM ÖĞRENMEK

malalexx

Kayıtlı Üye
Dostlar, ustadlar gunaydinlar herkese. Ben yaklasik 2,5-3 aydan beri muzdarip olduğum bir dertten ötürü ozellikle son 2 hafta icerisinde havas, büyü ve çeşitli bu gibi ilimleri ogrenmek icin olabildigince efor sarf ediyorum ve pratige döküyorum. Ve bu sabaha karşı rüyamda derdinden muzdarip oldugum konu hakkinda yardimi olacak bir cesit büyü resmedildi ve adim adim zihnime islendi diyebilirim. Kagitlar önüme kondu, tek tek yazilip cizildi ama bunu yapan bir varlik veya insan gormedim. Kendiliğinden oluyordu. Benim derdime derman olacagini da hic kimse soylemedi ama ben biliyor gibiydim. Bu konu hakkinda yorumunuz varsa benim icin cok degerli.

Denizc

Kayıtlı Üye
Cok kafama takilan cozum aradigim bir konuda banada cevap verilmisti. Benim ruyamda ne ses ne de görüntü vardi. Cevap ic sesim gibiydi yapmam gerekeni soylemisti yani neden olmasin olabilir. Her ne kadar buyu havas olaylarinin bu denli kolay ve birinden yardim almadan olmayacagini dusunsemde... Ama sen yinede bir bilene danis derim.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
rüyada olabilir ama kendi yaşadıım bir deneyimi anlatayım kafama çok mu kıtası araştırması takılmıştı bana hizmet eden bir varlıkta cia in hazırladığı raporu rüyamda göstermişti

Denizc

Kayıtlı Üye
rüyada olabilir ama kendi yaşadıım bir deneyimi anlatayım kafama çok mu kıtası araştırması takılmıştı bana hizmet eden bir varlıkta cia in hazırladığı raporu rüyamda göstermişti

Ne yaziyordu merak ettim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Uzun süre üzerinde çalışıp uğraştığınız bir konuda cevap aldığınız. Bilimde birçok buluş bu şekilde gerçekleşti. Bilim adamı bir konu üzerinde uğraşınca, ve bir türlü istenilen sonuca varmayinca, sorunun cevabını rüyada görüyor. Bu olay metefizik değil. Tamamen bilimsel. Bilinçaltı parçaları birleştirip, hazır tabloyu gösteriyor.
Örnek vermek gerekirse, kimyada periodik tabloyu bulan Mendeleev o tabloyu rüyasında görmüş.
Tabi metafizik açıklaması da olabilir. Düşüncelerimiz nerede enerjimiz oradadır. Siz düşünmekle kalmadınız eylemlerle de desteklediniz. Çalışmalarınızın meyvesini de aldınız.
Peki o işlemin ödemesi nasıl yapılacağını da biliyor musunuz? O bilgi verilmiş mı?
Bana da bir kere rüyamda ritüel gösterildi. Çok basit ve etkili de. Yalnız ödeme ... Nasıl desem... Yani sevdiğin insana yapılmaz tür büyü bu. Öyle yani....

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Geçmişinize baktım da. İki aylık hamie kadına büyü yapayım demeyin sakın. Ha ödeme olarak çocuğunuzun ölümünü kabul ediyorsanız, siz bilirsiniz. Bir de kadının akrabalara ve özellikle annesine de büyü yaparsanız bu mutlaka kan bağdan çocuğunuza yansıyacaktır.

