Musallattan kurtulma

Canank

Kayıtlı Üye
Musallattan kurtulma konusunda yardimci olabilecek olan var mi? Hoca demeyin cunku param yok 1 senedir rukye dua tövbe bildigim ne varsa yaptim ama gitmiyo cvp yazarsaniz sevinirim

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Tövbe yapıldığında kurtulmanız lazımdı.Musallat olduğuna emin misiniz ? Yerine getirmediğiniz adak vs. bir durum var mıdır ?

Canank

Kayıtlı Üye
Eminim goruyorum direk duyuyorumda

Musallat bi tovbe ile kurtulabilinecek bir sey degil ki kolay birsey de degil yıllarca ugrasip kurtulamayanlar var

Berliner

Kayıtlı Üye
Başına iş alırsın tek başına uğraşman daha kötü yapar ama yinede biz diyelim gerisi sana kalmış.
Bol bol Ayet-el kursi ,nas , felak oku, Ayetelkürsinin son cümlesini vela ile başlayan kısmını yani sonuna kadar bol bol oku, Musallatının üzerine rahatsız ederse, gitmezse yanması için havale et devamlı,
forumda gördüğün gündelik korumayı yap mutlaka ama bunlardan önce.
ama başına daha çok iş de alabilirsin benden demesi, takdir senin artık
Allah yardımcın olsun

xax2

Kayıtlı Üye
Valla param yok diye pek inandırıcı gelmedi Allah rızası için yapan hocalar prk para almıyor sadece ağırlık parası alıyor ve karnını doyurursan benzinini katarsan tamam katmassan kendi katar kendi yer yemeğini karşılık beklemez yani ağırlık parasıda çok birşey değildir

Canank

Kayıtlı Üye
Çalışmıyorum neden inandırıcı gelmedi işsizlik ülkede bana has bir durum mu Allah rizasi icin yapan birine rastlamadim agirlik parasi ne onu bilmiyorum ama sadece 50 tl diyen birini soylediler arayip sordum bakimi 50 tl musallati cikarmak icin seansi 500 tl den basliyo ustelik tek seans ta olmaz dedi

Berliner

Kayıtlı Üye
Evde Kur'an dinle, bakara suresi devamlı açık kalsın senin duyamayacağın kadar kısık ses de olsa olsun devamlı evde bu yayın tekrarlayıp dursun.
Günahlardan kaçınmaya çalış gusülsüz gezmemeye çalış, odanda Kur'an ve cevşen bulundur. Dediğim gibi devamlı boş vaktinde yukarıda yazdığım ayetleri bir suya da okuyup o sudan çoğalta çoğalta iç.
Zor iş musallat temizliği çok kolay olmuyor maalesef ama azimli bir şekilde devam et bakalım ne sonuc verecek.

Canank

Kayıtlı Üye
Bakara dinletiyolar mi sence ?? Bakara dinlerken elektiriğe tutulmuş gibi oluyorum butun vucudum kasiliyo enfazla 3 gun ust uste dinleyebiliyorum sonra mecburen ara veriyorum.İlk 30 ayeti suya okuyup ictiğim oluyor. Kulaklikla ve yuksek sesle dinlemeye çalışiyorum. Elimden geleni yapiyorum ama bi sonuç alamadim.Cvp için teşekkür ederim

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Musallattan tövbe ile kurtulabilirsin.Bazı günahlar işlersiniz buna istinaden bazı şeytani varlıklar size musallat olmak için ruhsat alırlar.Daha sonrasında nasuh tevbesi ile kurtulabilirsiniz bu kadar basittir.Ancak işin içinde yerine getirilmeyen adak veya anne-babaya şiddet gibi durumlar varsa doğrudan bu sebep üzerinden tevbe etmeniz gerekir.

