Medyumluk için inisiye çalışması 10 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Güzel bir çalışmaydı Ayaklarımda büyük enerji hüzmeleri hissettim ellerimde biraz vardı ama en yogun 3. göz un oldugu yerdeydi 3. gözde muthis bir enerji hissettim cok güzel di tesekkür ediyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ya bide arkadaşlar özellikle kirpiklerim sürekli kıpraştı durdu yarı açık gibiydi ama ben hep kapatmaya çalıştım sayın urum bidahaki sefere kulaklarımı ve gözlerimi kapatmak istiyorum hem ses algılamamak için hemde gözlerim kapanırsa daha iyi dalacam galiba çalışmalara bi sakıncası olurmu?

hayır bir sakıncası olmaz

Macro

Kayıtlı Üye
gözlerinizin titremesi konusunda yorum yapamam ama doğal. Bende de 2 seferdir oluyor. ilk seferinde zaten kısmi felçli gibi kaldım ve göz kapaklarım anlatamıyacağım ve yapamayacağım bir hızla titremişti. ve başımda-bazılarına göre taç çakramda- bi yoğunluk ve bu yoğunluğun nedeni ile sanki göz kapaklarım titriyordu.

asminyess

Kayıtlı Üye
ben ilk kez denedim ve hiç bir şey hissetmedim.. acaba tam konsantre olamadım mıı bide sıkıldım hemen süre bir an önce bitsin diye bekledim.. Normal mi ?

leylabatay

Kayıtlı Üye
Valla ben kesin olmadı diyordumki urum sağolsun rahatlattı,vücudum tamam kaskatı kesilmişti ama 1 saat kadar sırt üstü harekersiz yatan doğal olarak kaskatı olur,birde en zayıf noktanda en yoğun hissedersin diye bir şeyler okumuştum boynumda da dayanılmaz ağrı olunca bide o rahatlattı beni,çünkü gerçekten boynumla alakalı hastalığım vardı.

leylabatay

Kayıtlı Üye
Urumun dediğine göre katılan arkadaşların hepside başarılı olmuş asminyess merak etmee.

asminyess

Kayıtlı Üye
umarım :) umur gelir benim de içimi rahatlatacak bir şeyler söyler diye umuyorumm tşkler leyla ;)

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben ilk defa katıldım.10 dakika sürdü ama daha uzunmuş gibi geldi.önce sol elim sonra sağ elim kaskatı kesildi parmaklarımın ucu enerji geçiyomuş gibi oldu.daha sonra yatağı hissetmedm.kendi etrafımda boşlukta dönüyormuş gibi hissettimuçuyormuş gibi daha sonra o enerji birden kesildi ve durdum .ilk deneyimimdi tedirgindim ama bedenimde rahatlama hissettm.

Osiris

Kayıtlı Üye
Enerjiyi ellerimde hissettim en çok.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Benim odam soğuktu ama çalışma sırasında üşümedim hiç. Normalde soğuktan titremem lazımdı. Sanırım zikir sırasındaki nefes egzersizleri işe yaradı. Hızla burnumdan derin bir nefes alıp, aldığım nefesi tamamen tüketene kadar "cebrail" diye tekrar tekrar fısıldadım. Sonra yine nefes alıp devam ettim...

Umarım doğru yapmışsımdır. Başladıktan bir süre sonra köprücük kemiklerimin boğazımın altında birleştiği yerdeki çukurlukta bi baskı hissettim. Tiroit bezinin yakınlarındaydı.

Çalışmayı bıraktıktan sonra da bir süre devam etti bu his.

Konsantre olmakta zorluk çektim ara ara. Alt kattaki yaşlı teyze televizyonun sesini sonuna kadar açıp kanal değiştirdikçe yerimden sıçradım :))

Zorluklarına rağmen güzel bir deneyimdi.

origanum

Yönetici
Benim odam soğuktu ama çalışma sırasında üşümedim hiç. Normalde soğuktan titremem lazımdı. Sanırım zikir sırasındaki nefes egzersizleri işe yaradı. Hızla burnumdan derin bir nefes alıp, aldığım nefesi tamamen tüketene kadar "cebrail" diye tekrar tekrar fısıldadım. Sonra yine nefes alıp devam ettim...

Umarım doğru yapmışsımdır. Başladıktan bir süre sonra köprücük kemiklerimin boğazımın altında birleştiği yerdeki çukurlukta bi baskı hissettim. Tiroit bezinin yakınlarındaydı.

