Musallattan kurtulma

NaBe

Kayıtlı Üye
Burada sorununuza yardımcı olabilecek birisi bulunduğunu sanmıyorum. Eğer gerçekten böyle bir sorun yaşıyorsanız kurtuluşu böyle bir başlık ile aramamalısınız. Sayın Yule'ye bu konuda mesaj yazmak yardımcı olabilir belki. Onun dışında bu başlıkta alacağınız cevaplar sizi çözüme ulaştırmayacaktır.
Haksızlık yapıyor olabilirsiniz..

Genel olarak herkesi aynı kefeye koymamak lazım.

Keza musallat olayıyla uğraşan sevgili kardeşim maalesef bazen bu durumlar uzun olabiliyor yaşadığınız yer neresi ?

Cümkü bazı vak-i durumlarda epey bir çalışma yapılması lazım tam kurtuluş olabilmesi icin ama anladığım kadarıyla evre olarak pekte ilerlemiş değil eğer evre olarak ilerlemiş olsaydı derman arama telaşı içerisinde olamazdınız.

Evet Allah ol diyince oluyor elbet siz Dirayetiniz asla kaybetmeyin güclü,cesaretli durmaya devam ediniz..

EkSen

Kayıtlı Üye
Bismillahi emseyna bismillahi esbehna bismillahi lezi leyse kemeslihil lezi şeyüy yemteniu bihi ve bi kuvvetillahil leti la türemü vela tüdamu ve bi sultanillahil muni nehtecibu ve bi emsaillahil hüsna.
Killiha neuzubillahil azimi minel beliyyeti ve min şeytanil mütemerredin.
Ve min şeyatinil insi vel cini ve min şerri muğlagıv ve müntesiriv ve min şerri ma yahricü bileyli ve yükemminü binnehari ve yükemminü bileyli ve yühricü binnehari ve min şerri ma halak.
Ve berae ve zerae ve min iblisil lain ve cünudihi ve etbaıhi ve min şerri ma yettega.
Euzu billahis semiul alimi mineşşeytanırracim ve min şerri ma halak.
Bismillahirrahmanirrahim.
Vessefati saffa fezzaricati zecra.
Fettaliyati zikra.
İnne ilahekum le vahid.
Rabbüs semavati vel erdi ve ma beynehüma ve rabbül meşarik.
İnne zeyyennes semaed dünya bi zinetil kevakib.
Ve hifzam min kulli şeytani marid.
La yessemmeune ilel melail ala ve yukzefune min kulli canib.
Duhurav ve lehum azabuv vasib.
İlla men hatifel hatfete fe etbeahu şihabun sakib.
Kema galellahü teala fi kitabihi kerimi ileyhi yesudul kelimüt tayyibü vel amelüs salihü yerfeuh.

Bu duyı ihlaslı olduğunu düşündüğünüz arapça hakimiyeti olan bir hocaya en az yedi kere okutun. Bir damacana suya okuyup üflesin. O okurken de siz de içinizden ALLAH'a dua edin kendi kelimelerinizle. Yemeklerinizi o su ile kaynatın, o sudan için hatta o su ile bile yıkanabilirsiniz. Bitmeye yakın yeniden üzerini doldurup kullanmaya devam edebilirsiniz. Tekrar duaya gerek kalmadan.
Bu arada bir küçük tahminimi söyleyeyim.
Kendiniz de musallat olduğunu belirtmişsiniz ama siz de değilde evde ki başka birinde olabilir. Bana sormayın kim bilmiyorum sadece tahmin.

NaBe

Kayıtlı Üye
Ben hiç korkmam onlardan korksam 1 yılda kesin kafayı kırmıştım.Allah tan korkarim beni korkutmaya çalışıp üzerime geldiklerinde de hep yüksek sesle ben Allah a sığınanlardanım dedim.Ayetleri anlamlarıyla okuyorum.Okuyup yutuyorum derin bir şekilde sarsılıyorum ama bu onların enerjisini düşürüyor biliyorum.Hemen hemen hergün ölümle tehdit ettiler yine dedim ki bu canın Sahibi kimse alacak olan da O dur.Hatta Allah a iman ve Resulune itaat edin ve kurtulanlardan olun dedim.Kabul etmediler ama tabii ki bedenimde olmalarından rahatsızim.Saldirilarindan vesveselerinden gercekten bıktım.İnsAllah kurtulurum bir an önce hocalar yöntemler vesiledir sifa Rabbimden gelir.Çok guzel bir yorum getirmissiniz tesekkurler
Ben hiç korkmam onlardan korksam 1 yılda kesin kafayı kırmıştım.Allah tan korkarim beni korkutmaya çalışıp üzerime geldiklerinde de hep yüksek sesle ben Allah a sığınanlardanım dedim.Ayetleri anlamlarıyla okuyorum.Okuyup yutuyorum derin bir şekilde sarsılıyorum ama bu onların enerjisini düşürüyor biliyorum.Hemen hemen hergün ölümle tehdit ettiler yine dedim ki bu canın Sahibi kimse alacak olan da O dur.Hatta Allah a iman ve Resulune itaat edin ve kurtulanlardan olun dedim.Kabul etmediler ama tabii ki bedenimde olmalarından rahatsızim.Saldirilarindan vesveselerinden gercekten bıktım.İnsAllah kurtulurum bir an önce hocalar yöntemler vesiledir sifa Rabbimden gelir.Çok guzel bir yorum getirmissiniz tesekkurler