Canank

Kayıtlı Üye
Hergün tövbe ediyorum.Adak adamadim hiç gunahtan elimden geldigince uzak durmaya çalışiyorum.Ben dilek duasi diye bir dua okudum Yasin suresinin uzun haliydi ondan sonra başladi 3 gun okudum sonra biraktim.Önce ruya yoluyla basladi sonra gorüp duymaya başladim ve 1 yıldır da kurtulmaya çalışiyorum

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bursa da bir rukyeci var,para almıyor.Sadece malzeme istiyor oda bir bitki , deniz tuzu,sirke.Yanlız iki kere falan gitmeniz gerebilir belki bir kerede de halolur.Musallatlıyken Kur'an veya Ayetel Kürsi okumak size eziyet olur.Kurtulduktan sonra sirkeli temizlik ve defne yaprağı tütsüsü yapın. Eğer şimdi bu tütsüyü yakarsanız sadece kendinizi o mekandan uzaklastırırsınız. Bu denenmiştir,musallatlı birinin işyerinde bu tütsü iki üç gün yakıldı ne oldu dersiniz o kişi bir buçuk ay o işyerine adım atamadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Canank

Kayıtlı Üye
Defne yapraği var evde kaynatip çay gibi içsem. Faydası olur mu acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Kurtulduktan sonra için. Şimdi akşam ezanından sonra yarım çay bardağı sirke için bu iyi gelir. Özellikle geçmeyen musallat kaynaklı baş ağrılarınız varsa. Salih bey i de bir dinleyin.Defne hakikaten bunları uzak tutmada etkili.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Defne sirke bunlarla oluyor mu kac defa adacayi yaktim bunlar hafif gelen seyler ki durumunuz musallat bilen biri bulursunuz umarim da yardim ederler

NaBe

Kayıtlı Üye
Musallattan kurtulma konusunda yardimci olabilecek olan var mi? Hoca demeyin cunku param yok 1 senedir rukye dua tövbe bildigim ne varsa yaptim ama gitmiyo cvp yazarsaniz sevinirim
Doğumdan berimi varmı ? Yoksa sonradan mı ?

Ü

Üye silindi 58480

1 senedir rukye dua tövbe bildigim ne varsa yaptim ama gitmiyo cvp yazarsaniz sevinirim

Musallat, cansiperhane yakarislariniz dolayisi ile sizi ara ara rahat biraktikca, ya takvadan sapmissinizdir ya da tovbe ettiginize geri donmussunuzdur. Musallat bir duada bile kacar. Takva oldukca yaniniza bile yaklasamaz.

Iman zaafi olusmus. Kuranin degil caninizin derdine dusmussunuz. Dualari, rukye ve tovbe etmeyi dayatma bir memuriyet gibi goruyorsunuzdur. Halbuki hayatin hakikati olarak gormek gerek.

Kusura bakmayin ama `ben dua ettim, tovbe ettim, rukre okudum ise yaramadi` diyen birinin tevhidinden supe ederim. Samimiyetinden de supe ederim. Kuran kesin olarak ona tam tabi olanlar icin sifa oldugunu soyluyor. Siz Kurani kendinize yontacak islerde kullanmaya kalkarsaniz Kuran size yine sifa olur, ama sonra Kurandan yuz cevirirsiniz 2. kez size yardim gecikir. 3. Kez daha da gecikir. Tovbelerinize, Kurani nefsiniz icin kullanip sonradan da emir ve yasaklara burun kivirdiginiz icin de tovbe bilinci katmadikca da oyle blokaj kalir ki Kuran artik size sifa olmaz.

Allah kimseye zulmetmez. Bir baska konuda nasil ki Allah kimsenin gunahini baskasina yuklemiyorsa, kimseye de zulmetmez. Biz kendi kendimize zulmederiz. Zulum devam ettikce sorunu kendimizde aramaya devam etmek lazim gelir.

Bu boyledir. Bunun baska bir yolu yoktur.

ceyda

Kayıtlı Üye
Davet mi yaptınız size musalat olmuş

Canank

Kayıtlı Üye
Dennise çok dolu gibi görünen ama altı boş bir yorum gelmiş sen samimi bulma sana samimiyetimi kanitlamak gibi bi derdim yok zaten ben Allah zulmetti demedim once okudugunu anla tum bunlar bir dua ile başladi ayrica herseyin sifasi kuran da evet oyle o zaman kanser hastalari doktora gitmesin gunahi yuzunden oldu hastalik diye tovbe etsin virus yok olur mu??? Basina gelmeyen icin kolay atıp tutmak bedenimden simsiyah bir golgenin ciktigini gordum ve bir kac dk sonra kardesim çigliklarla herkesi uyandirdi gidip bogmaya calismis uykusunda ben ondan kurtulmaya calisiyorum diye Allah tan baskasindan korkmadim korkmam da imanimi degerkendirmek te sadece iman ettiğime hastir.Sen bunu değerlendiremezsin .