Ölümcül Demon Deneyimim 9.Ruh Paimon III ve Demon Zagan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
syn samanistik
bizim dinimizde hoşgördü dinidir burada islamcılık yapmayacağım herkese ve dinine saygı duymak zorundayız çünkü bizim dinimizin özü budur bazı arkadaşlarımız dayanamıyp sizin yolunuz yanlış diyebilir evet bize göre yanlış ama size göre doğrudur vesselam o yüzden kimsenin burada nasihate ihtiyacı yok gibi görüyorum çünkü sizin yolunuzda belli bi olgunluğa erişmiş belli mesafeleri kat etmek gerekiyor o yüzden her şey apacık ortada o yüzden kimsenin nasihati ihtiyacı yok gibi burada

Hoşgörü dinidir biliyorum ama onu yansıtamıyor hiç bir insan ! Başlıyorlar nasihate ..Türkiye de birisi ben katoliğim dese kişiyi nasihatlerle öldürürler ..

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Konuyu okuma sebebim ilgimi çekmiş olmasıdır. Bazı arkadaşlarımız fikirlerini yanlış bir şekilde dile getirmişler.Benim inancıma göre yalnızca Allah bizi koruyabilir, yalnızca O'ndan dilekler dilenebilir. Tabiki siz bu yolu seçtiyseniz o sizin inancınızdır. Umarım sonu kötü olmaz ve sizin için hayırlısı neyse o olur..

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Hoşgörü dinidir biliyorum ama onu yansıtamıyor hiç bir insan ! Başlıyorlar nasihate ..Türkiye de birisi ben katoliğim dese kişiyi nasihatlerle öldürürler ..
bence birazda olsa normal bir durum biz anadoluya geleli neredeyse 1000 yıl oldu 671 yılıdan belli müslüman bir kavimiz ve insanı yönlerimiz çok gelişmiş bi toplumuz tanımadığınız bir insan bile size nasihat verir toplumumuzda bunada hoş görü ile bakmak gerekir :)

elmihaa

Kayıtlı Üye

Paimon basligi altinda oldugu icin ilgimi cekti konu.Nedense konu paimondan baska noktalara kaymis ve inaninki bunun en buyuk sebebiyse sizsiniz. Karanlik adina ( ALLAH yada aydinlik askina demedim) bi yazdiklarinizi okuyun. Yazdiklarin tezat ve celiski dolu.Insanlara cahil ve olmadik laflar sarf ediyorsunuz ve sonrada hosgoruden dem vuruyorsunuz , bumu hosgoru !Inancini savunacaksan sana yol arkadasini ornek olarak vere bilirim, sayin demonic. Demonicin yorumlarini oku nasil savunalacagini ogren. ha bu arada yorumlarinin bir cogu demonikten alinti, ya lutfen kendin biseyler uretmeye bak. senin kendine aiit dort cumlen var ve bunlarida bir yorum icinde, evirip cevirip kullaniyon .

Arkadaslar sizlere ve dusuncelerinize saygiliyom. Kim neye inaniyorsa kendi secimidir. Her koyun kendi bacagindan asilir ve ben kendimden mesulum. Tutamadim kendimi, cok bilmislik edipte hic birsey bilmeyen birisi karsisinda susmak ve insanlara cahil demesini hazmedemedim. demonic deseydi eyvallah derdim bilgi sahibi cunku .

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Paimon basligi altinda oldugu icin ilgimi cekti konu.Nedense konu paimondan baska noktalara kaymis ve inaninki bunun en buyuk sebebiyse sizsiniz. Karanlik adina ( ALLAH yada aydinlik askina demedim) bi yazdiklarinizi okuyun. Yazdiklarin tezat ve celiski dolu.Insanlara cahil ve olmadik laflar sarf ediyorsunuz ve sonrada hosgoruden dem vuruyorsunuz , bumu hosgoru !Inancini savunacaksan sana yol arkadasini ornek olarak vere bilirim, sayin demonic. Demonicin yorumlarini oku nasil savunalacagini ogren. ha bu arada yorumlarinin bir cogu demonikten alinti, ya lutfen kendin biseyler uretmeye bak. senin kendine aiit dort cumlen var ve bunlarida bir yorum icinde, evirip cevirip kullaniyon .

Arkadaslar sizlere ve dusuncelerinize saygiliyom. Kim neye inaniyorsa kendi secimidir. Her koyun kendi bacagindan asilir ve ben kendimden mesulum. Tutamadim kendimi, cok bilmislik edipte hic birsey bilmeyen birisi karsisinda susmak ve insanlara cahil demesini hazmedemedim. demonic deseydi eyvallah derdim bilgi sahibi cunku .

Yazdıklarınıza dikkat edin kimin bilgisiz kimin bilgili olduğunu bilemezsiniz ben de sizin çok bilgisiz olduğunu düşünüyorum desem size sen bilgisiz siz desem sen cahilsin desem olurmu ?