malalexx

Kayıtlı Üye
Geçmişinize baktım da. İki aylık hamie kadına büyü yapayım demeyin sakın. Ha ödeme olarak çocuğunuzun ölümünü kabul ediyorsanız, siz bilirsiniz. Bir de kadının akrabalara ve özellikle annesine de büyü yaparsanız bu mutlaka kan bağdan çocuğunuza yansıyacaktır.
Hocam, ben Malatya'da 2 depremi de öyle veya böyle atlattım ama o anda bile benim aklim nisanlim ile olan durumdaydi. Annesi o kadar zalim biri ki.. buraya eklemedigim onemli bir detay da var. Gecen hafta durduk yere gecenin bir vakti beni aradi yine beni suclasa da 1,5 saatlik bir konusmamiz oldu ve son 10 dakikada ben agzimi acip konusmaya baslayinca (cesitli söylemlerim vardi icimden) aglamaya ve bana hak vermeye basladi. Hickira hickira aglayip beni hala istediginden vs bahsetti ama yapamiyorum gelemiyorum tarzi konustu. Demem o ki, annesinin uzerinde oyle buyuk bir vebal var ki bizden ötürü. Vallahi düşmanıma bile kanim sıcaktır ama o kadina asla.. isin vurucu kismi su ki; ruyada neyi nasil yapacagim tekrar ve tekrar ile gosterildi ve ben uyanir uyanmaz cizimleri yaptim unutmamak adina. Lakin gerekli tılsımatları eklemedim henuz.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hocam, ben Malatya'da 2 depremi de öyle veya böyle atlattım ama o anda bile benim aklim nisanlim ile olan durumdaydi. Annesi o kadar zalim biri ki.. buraya eklemedigim onemli bir detay da var. Gecen hafta durduk yere gecenin bir vakti beni aradi yine beni suclasa da 1,5 saatlik bir konusmamiz oldu ve son 10 dakikada ben agzimi acip konusmaya baslayinca (cesitli söylemlerim vardi icimden) aglamaya ve bana hak vermeye basladi. Hickira hickira aglayip beni hala istediginden vs bahsetti ama yapamiyorum gelemiyorum tarzi konustu. Demem o ki, annesinin uzerinde oyle buyuk bir vebal var ki bizden ötürü. Vallahi düşmanıma bile kanim sıcaktır ama o kadina asla.. isin vurucu kismi su ki; ruyada neyi nasil yapacagim tekrar ve tekrar ile gosterildi ve ben uyanir uyanmaz cizimleri yaptim unutmamak adina. Lakin gerekli tılsımatları eklemedim henuz.
Rüyanda varlıklar gösterdiğine göre kesin çözümdür.. ama nişanlına yan etkisi olur mu bilemem, onu korumaya almanın bir yolunu ara istersen.

malalexx

Kayıtlı Üye
Rüyanda varlıklar gösterdiğine göre kesin çözümdür.. ama nişanlına yan etkisi olur mu bilemem, onu korumaya almanın bir yolunu ara istersen.
Vallahi ben hicbir zaman boyle bir ruya görmedim. Ve bana gosterilirken o kadar sakin ve huzurluydum ki. Dahası, bunu yaptıktan sonra daha da rahatlayacagimdan emindim. Bir gece daha bekleyecegim isleme koyulmadan önce. Biraz arastirdim, tebrizli bir hocamiz var sordum. bir kez el uzatildi mi, birle kalmaz gosterilenler layigiyla saklanirsa daha fazlasini ogrenirsin Allahin izni ile dedi. Kendisine danisacaktim cizdigim şeyleri, tek bir kisiye bile gostermekten sakın yoksa sıkıntıya tabi olursun. Lütfedilmiş, ziyan etme dedi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ne büyü bu?
Ben size ne diyorum, siz bana neyi anlatıyorsunuz?
Ben size olacaklardan bahsediyorum. Siz bana kaynananın zalimligi anlatıyorsunuz. İyi de, bu kızı öz anası mafediyor, siz de üstüne ekliyorsunuz. Kendinizi haklayacak birşeyler yazıyorsunuz. Karşı taraf kötü, o yüzden ben böyleyim. İyi de karşı tarafta sevdiğiniz kadın ve doğmamış bebeğiniz var.
Sevdiğiniz kadına annesinin ona büyü yaptığını söylediğiniz bari?
Rüyada gördüğünüz büyünün bedelini biliyor musunuz?