Çalışmayı bıraktıktan sonra da bir süre devam etti bu his.

Konsantre olmakta zorluk çektim ara ara. Alt kattaki yaşlı teyze televizyonun sesini sonuna kadar açıp kanal değiştirdikçe yerimden sıçradım :))

Zorluklarına rağmen güzel bir deneyimdi.
Nefes verirken tekrar tekrar cebrail demeyeceksiniz. Her nefes verişinizde ceeeeeeeeeeeebbbbbbrraaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllllllllllll diye nefesiniz bitene kadar uzatarak söyleyeceksiniz.

Lonika

Kayıtlı Üye
Çok çok yoğun bir enerjiydi başımın döndüğünü ve hafiflediğimi hissettim. Alın çakramda mor ve indigo renkli şeffaf kristal bir yıldız dönüyordu. Ellerim ateş gibi oldu sonra ağırlaştılar sanki ben çok huzurlu, hafiflemiş ve mutlu hissettim kendimi. Sonra aniden bitti ama ellerimdeki ısınma ve yanma şu an bile devam ediyor.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Urumun dediğine göre katılan arkadaşların hepside başarılı olmuş asminyess merak etmee.
Bu enerji calismasi sinav degil yani nasil oluyor basarili yada basarisizlik.
ben her bölgede enerjiyi hissettim karin, 3 göz, avuc icleri, ayak-bacaklar bölgesi. Özellikle karinda yogunlastiginda sanki karindan tüm vucuda iki elle enerji genisletircesine dagitiliyordu. Bunu daha önceki calismalardada hissetmisdim ayrica bir önceki calismada hissetigim gibi bir ara kendimi sanki yerden kesilmis vede biraz havalanmis gibi hissettim.

Ursula

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,hatta urum bir bakarsan sevinirim.dünki enerji calısmasndan kaynaklndgni düşündügum seyler yaşıyorum suan.yatarken birseyler dokunuyor,sag koluma agrı.sürekli dokunuluyor bana.duvarda karartılar.neden?korkmalımıyım? ne oldugunu anlamadgmdan tedirginim biraz. ilk çalısmamdı ve icim rahat etsin diye tütsü yaktım. ne yapmalıyım?

majeste

Kayıtlı Üye
Ben de çalışmaya katılanlardanım.Her zaman yaşadıklarımın (esneme, göz yaşı,ağız kuruluğu, el ve ayaklarımda ısınma ve titreme vb) dışında farklı şeyler yaşadım bu sefer.İçimde aşırı bir heyecan duygusu vardı, sanki güzel bir şey olacakmış da ben bunu yaşayacakmışım gibiydi, içim kıpır kıpırdı.Ardından sarı bir ışık patlaması yaşadım.Sonrasında anne karnında bir cenin figürü görmeye başladım, devamında karanlık ve sisli bir alanda yardım isteyen insan figürleri görmeye başladım, ses duymadım ama çığlık atar şekildeydiler.Çok net görülüyorlardı.Bir süre sonra rahatlama başladı, sisli görüntü gitti.İlk kez biri beni uyarmadan, gayet kendimde zikrime devam ettim.Sonrasında biri tamam deyip sanki parmaklarını şıklattı ve ben gözlerimi açtım.Saate hiç bakmadım ama bana uzun bir süre olarak geldi devamında uyumuşum.

Teşekkürler.

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar,hatta urum bir bakarsan sevinirim.dünki enerji calısmasndan kaynaklndgni düşündügum seyler yaşıyorum suan.yatarken birseyler dokunuyor,sag koluma agrı.sürekli dokunuluyor bana.duvarda karartılar.neden?korkmalımıyım? ne oldugunu anlamadgmdan tedirginim biraz. ilk çalısmamdı ve icim rahat etsin diye tütsü yaktım. ne yapmalıyım?
Tedirgin olmayın, uyumlanma belirtileri bunlar, normaldir. Herkes farklı birşeyler hissedebilir. İçiniz rahat olsun.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Nefes verirken tekrar tekrar cebrail demeyeceksiniz. Her nefes verişinizde ceeeeeeeeeeeebbbbbbrraaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllllllllllll diye nefesiniz bitene kadar uzatarak söyleyeceksiniz.

Cevap için teşekkür ederim. Bundan sonra doğru şekilde yapacağım :)

Macro

Kayıtlı Üye
Zikirler konusunda aydınlatıcı örnekler ve bilgiler verilmeli bence.
Teşekkürler Origanum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...