Evirip çevirip kullanmak dedin yazılarımı okumadın galiba ! Lütfen buraya gelip tartışma başlatıcak şeyler yazmayın !

Shamanistic

Kayıtlı Üye

Demonic arkadaşı ben de biliyorum onunla konuştum da ! Burada senin gibi buraya gelip tartışma başlatıcak kişilerin yazılarını okudunmu oku kim cahil anlarsın...Ben sizim yolunuza bir şey demedim tepe tepe kullanın yolunuzu.Ama burada gelip bana millete cahil dedim tutamadım deyip bana tartışma başlatıcak yazılar yazma.Ve burada kim bilgisiz o biliniyor ..

elmihaa

Kayıtlı Üye
Demonic arkadaşı ben de biliyorum onunla konuştum da ! Burada senin gibi buraya gelip tartışma başlatıcak kişilerin yazılarını okudunmu oku kim cahil anlarsın...Ben sizim yolunuza bir şey demedim tepe tepe kullanın yolunuzu.Ama burada gelip bana millete cahil dedim tutamadım deyip bana tartışma başlatıcak yazılar yazma.Ve burada kim bilgisiz o biliniyor ..

Ah be canim kardesim , celiskilerlen dolusun. Neyse uzatmiyacam zaten . Bir yoldur tuturmussun ama diger insanlarin ne dediklerini anlamadan kaken kiriyorsun. Dusmanini tani , onu tanidinmi 50 % kazanma sansin var.

elmihaa

Kayıtlı Üye
Birde bu arada evet cahil ve bilgisizim,buda bana ogrenmem yada ogretmek icin engel olmayacak. Yolumu sorana ogretirim anlatirim git arastir gel cahil demem.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Birde bu arada evet cahil ve bilgisizim,buda bana ogrenmem yada ogretmek icin engel olmayacak. Yolumu sorana ogretirim anlatirim git arastir gel cahil demem.

Yazdığınızı okumadınız siz bana orada bilgisiz dediniz..Ben size bilgisiz demedim..Siz bilgisiz,cahil deseydim dedim .Sizse bana bilgisiz dediniz lütfen susun.Ve siz beni sanki tanıyorsunuz ne olduğumu biliyormusunuz ? Ben düşmanımı tanıyorum onun yazdıklarını okudunuz mu.Ve çelişkili felan değilim.Kim çok bilmişlik ediyor belli demem lazım burada ama demiyorum.Yazdıklarımı okuyun veo kişinin yazdıklarını okuyun.Müslümansa müslümöan burada gelip başkalarının inancına ve benim inancıma laf edemez arkadaşım.Siz okumadan buraya gelip çok bilmişlik yaptınız..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Yazdığınızı okumadınız siz bana orada bilgisiz dediniz..Ben size bilgisiz demedim..Siz bilgisiz,cahil deseydim dedim .Sizse bana bilgisiz dediniz lütfen susun.Ve siz beni sanki tanıyorsunuz ne olduğumu biliyormusunuz ? Ben düşmanımı tanıyorum onun yazdıklarını okudunuz mu.Ve çelişkili felan değilim.Kim çok bilmişlik ediyor belli demem lazım burada ama demiyorum.Yazdıklarımı okuyun veo kişinin yazdıklarını okuyun.Müslümansa müslümöan burada gelip başkalarının inancına ve benim inancıma laf edemez arkadaşım.Siz okumadan buraya gelip çok bilmişlik yaptınız..

Lütfen bana benim o kişinin inancına laf attım diye idda ettiğiniz yazıyı gösterin ya da o kişiyi cahil dediğim yeri.Ve buraya gelip yazıları okumadan bana yazılar yazmayın.

Dediğiniz yazıyı unutmayın her koyun kendi bacağından asılır o zmn siz niye burada benim inancıma karışıyorsunuz.

elmihaa

Kayıtlı Üye
Lütfen bana benim o kişinin inancına laf attım diye idda ettiğiniz yazıyı gösterin ya da o kişiyi cahil dediğim yeri.Ve buraya gelip yazıları okumadan bana yazılar yazmayın.

Dediğiniz yazıyı unutmayın her koyun kendi bacağından asılır o zmn siz niye burada benim inancıma karışıyorsunuz.

Konuyu dagitmamak istiyorum istersen ozelden sana kanitlayayim .

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Konuyu dagitmamak istiyorum istersen ozelden sana kanitlayayim .

Eğer demişsem ki demedim zannediyorum ve yazılarıma da baktım.Öğrenmediğiniz konulara yazı yazmayın dedim cahil kelimesi geçmemiş yani ve lütfen yazılarıma bakmadan bana yazı yazmayın.

Git öğren gel dedim evet bilmediğiniz konulara yazı yazmayın dedim evet ama cahil sözü geçmiyor burada..

Tartışma kapansın elmiha (bay-bayan ) arkadaşım.. :)

Ben burada haklı olarak yazdım senin demen gibi yapmadım 4 cümleyi evirip çevirip söylemedim ------- gibi ...
Ben anlaşılır şekilde yazdım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...