malalexx

Kayıtlı Üye
Ne büyü bu?
Ben size ne diyorum, siz bana neyi anlatıyorsunuz?
Ben size olacaklardan bahsediyorum. Siz bana kaynananın zalimligi anlatıyorsunuz. İyi de, bu kızı öz anası mafediyor, siz de üstüne ekliyorsunuz. Kendinizi haklayacak birşeyler yazıyorsunuz. Karşı taraf kötü, o yüzden ben böyleyim. İyi de karşı tarafta sevdiğiniz kadın ve doğmamış bebeğiniz var.
Sevdiğiniz kadına annesinin ona büyü yaptığını söylediğiniz bari?
Rüyada gördüğünüz büyünün bedelini biliyor musunuz?
Yahu hocam Allah razi olsun kendimi de sevdiklerimi de sıkıntıya sokmayayım diye böyle konusuyorsunuz sagolun da siz bana söyleyin ben ne yapayim bu kiza yapilan büyüyü bozmak için? Forumda tonlarca var demeyin çünkü tonlarcasini defaatle yaptim. Necronomicon'daki bilgilere kadar eksik veya fazla. Olmuyir, belki de benim enerjim yeterli gelmiyordur. Siz yardimci olun öyleyse, maddi bir karsiligi olmasi da sorun değil. Varsa benim derdime deva olabilecek ehilde biri bahsedin bana. Durumumu idrak edin lütfen, günden güne heveslerimi kaybediyorum. Is yerim talan olmus, evim hasar almis aracim yalan olmus ben hala bu dertten yakiniyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu durumda en güzel çözüm büyüsüz olacak. Bana kaynanam zalim demeyin. Kızın iyiliyi istiyor kendince o yüzden yapıyor. Cahillik onunki. Onu bir aydınlatırsanız fikri değişebilir. Annesi büyü yaptırdığı itiraf ederse, kızı da affederse iş çözülür. En güzel çözüm bu. Üstüne bağlama büyü yapmak kesinlikle çözüm değil.

Benden yardım istiyorsaniz, sordum sorulara cevap verin.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Yahu hocam Allah razi olsun kendimi de sevdiklerimi de sıkıntıya sokmayayım diye böyle konusuyorsunuz sagolun da siz bana söyleyin ben ne yapayim bu kiza yapilan büyüyü bozmak için? Forumda tonlarca var demeyin çünkü tonlarcasini defaatle yaptim. Necronomicon'daki bilgilere kadar eksik veya fazla. Olmuyir, belki de benim enerjim yeterli gelmiyordur. Siz yardimci olun öyleyse, maddi bir karsiligi olmasi da sorun değil. Varsa benim derdime deva olabilecek ehilde biri bahsedin bana. Durumumu idrak edin lütfen, günden güne heveslerimi kaybediyorum. Is yerim talan olmus, evim hasar almis aracim yalan olmus ben hala bu dertten yakiniyorum.
Lütfen doğmamış bebek varsa büyü filan sakın düşünmeyin onun ne günahı var da dünyaya kara bulutlar ile gelecek. Ben çok iyi bilirim bu durumu. Doğmamış masum bi bebeğin hayatı ile oynamayın. Büyü çok büyük günahtır aman diyeyim..

malalexx

Kayıtlı Üye
Bu durumda en güzel çözüm büyüsüz olacak. Bana kaynanam zalim demeyin. Kızın iyiliyi istiyor kendince o yüzden yapıyor. Cahillik onunki. Onu bir aydınlatırsanız fikri değişebilir. Annesi büyü yaptırdığı itiraf ederse, kızı da affederse iş çözülür. En güzel çözüm bu. Üstüne bağlama büyü yapmak kesinlikle çözüm değil.

Ne büyüsü olduğunu adlandıramadigim icin

Resmedilen büyünün sonrasinda olacaklara dair birkac parca gördüm diyebilirim. Nisanlim yanimda ve gayet iyi giden bir hayatımızın oldugunu resmeden seyler gördüm. Onun disinda bir sey göremedim. Yani cikarim yapilacak olursa, islerin düzene girmesi ve tekrar bir araya gelmemizle alakali bir tesir calismasi oldugu soylenebilir. Bu arada, kadin kesinlikle konusulabilir birisi değil. Çok denedim, olmadi. Yaptirdigi ilk kisi kizi da degil, defaatle akrabalarina yaptirdigini da bizzat akrabalarindan duydum. Anlayacaginiz, medeni bir sekilde anlasilabilecek biri degil kendiso keske olsaydi ama degil. Kiz bir girdabin icinde bir batiyor bir cikiyor. Aklini kaybedeceginden endise ediyorum artik. Bana yardimci olabileceginizi hissediyorum nedense.