Peki bunlar kaç kişi sizinle irtibatta iseler ifade ederler yaşları hakkında kibir olsun diye söylerler genelde.

Hangi dine inanıyorlar ? İsim paylaşımı yapıyorlarmı

Muhakak yaşı paylaşırlar sizinle..

Canank

Kayıtlı Üye
Dua terkibi için teşekkürler.Baskasinda olsa karşimda görmezdim herhalde yada konuşmazdi karşımda bir kere simsiyah bir gölge şeklinde bedenimden çıktığını gördüm.Zaten varlığını hissettiriyo size saçımda bi el geziyo mesela butun vücut elektirikleniyo mesela yada sadece sizin hissettiğiniz depremler oluyo.

Peki bunlar kaç kişi sizinle irtibatta iseler ifade ederler yaşları hakkında kibir olsun diye söylerler genelde.

Hangi dine inanıyorlar ? İsim paylaşımı yapıyorlarmı

Muhakak yaşı paylaşırlar sizinle..
Yaş bilmiyorum.Sadece 1 i konuşuyo birkere gunduz gordum cok dua etmiştim yine gitsinler diye Hepimiz mi gidelim dedi birden fazla olduklarını düşünuyorum.Tabi gitmedi dalga geçti benimle o ayri

NaBe

Kayıtlı Üye
Yaş bilmiyorum.Sadece 1 i konuşuyo birkere gunduz gordum cok dua etmiştim yine gitsinler diye Hepimiz mi gidelim dedi birden fazla olduklarını düşünuyorum.Tabi gitmedi dalga geçti benimle o ayri
Yukarda bahsettiğiniz maalesef bedene yerleşme olayı başlamış...

Yinede taktir ettim sizleri cesarerinizden ve dirayetinizden ödün vermediğiniz için

Muhakak sizinle iletişime geçerler dikkat etmeniz gereken inanmamanız müslüman oluruz derler size vs kanmayın genelde aile olarak yerleşmeye çalışırlar ama aralarında muhakak rahatsız olan çıkar bu durumdan bunu belirtir..

Gözünüz içerisine bakınız ayna karşısında ne hissedeceksiniz veya daha önce baktıysanız neler görüyorsunuz veya bir ayna karşısına bakıp bunu deneyleyip paylaşabilir misiniz.

A normal bir durum birşey görürseniz sakın korkmayın ve Allah'ın insanları ne kadar üstün kıldıklarını aklınıza getirip şükredin.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Haksızlık yapıyor olabilirsiniz..

Genel olarak herkesi aynı kefeye koymamak lazım.
Haksızlık yaptığımı düşünmüyorum. Yapılan yorumlar zaten ortada. Yine bu durumun gerçek olduğunu varsayarak konuşuyorum, böyle ilerlemiş bir obsesyon vakası sirkeli sular ile, kökeni belli olmayan dualar ile çözülemez. Zaten böyle bir başlık ile çözüm aramanın yanlış olduğunu düşündüğümü belirtmiştim. O varlığın beslenmesi, güçlenmesi ne boyuta geldi, bunu öğrendiniz mi? Veya durumu incelemek için herhangi bir uygulama gerçekleştirildi mi? E neye göre tavsiye veriliyor o zaman? Bir deri hastalığı için ağrı kesici içerseniz işe yarar mı? O hastalık geçer mi? Bu konular sanıldığı kadar basit değildir ve yok ben onu gördüm, bunu gördüm diyenler verimli bir tavsiye veremez. O varlık ile birebir karşılaşılsa, enerjisel olarak, şu an kullanmak istemediğim bir durum gerçekleşir çoğu kişi için. Ne dua okuyabilir, ne kendini savunabilir. Burada yanlış yönlendirmek ile kimse bilgili görünmeyecek, internetten bulunan şeyler zaten çoğunlukla safsatatan ibaret. Eğer başlığı açan kişi gerçekten böyle bir durumu yaşıyorsa dediğim gibi sayın Yule'ye mesaj atabilir. En net cevabın veya yönlendirmenin bu şekilde ortaya konulacağına inanıyorum.

