Psişik saldırı

RBC

Kayıtlı Üye
Başka birine telekinezi öğretmek için birşeyler anlatırken oldu herşey.
Önce gözlerim mor enerji ile kapandı daha sonra yeşil enerji ile. 3 kişiydik. Birisi halsizlik hissetti ve şiddetli başı ağrımaya başladı. Diğeri kalbi hızlı hızlı atmaya başladı ve bayıldı. Ben ise kalbim hızlı hızlı atmaya başladı. Ama ben hepsine bir kalkan ile kendimi ve onları korudum. Bir süre sonra etkisi geçti ama bayılan arkadaşın yüzünde bir değişik yüz gördüm.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
RBC
Yaradılışın bazı haller yaşamaya müsait bu bir.
Takıntı yapmışsın bu iki
Bu iki sebepten ötürü de seni rahat bırakmıyorlar, üç.

Bence şunu yap.
40 gün bu yazdığın konular hakkında ne bir şeyler düşün ne de yap.
Aklına bile getirmeyeceksin ve sosyal kalabalık ortamlarda bulunabilirsin. Ailenle kardeşlerinle arkadaşlarınla otur farklı bir meşgale bul, dünyevi sorumluluklarını yerine getir. Mesela sınavlar yaklaştı ders çalış.
40 günün sonunda gördüğün garabetlerin bir çogu seni terk edecek. Çünkü böyle takıntılı devam edecek olursan daha kötü olaylar başına gelir. Yaşın küçük gibi. Takıntı ve merakını mazur görüyorum fakat ileride başına iş almaman için bu uyarıyı müsaadenle yapmak istedim.

RBC

Kayıtlı Üye
RBC
Yaradılışın bazı haller yaşamaya müsait bu bir.
Takıntı yapmışsın bu iki
Bu iki sebepten ötürü de seni rahat bırakmıyorlar, üç.

Bence şunu yap.
40 gün bu yazdığın konular hakkında ne bir şeyler düşün ne de yap.
Aklına bile getirmeyeceksin ve sosyal kalabalık ortamlarda bulunabilirsin. Ailenle kardeşlerinle arkadaşlarınla otur farklı bir meşgale bul, dünyevi sorumluluklarını yerine getir. Mesela sınavlar yaklaştı ders çalış.
40 günün sonunda gördüğün garabetlerin bir çogu seni terk edecek. Çünkü böyle takıntılı devam edecek olursan daha kötü olaylar başına gelir. Yaşın küçük gibi. Takıntı ve merakını mazur görüyorum fakat ileride başına iş almaman için bu uyarıyı müsaadenle yapmak istedim.
Haklıydın ama önceden. Bende biraz öyle yaptım.