Ölümcül Demon Deneyimim 9.Ruh Paimon III ve Demon Zagan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

focus

Kayıtlı Üye
insan var olmak için bir bedel ödemez, varlıgını sürdürmek için bedel öder. bu olaya nerden baktıgınızla alakalı.

Warlord

Kayıtlı Üye
madem o kadar uç soruyorsun başlıyoruz;çocuk 2 yaşında çikolatayı almak için kolunu uzatma bedeli veriyor,çiğneme,yutma,sindirme bedeli veriyor oldu mu?çocuk istersen 2 haftalık dede tam olsun?hadi sen meleklerinle konuş tabi konuşabilirsen.sorun olursa mesaj atarsın hadi ben yatıyorum. :)

Pes doğrusu kol uzatma bedeli mi ? :) Güldüm.

mazlum

Banlı Kullanıcı
tamam kabul demonic,bedelsiz bişey yok.ama bir insan görünmeyen bir varlığı ya bilgi almak yada kendisinin yapamadığı birşeyi yaptırmak için çağırır.Bilgi almak kısmını geçiyorum.İnsan kendisinin yapamadığı birşeyi yaptırmak istiyorsa,bunun da büyük bir bedeli olur.Ben niçin bu büyük bedeli ödeyeyim?yaptırmam daha iyi.Onun yerine Allahtan isterim daha iyi.Öyle değil mi?Küçük isteklerimi de zaten kendim yapabiliyosam,onu çağırmama gerek yok.Bu benim nacizane fikrim.
bana bedel ödemeden aldığınız birşey söyleyin,bende size neden demonların bedel istediklerini söyliyeyim...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Son noktayı koyayım ben ! Burda yazılanları okudum şimdi ve Demonic arkadaşıma karşı çoğu kişi hiç bir şey bilmeden ve söylenileni öğrenmek istemeden konuşmuş boş bir şeyi savunmuş.Tüm Demonlar gidin adam öldürün boşu boşuna diye emir mi verir yav ! Yok Allahın anılmadığı yer Karanlıktır lafı,Yok Siz çok büyük bedel ödeyeceksiniz size bir şey soruyorum sizin dininize göre Cennete gitmek için çok sevap kazanmak lazım bu bir bedel değilmi sizce !!

Bizim olayda da aynı şey geçerli ! Bedelsiz bir şey kazanılmaz bu hayatta unutmayın !

Örnek verelim bir tane : Sen çok büyük Büyücüsün.Senin yanına bir gün bir çocuk geliyor senden büyüyü öğretmeni istiyor sen direk öğretirmisin tabi ki hayır bunu hiç kimse yapmaz ! Sizin Keramet,Allahtan Güç alma olayıda aynı şekilde geçerli çok ibadet yapacaksınız,çok sevap kaanacaksınız öyle güç alacaksınız bakın bu da bedelsiz değil.

Siz Bilmediğiniz konulara kafa yormayın bence(Warlord,mazlum,Thadeus,casanowa) bakın size ben bir şey demiyorum ama siz bu konuları bilmediğiniz halde konuşuyorsunuz tam öğrenmediğiniz bir şeyi savunuyorsunuz..

Siz De biliyorsunuz ki iyilikte bedelsiniz yapılmaz.Siz iyiliğin gücünü kazanmak için bedel ödüyorsunuz.Bizde Karanlığın gücünü kazanmak için bedel ödüyoruz Kudretli varlıklara.

Konu burda kapansın bilmeyenler gidip öğrensin eğer öğrenmek istemiyorsa cevap yazmasın.Demonic burda doğruyu savundu unutmayın.Öğrenin gelin.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bune ya resmen saçmalık çocukları korkutmak için uydurulmuş hikaye midir nedir. Konuşmalar çok ilginç sözde demon olan varlık bana sıfat takmayı kes diyor hemen ardından sizli bizli konuşuyor. hahaha :)

Siz hiç konuşmayın hele hele ! Yav nasıl bir ruha sahipsiniz çözemiyorum sizin gibileri bilmediğiniz konulara cevap yazmak için kendinizi yırtıyorsunuz anlayamıyorum sizleri yav !

demonic

Kayıtlı Üye
Boşuna yorulmayın ben yoruldumda ne oldu?cahillere verilecek en güzel cevap susmaktır görmezden gelin...

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Son noktayı koyayım ben ! Burda yazılanları okudum şimdi ve Demonic arkadaşıma karşı çoğu kişi hiç bir şey bilmeden ve söylenileni öğrenmek istemeden konuşmuş boş bir şeyi savunmuş.Tüm Demonlar gidin adam öldürün boşu boşuna diye emir mi verir yav ! Yok Allahın anılmadığı yer Karanlıktır lafı,Yok Siz çok büyük bedel ödeyeceksiniz size bir şey soruyorum sizin dininize göre Cennete gitmek için çok sevap kazanmak lazım bu bir bedel değilmi sizce !!