NaBe

Kayıtlı Üye
Haksızlık yaptığımı düşünmüyorum. Yapılan yorumlar zaten ortada. Yine bu durumun gerçek olduğunu varsayarak konuşuyorum, böyle ilerlemiş bir obsesyon vakası sirkeli sular ile, kökeni belli olmayan dualar ile çözülemez. Zaten böyle bir başlık ile çözüm aramanın yanlış olduğunu düşündüğümü belirtmiştim. O varlığın beslenmesi, güçlenmesi ne boyuta geldi, bunu öğrendiniz mi? Veya durumu incelemek için herhangi bir uygulama gerçekleştirildi mi? E neye göre tavsiye veriliyor o zaman? Bir deri hastalığı için ağrı kesici içerseniz işe yarar mı? O hastalık geçer mi? Bu konular sanıldığı kadar basit değildir ve yok ben onu gördüm, bunu gördüm diyenler verimli bir tavsiye veremez. O varlık ile birebir karşılaşılsa, enerjisel olarak, şu an kullanmak istemediğim bir durum gerçekleşir çoğu kişi için. Ne dua okuyabilir, ne kendini savunabilir. Burada yanlış yönlendirmek ile kimse bilgili görünmeyecek, internetten bulunan şeyler zaten çoğunlukla safsatatan ibaret. Eğer başlığı açan kişi gerçekten böyle bir durumu yaşıyorsa dediğim gibi sayın Yule'ye mesaj atabilir. En net cevabın veya yönlendirmenin bu şekilde ortaya konulacağına inanıyorum.
Birde benim yorumlarını okuyup o şekilde fikrinizi beyan ediniz.. siz herkesi aynı kefeye koyuyorsunuz kızdığım nokta..

Genel olarak sizlerin düşüncesine katılmıyor değilim.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarı ile bu konular ile ilgileniyorsunuz veya deneyimleriniz olmuş olabilir ama bu konulara tam anlamı ile dahil olmak apayrı bir konu. Size göre kuruları yakıyor olabilirim, bu benim sezgisel bakışım ile ilgili. Kimin hangi evrede olduğunu fark etmek gerçekten o kadar zor değil. Ben şahsi olarak bu konular ile içli dışlı olmamanızı tavsiye ederim, aynı şekilde bende uzak duruyorum. Çok farklı yollardan ilerlemek gerektiriyor bu konuda seviye ilerletmek.

Sayfaları tekrar incelediğimde bir hoca tavsiyesi benzeri mesajlar gördüm, bunu sevgili @Ori 'nin dikkatine çekmek isterim. Bu tür tavsiyeler zaten yasak olduğu gibi daha farklı sorunlara yol açabilir.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

NaBe

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarı ile bu konular ile ilgileniyorsunuz veya deneyimleriniz olmuş olabilir ama bu konulara tam anlamı ile dahil olmak apayrı bir konu. Size göre kuruları yakıyor olabilirim, bu benim sezgisel bakışım ile ilgili. Kimin hangi evrede olduğunu fark etmek gerçekten o kadar zor değil. Ben şahsi olarak bu konular ile içli dışlı olmamanızı tavsiye ederim, aynı şekilde bende uzak duruyorum. Çok farklı yollardan ilerlemek gerektiriyor bu konuda seviye ilerletmek.

Sayfaları tekrar incelediğimde bir hoca tavsiyesi benzeri mesajlar gördüm, bunu sevgili @Ori 'nin dikkatine çekmek isterim. Bu tür tavsiyeler zaten yasak olduğu gibi daha farklı sorunlara yol açabilir.
7 yıldır bu konuların içerisindeyim :) sanırım biraz geç kaldık )) genele dayalı konuşmanız sadece yanlış buldum ve izahat yaptım lütfen yorumlarken bunları baz alarak yorumlayınız uzak durup durmama konusunda herkesin irade kendinedir siz kendinizden mesulsunuz, bırakınız öyle kalsın

+ Her insan istediği gibi hayatın gidişatını kontrol edemiyor + aile soy kavramı ile ilgili açılan konuda gerekli açıklamayı yaptım kibir gibi olmasın dünyaya gözümü acar acmaz kismı olarak başladık.. yani kısacası tasası derdi bize kalsın siz fazla yormayın kendinizi ilim ölcme gibi kaygımda yok merak ederseniz özelden mesaj atabilirsiniz

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bana ekstra açıklamalar yapmak zorunda değilsiniz, ben sadece kendi fikrimi belirtiyorum. Ve yine ben dedim diye bir şeyi bırakmayacaksınız tabii ki, dediğim gibi sadece içimden geldiği gibi yorum yapmaya çalışıyorum genelde.

Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın ve ruhunuzu korusun ..