Paranormal detector

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Paranormal detector programını indirdim sitede görüp pro yaptım fakat radar çalışmıyor ortada you yazıyor o kadar yardım gizlimabet ailesi.

nazom

Kayıtlı Üye
Paranormal detector programını indirdim sitede görüp pro yaptım fakat radar çalışmıyor ortada you yazıyor o kadar yardım gizlimabet ailesi.
O programların ticari amaçlı , güvenilir olmadığını okumuştum mabette . Siz de pek önemsemeyin derim .😆

nazom

Kayıtlı Üye

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Bu programların insanları kandırarak parasını yemek için olduğunu düşünüyorum yani o radar bir varlık bulsa inanıcakmısınız ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Eğlence amaçlı yapılan bir program. Bilgisayarınızda bulunan hiçbir elektronik devre düşük enerjili varlıkları algılayacak yapıya sahiptir. Bırakın onları herhangi bir canlıyı algılayacak yapıda değildir. Üretim amaçlı bu değil çünkü. İçlerinden sadece +5 ve 0 voltaj geçiyor bütün bilgisayar ve elektronik sistemi budur. Eğlenmek için kullanabilirsiniz ama ciddiye almayın.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Eğlence amaçlı yapılan bir program. Bilgisayarınızda bulunan hiçbir elektronik devre düşük enerjili varlıkları algılayacak yapıya sahiptir. Bırakın onları herhangi bir canlıyı algılayacak yapıda değildir. Üretim amaçlı bu değil çünkü. İçlerinden sadece +5 ve 0 voltaj geçiyor bütün bilgisayar ve elektronik sistemi budur. Eğlenmek için kullanabilirsiniz ama ciddiye almayın.

Çalıştırdım radarı birşey bulamadı r flux yazan yer hafif bir oynadı sonra gene düz çizgiye geçti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...