Alakan

Kayıtlı Üye
Hamileliği gizliyorsunuz anladığım kadarıyla yasal kürtaj süresini aşıncaya kadar bekleyin. Kürtaj süresi geçtikten sonra hamileliği söylersiniz. Ortada çocuk olunca işler değişir diye düşünüyorum. Bir de annesinin kıza büyü yaptığı bilgisini nasıl edindiniz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kiz bir girdabin icinde bir batiyor bir cikiyor. Aklini kaybedeceginden endise ediyorum artik.
Normaldir, tabi bu duruma normal demek nekadar doğruysa... Bir taraf ayırma büyü yapıp, öbür taraf bağlama büyü yaparsa. Olacağı buydu. Kaynana damat eline çiçek çikolata alıp, kızı tımarhaneye ziyarete gidersiniz.
Rüyada gördüğünüz büyünün ne olduğunu bilmeden birşey diyemem. Mantık çerçevesinde düşünecek olursak, eğer bu büyü varlık tarafından verildiyse, iyi birşey beklememek gerekiyor.
Eğer sizin topladığınız bilgi doğrultusunda bilinçaltı tasarımı ise niyetinize bağlı.

malalexx

Kayıtlı Üye
Normaldir, tabi bu duruma normal demek nekadar doğruysa... Bir taraf ayırma büyü yapıp, öbür taraf bağlama büyü yaparsa. Olacağı buydu. Kaynana damat eline çiçek çikolata alıp, kızı tımarhaneye ziyarete gidersiniz.
Rüyada gördüğünüz büyünün ne olduğunu bilmeden birşey diyemem. Mantık çerçevesinde düşünecek olursak, eğer bu büyü varlık tarafından verildiyse, iyi birşey beklememek gerekiyor.
Eğer sizin topladığınız bilgi doğrultusunda bilinçaltı tasarımı ise niyetinize bağlı.
Hocam ben herhangi bir islem yapmadım yaptirmadim da. Sadece, bu uzerindeki lanet nasil ve kim tarafindan bozulabilir bunun cevabi icin dolaniyorum. Biliyorum, cevabi bilen kimseler de olsa yanasmiyorlar nedense. Bunca öğretiyi kalem kalem buraya döken insanlarin elbette kiyidan köşeden de olsa vardir bir bilgisi. Ama yapilan tek sey bu ogretileri paylasmak. Olursa olur olmaz kafasindan cikip su adama bir de ben yardimci olmaya calisayim diyen biri ne yazik ki olmadi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Edebiyat yapmayın. Duygu sömürüsünden hiç hoşlanmam. Peki, bu kadar zaman araştırdığınız. Neyi araştırdığınız? Ben sizin geçmişinize baktım zaman, bağlama büyü araştırdığınızı gördüm. Büyü bozma gibi bir çabası gozlemlemedim.

Arınma işlemleri araştırın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hamileliği gizliyorsunuz anladığım kadarıyla yasal kürtaj süresini aşıncaya kadar bekleyin. Kürtaj süresi geçtikten sonra hamileliği söylersiniz. Ortada çocuk olunca işler değişir diye düşünüyorum. Bir de annesinin kıza büyü yaptığı bilgisini nasıl edindiniz?

malalexx

Kayıtlı Üye
Uzun süre üzerinde çalışıp uğraştığınız bir konuda cevap aldığınız. Bilimde birçok buluş bu şekilde gerçekleşti. Bilim adamı bir konu üzerinde uğraşınca, ve bir türlü istenilen sonuca varmayinca, sorunun cevabını rüyada görüyor. Bu olay metefizik değil. Tamamen bilimsel. Bilinçaltı parçaları birleştirip, hazır tabloyu gösteriyor.
Örnek vermek gerekirse, kimyada periodik tabloyu bulan Mendeleev o tabloyu rüyasında görmüş.
Tabi metafizik açıklaması da olabilir. Düşüncelerimiz nerede enerjimiz oradadır. Siz düşünmekle kalmadınız eylemlerle de desteklediniz. Çalışmalarınızın meyvesini de aldınız.
Peki o işlemin ödemesi nasıl yapılacağını da biliyor musunuz? O bilgi verilmiş mı?
Bana da bir kere rüyamda ritüel gösterildi. Çok basit ve etkili de. Yalnız ödeme ... Nasıl desem... Yani sevdiğin insana yapılmaz tür büyü bu. Öyle yani....
Son sorum olsun, olur da ödemem gereken ödemeden da ola ki bana tekrar rüyamda bahsedilse ve can yakmayacak bir ödeme olmasi durumunda islem yapilabilir mi?

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
137
Üye silindi 77822
Ü