Dream Catcher

Darkon

Kayıtlı Üye
Elinizde lucide veya astrale yardım olabilecek çalışmalar varsa paylaşırsanız sevinirim.

hekate22

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2193

Rüyalarınızı varlıklardan korur. Kağıt üstünde çizip yastık altına saklayın. Hava elementiyle aktiflestirin
Absoluta Virtule, eskusinden daha çok mesajlar var daha uzun. Sanki bir iki kelimeyle olacak şey degil adeta uzun aciklamalar var gibi ve ben eskisinden daha unutkanım mesaja karşı. Bahsettiğim şahısın tamamen uzaklaştığını sanıyorum ama bu nedir? Uyanıp su içiyorum mesela, uyuyup kaldığım yerden devam ... neler oluyor yaa ??

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta Virtule, eskusinden daha çok mesajlar var daha uzun. Sanki bir iki kelimeyle olacak şey degil adeta uzun aciklamalar var gibi ve ben eskisinden daha unutkanım mesaja karşı. Bahsettiğim şahısın tamamen uzaklaştığını sanıyorum ama bu nedir? Uyanıp su içiyorum mesela, uyuyup kaldığım yerden devam ... neler oluyor yaa ??
Daha kapsamlı mesajlar aldınız için enerjiniz yetmiyor hatırlamaya. Ya da zamanı gelince hatırlarsınız

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Yaptım yastığımın altına koydum bakalım ne olacak bu gece 🫠

Alex06

Kayıtlı Üye
Sevgili @Absoluta Virtute ben rüyalarımı hatırlamak istiyorum. Rüya analizi yapmak için . Hatırladığım bir dönem yapmıştım. Korkularımi uzuntulerimi anlamami sağlamıştı. Bunu öneren çok psikiyatrist var. Kendi deneyimime göre insanın kendini tanınmasının başka bir yolu.
Bu script işe yarar mı? Tavsiye edeceğiniz başka şeyler var mı?