Bizim olayda da aynı şey geçerli ! Bedelsiz bir şey kazanılmaz bu hayatta unutmayın !

Örnek verelim bir tane : Sen çok büyük Büyücüsün.Senin yanına bir gün bir çocuk geliyor senden büyüyü öğretmeni istiyor sen direk öğretirmisin tabi ki hayır bunu hiç kimse yapmaz ! Sizin Keramet,Allahtan Güç alma olayıda aynı şekilde geçerli çok ibadet yapacaksınız,çok sevap kaanacaksınız öyle güç alacaksınız bakın bu da bedelsiz değil.

Siz Bilmediğiniz konulara kafa yormayın bence(Warlord,mazlum,Thadeus,casanowa) bakın size ben bir şey demiyorum ama siz bu konuları bilmediğiniz halde konuşuyorsunuz tam öğrenmediğiniz bir şeyi savunuyorsunuz..

Siz De biliyorsunuz ki iyilikte bedelsiniz yapılmaz.Siz iyiliğin gücünü kazanmak için bedel ödüyorsunuz.Bizde Karanlığın gücünü kazanmak için bedel ödüyoruz Kudretli varlıklara.

Konu burda kapansın bilmeyenler gidip öğrensin eğer öğrenmek istemiyorsa cevap yazmasın.Demonic burda doğruyu savundu unutmayın.Öğrenin gelin.

hayat bir bedel değilmidir siz bedel üstüne bedel ödüyorsunuz sorun burda saten dinmizde insan olmak ve 5 vakit namaz kılmak orucumuzu tutmak yetiyor saten bu yaptığımız ibadetler bize sağlık olarak geri dönüyor biz kazanıyoruz her halükarda biz güc kazanmak için ibadet yapmayız kesinlikle bu konularda biz ALLAH c.c. sevdiğimiz için ibadet yaparız
bilmdeiğimiz konu ne imiş ben merak ettim demon çağırıyorsunuz küçük şeyler için bi bedel ödüyorsunuz sapıkça şeyler yaptırıyor bu mu bedel yoksa severek ibadet etmekmi ??
gel istersen sana bide bizde riyazat sonrası aldıüğımız mükafatla sizin ritüel sonrası aldığınız mükafat aynımı istersen öğrende gel

demonic

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum cennet ve cehennem olmasaydıda o oruçları,namazları allah sevgisi için yapar mıydınız?sizin sevginiz yok...islam hoşgörüyü emrediyor ama siz aç hayvanlar gibi hay demonlar şöyle sen böylesin diye bize saldırıyorsunuz...nerde hoşgörünüz?nerde o insan sevginiz?!

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
yine ederdik neden etmeyelimki :)
bizdede islamdan nasbini almayan insanlar var onlara da diyecek bişimiz yok istisna kaideyi bozmaz
ben size yanlış yoldasınız sonunuz cehennem ateşte yanacaksınız hayvanlar gibi yancaksınız kabriniz ateş çukuru olacak yol yakıken geri dönün dedimmi ?

diyenler de sizin bizce yanlış yolda olduğunu söylmek ikaz için söylemiştir o da size kalmış bişi

ahya

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bazi aramizdaki bazi kisiler hangi sitede olduklarini unutuyor, burasi bir büyü sitesi. Kimin ne yaptigi hangi dine inandigi kimseyi ilgilendirmez.
Herkes Demon, cin, huddam... ne olursa olsun kendi hür iradesiyle cagiriyor, kimseyi ilgilendirmez.

Bu cati altinda herkes deneyimlerini yazabilir, herkes birbirinden deneyimlerinden yararlanabilir.

Birbirimizi kirmamaya lütfen özen gösterelim.

Sevgi ve isikla

demonic

Kayıtlı Üye
İşte sn.ahya anlatamıyorum ben...yada anlamak istemiyorlar biz mutluyuz ve sizin dininize kötü demiyoruz ama siz bizim yolumuza kötü diyorsunuz.sn. Embriyoya mesaj attım yaz tatili sebebiyle yöneticiler çok giremiyormuş siteye tatil bitsin icabına bakılır...

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin Demonic,
şahsen beni başkalarinin dini, neye inandigi hic ilgilendirmiyor...

Izin verirseniz size/lere bir kac sorum olucak, evrensel kurallari cignemden yanitlarsaniz sevinirim.

1. Insandaki Tanrisal güc(aydinlik, karanlik) her insanda esit düzeydemidir? Yoksa kişilere göre degişebilirmi?
2. Kücük bir cocugun karanliga veya aydinligami daha yakin oldugu anlasilabilirmi?
3. Bir Demonu cagirmak icin hangi dine mensup olunmasi gerekir, ilahi dinlere göre bildigim kadariyla yasak.
4. Demon kendiliginden bir insana musallat olabilirmi? Demonlara karşi korunma yöntemleri varmidir?

