medyumluk enerjisi 4 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iklim_su

Kayıtlı Üye
yazmaya ancak fırsat buldum arkadaşalar...çalışmaya saatinden 5dk önce başladım..zikirle beraber ayaklarımdan ellerime doğru uyuşma hissettim..ve bu uyuşmayı sağ elimde çok daha fazla hissettim..ve iki erkek yüzü gördüm.biri gayet netti ama diğerinn gözleri görünmüyodu..biri çok ürkütücüydü..sürekli zikre devam ettim.ve benm sesimden başka bi ses duyuluyodu.kısık sesle.ama türkçe konuşmuyodu..ibranice gibi sanki..sağ kolumda inanılmaz bi ağrı hissettim ve inanın hala ağrıyo..birden bırakmam gerektini düşündüm.saate baktığımda 23:35 di..bu şekilde arkadaşlar..

Luv

Kayıtlı Üye
İnsiliye çalışmalarının 1 gece öncesi ve çalışmanın yapılacağı gece başım ağırmaya başlıyo benim.

heduba

Kayıtlı Üye
benim için yine çok yorucu oldu.avuç içlerim ve ayak tabanlarımdan enerji akışını hissediyordum.bir süre kalbim hızla çarptı baş dönmesi ve uğultu ile sürdü.bir süre sonra tansiyonum düştü galiba diye düşünüp kalkmaya çalıştım ama sanki göğsümden bastırılıp tekrar yatırıldım ve biraz daha devam ettim.bitirip su içmeya gittiğimde bardağı tutamadım ellerim yanmış gibi acıyordu o an hissettiğim.sonra o yorgunlukla hemen gidip yattım.
teşekkürler urum...

Osiris

Kayıtlı Üye
yine hiç irşey hissetmedim.Sadece 15 dakika sonra gözlerimi açınca odam kıpkırmızıydı.

stok19

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar eneji deneyimlerinizi okuyorumda dikkat ettim nerdeyse hepinizde soğuk üşüme hissi var belki bu sizin doğru yolda olduğunuzu göstermezmi veya başka bir deneyim bulduğunuzu???

( Kafanızı karıştırmak istemem sadece bir düşünce )

origanum

Yönetici
Arkadaşlar eneji deneyimlerinizi okuyorumda dikkat ettim nerdeyse hepinizde soğuk üşüme hissi var belki bu sizin doğru yolda olduğunuzu göstermezmi veya başka bir deneyim bulduğunuzu???

( Kafanızı karıştırmak istemem sadece bir düşünce )

Tüm enerji çalışmalarında üşüme deneyiminin yaşanması çok normaldir.

stok19

Kayıtlı Üye
Tüm enerji çalışmalarında üşüme deneyiminin yaşanması çok normaldir.

Peki dediğin üşüme bildiğimiz üşümemi yoksa vücud da o hissettiğimiz veya hissetmek istediğimiz enerjisiye alışık olmadığımız için bir anda titreyip silkinmemi ???

origanum

Yönetici
Peki dediğin üşüme bildiğimiz üşümemi yoksa vücud da o hissettiğimiz veya hissetmek istediğimiz enerjisiye alışık olmadığımız için bir anda titreyip silkinmemi ???

Üşüme deneyimi ayrı, titreme kasılma ayrı, inisiye sırasında bunların hepsi veya biri yaşanabilir ya da kimi hiç birşey hissetmez, ya da başka değişik deneyimler olabilir . Vücuda giren enerji ile alakalıdır, bedeninizin buna verdiği bir reaksiyon, bazen de yapılan zikrin titreşimi. Enerjiye alışık olmamakla ilgili bir durum değil, kaç kere inisiye olduğumu hatırlamıyorum bile artık, verdiğim enerjilerin ise sayısı sonsuz diyebilirim ama ben de bazen üşüme deneyimi yaşarım. Eski zamanlardaki inisiyasyonlar vücudun ölmesi tekrar dirilmesi şeklinde olurdu, burada verilen bu tarz değildir, kimsenin kalbi durdurulmuyor ama ölüm anı gibi bedenin ısısında düşme görülüyor.

stok19

Kayıtlı Üye
Sağolasın Üstad iyi Aydınlandım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...