medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adem güzel

Kayıtlı Üye
asyvemay nıckli arkadaşım,sana katılmanı tavsiye ederim,ben halen daha kendi kendimi sorguluyor ve neden daha önce katıladım diye kızıyorum,sen önce kafandaki,beynindeki,bilinç altındaki korkuyu yen sonra insiliyeye katıldığında bu korkularının ve düşüncelerinin ne kadar yersiz oldugunu anlayacaksın nereden biliyorsun diye sorarsan ben kendimden biliyorum,İnsiliyeden sonra bunu sen anlayacaksın.

asyvemavy

Kayıtlı Üye
Sayın adem güzel sizin yazdıklarınıza istinaden bir dahakine katılma kararı aldım. 29 yaşına geldik hala korkularımızı yenemedik. Urum kardeşimizede sonsuz güvenimin olmasından ötürü cesaretim daha hızlı toparlanıyor. Birdahakini sabırsızlıkla bekliyor olacam.

adem güzel

Kayıtlı Üye
arkadaşım 27-05-09 da şifalanmak için çalışma yapılacak,gerçi bunu insiliye takvimi bölümünden bulabilirsin,bence bu çalışmaya katıl derim.Teşekkürler,başarılar.

asyvemavy

Kayıtlı Üye
İyide bu sizin bahs ettiğiniz 1 hafta öncesinden okumalar ile başlıyor. Sanırım ona geç kaldım.

adem güzel

Kayıtlı Üye
asyvemay arkadaşım,insiliye takvimler bölümünden anladığım kadarıyla dikkatli okumamışın,benim sana demek istediğim cadılık için insiliye degil,şifalanmak için insiliye 3 diyorum,bu insiliye için bir hafta önce okumaya başlamak gerekmez,o senin dediğin cadılık için insiliyedir,eger dikkatlice yeniden okursan göreceksin,teşekkürler.

origanum

Yönetici
Bir yanlış anlaşılma var galiba, 27 Mayıs gecesi yapılacak olan şifa çalışması bir inisiye değildir. Sadece sizi temizleyecek ve şifa verecektir. Oradan da okuyabilirsiniz detayları.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10062
Lütfen medyumluk inisiyesinde deneyimledikleriniz konusu dışındaki mesajlarınızı buraya yazmayın bu mesajlarınızı özelden de yazışabilirdiniz. Bir daha yapmanız durumunda direk sileceğimi belirtmek isterim.
İyi ve kaliteli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...