Sevgi ve isikla

demonic

Kayıtlı Üye
1.her insanın ruhu eşittir ve gücü sonsuzdur...önemli olan insanın yol alması yoksa ruhun hiçbir güç sınırı yoktur...
2.bazı insanlar lanet yapamaz bazılarıda şifa yapamaz.yapabilsede bu miktar ötekine oranla çok çok çok azdır...insan evinde huzurludur küçük çocukların bazıları serttir ve ciddidir,bazılarıda gece lambasız uyuyamaz...
3.demon çağırmak için astral seyahat yapabilmek yeterlidir...ama geliştirmeden demonla görüşmek ne kadar sağlıklı bilemem.
4.basit bir insana kafa yormazlar...bunu şöyle düşünün,insan bir elmastır.en değerlidir ama kendini geliştirmesse ham elmas kadar değersizdir ama geliştirirse...demonlardan bile güçlü hale gelebilir.insan en güçlüdür bunu unutmayın.ama gücü kontrol edebilmeniz gerekir,gelişmeniz gerekir...yoksa basit bir cine bile yenilirsiniz...

pose_ps

Kayıtlı Üye
Kimsenin inancına saygısızlık etmek istemem fakat bu forumun ilgi alanına giren konular arasında en saçma bulduğum şey demon muhabbetleri.
Bakıyorumda forumda neredeyse herkes bir demonla alakadar, oturup kahve içmişler, altın günü düzenleme yolunda ilerliyorlar. Bakıyorumda herkesin geçmişinde bir olay. Bence fazla supernatural izlemişsiniz.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bu konuya bu tür muhabbetlerin döndüğünü bilerek girmişsiniz.Ancak pek mutlu değilsiniz sanırım? Direk olarak okumayabilirsiniz mesela.Ciddiye almıyorsanız yorumda yazmayabilirsiniz.

elif_@

Kayıtlı Üye
aramıza hoşageldın İllüminatiii... yasadıkalrını dört gözle bekliyordum.

bertaraf177

Kayıtlı Üye
Ben kullanılan ifadelerde çelişki olduğunu görüyorum. Şunu belirteyim demon veya herhangi başka bir varlıkla ilgili sahip olduğum bilgi sınırlıdır. İnsanın karanlık veya aydınlık olarak 2 farklı yol seçebileceğini ve kendinizin de karanlık yolda ilerlemeyi seçtiğinizi ayrıca karanlık yol seçiminin de her zaman için bilinen anlamıyla ''kötü'' olmayacağını belirtmişsiniz demonic. Şimdi burada şunu sormak istiyorum çağırdığınız varlığın sizden sol kolunuzu talep etmesinin kötülüğü temsil etmeyen nasıl bir açıklaması olabilir? Eğer siz kötü yolu seçtiyseniz ve bu yolda ilerlemek istiyorsanız hür iradenizle bu yolu seçtiğinizi söylüyor ve çağırdığınız varlığa saygıda kusur etmiyorsanız neden sol kolunuzu feda etmediniz. Gerçekten sonsuz itaat gösterecekseniz bunu yapmanız gerekmez miydi? Bu sorularımın cevabını bekliyorum.

Ayrıca şu hususta çok garibime gitti. Bizzat Kuran'da geçen bir hikayeyi örnek olarak vermişsiniz. (Hz. Musa'nın hikayesi) Çağırdığınız varlık sizden kitapsız bir dine sahip olduğunuzu söylemenizi ve evdeki tüm Kuran kitaplarını atmanızı emrediyor. Belki o anda çağırdığınız varlığı kandırdığınızı düşünerek
evdeki kitapları atıyorsunuz fakat daha sonra burada kitaptan bir hikayeyi örnek veriyorsunuz. Bunlar çelişki değil midir? Siz itaat altına girdiğiniz varlığı kandırıyorsunuz.

Çınar

Kayıtlı Üye
Konuyu en başından beridir takip ediyorum. Yaşanan olayların içine çekilir gibi oldum okuyunca... Oysa ki bu konuya zerre kadar sempatim yoktur. Tek sebebi mistik olaylara olan ilgim olmalı.

Dikkatimi rahatsız edercesine çeken durum Shamanistik adlı üyenin, sanki karanlığı kendisi kurtaracakmış gibi davranıyor olması. "Özünü bulma"dan önceki halinde nasılsa yine öyle...

justbe23

Kayıtlı Üye
Asıl cahillerin kim olduğu kıyamet günü belli olacak. Allah kimseyi doğru yoldan saptırmasın. Amin

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Asıl cahillerin kim olduğu kıyamet günü belli olacak. Allah kimseyi doğru yoldan saptırmasın. Amin

Lütfen arkadaşım buraya gelip islamcılık yapmayın ! Burada herkes müslümanmı yav ...Sizin inanıncınız da yanlış olabilir biz senin inancına laf atıyormuyuz beş para etmez bir inanca sahipsiniz diyormuyuz ? Şimdi lütfen sizde ona göre davranın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...