medyumluk enerjisi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serap

Kayıtlı Üye
bende daha iyi kosantre olayim diye cünki benim ilk deneyimim olacakti erken basladim yatarak yapmayi denedim cok degisik duygular olustu gözlerim kapaliydi dayre seklinde icide degisi figürler gördüm bazen yarim tanimlayamadigim yüzler vardi ve inanin onda sonra uyumusum rüyamda ne alaka bilmiyorum ama tek hatirladigim birsürü kahvalti bicagi ve hepsinin keskin tarafi üste gelecek sekilde duruyordu ne anlama geldigini bilmiyorum hayirlisi olsun bundan sonrakine de katilmak istiyorum

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
:(((( ben kaçırdım amaaaaa yaaaaa bu 2 oluyor medyumluk 3 lacakmı urum :)
inanmıyorum bende kaçırdım panteada kaçırmış neyse bir sebebi vardır diye düşünüyorum çünki elimde olmayan sebeplerden dolayı kaçırdım yine :( neyse bir daha ki çalışmayı kaçırmazsam iyi olcak artık:)

sdbr

Banlı Kullanıcı
olamaz bende kaçırdım:( ne olacak

heLeL

Kayıtlı Üye
ben de anlatiyim yaşadıklarımı.
daha çalışma başlamadan bütün vücudumda bir ürperme hisseettim sanki hadi başlıyoruz acele et der gibi,zikre başladığımdaysa el ve ayak uçlarımda ısınma ve uyuşma meydana geldi (daha çok ayaklarımda),dudaklarım o kadar kurudu ki çatlayacaktı nerdeyse,konsantrem bozulmasın die devam ettim.zikre devam ederken gözümün önünde hayal gibi,rüya gibi görüntüler gelip geçti,ses yoktu sadece görüntüler vardı,görüntülerin arasında kayboldum,sonra zikre geri döndüm,bu böyle birkaç kere sürdü sonunda uyuyakalmışım,dünyanın en rahat uykusuydu,uyandığımda çok huzurlu ve mutlu hissettim kendimi.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben de anlatiyim yaşadıklarımı.
daha çalışma başlamadan bütün vücudumda bir ürperme hisseettim sanki hadi başlıyoruz acele et der gibi,zikre başladığımdaysa el ve ayak uçlarımda ısınma ve uyuşma meydana geldi (daha çok ayaklarımda),dudaklarım o kadar kurudu ki çatlayacaktı nerdeyse,konsantrem bozulmasın die devam ettim.zikre devam ederken gözümün önünde hayal gibi,rüya gibi görüntüler gelip geçti,ses yoktu sadece görüntüler vardı,görüntülerin arasında kayboldum,sonra zikre geri döndüm,bu böyle birkaç kere sürdü sonunda uyuyakalmışım,dünyanın en rahat uykusuydu,uyandığımda çok huzurlu ve mutlu hissettim kendimi.

ya sonrası? :D

DreaMLife

Kayıtlı Üye
güzel bir çalışmaya benziyor. bende kaçırmış oldum umarım bir 3. sü gerçeklşir. Bu arada malum adı üzerinde medyumluk enerjisi ilk çalışmadan beri katılıp da sezgilerinde bariz değişimler gözlemleyenler var mıdır ?

Osiris

Kayıtlı Üye
iyiki bu siteyi bulmuşum bende katılmak isterim.

lotus

Kayıtlı Üye
[ Bu arada malum adı üzerinde medyumluk enerjisi ilk çalışmadan beri katılıp da sezgilerinde bariz değişimler gözlemleyenler var mıdır ?[/quote]
güzel soru.. evet ya sonrası??? burada herkes enerji çalışması sırasında yaşadıklarını anlatmış peki daha sonra hayatınızdaki değişiklikleri aktarabilirmisiniz....

Osiris

Kayıtlı Üye
Ya lütfen bu enerji uyumlaması tekrar edilsin.Eminim kaçıran benim gibi bir çok kişi vardır.

Tevhid

Banlı Kullanıcı
evet bencede tekarar edilsin, tekrar edilmeden once bunun tam olarak ne oldugunu ve nasil gelistirilebileceginide aciklarsaniz iyi olur

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arkadaşlar evet tekrar edilecek tabiki .Ancak, şu ara Urum çok yoğun tabiki toplanıp tekrar edilecektir sırasıyla..
Evet duyularım açıldı, herkes de aynı gelişmeler beklenemez tabi . Rüyalarım daha duru daha manalı, kimi zaman aynı anda aynı şeyi söyleyebiliyor, kimi zaman tel çalmadan çalıyor diyebiliyorum . Ancak bilemiyorum şimdi daha duygusal ve daha hassas oldum sanırım . Başka çalışmalarında etkisi var tabi bu durumda..
Lütfen bekleyin en kısa zamanda eminim değerlendirilecektir çalışma talebiniz.

DreaMLife

Kayıtlı Üye
sevgili dynamic apnea bahsettiğiniz aşırı duygusallık ve hassasiyet sizin spiritüel uyanışınızın belirtisi olabilir gibi geliyor bu yorumunuz benim bu enerji konusunda ikna olmama neden oldu bir sonraki çalışmayı kaçırmam umarım.

aysu

Kayıtlı Üye
ben yeni üyeyim nasıl katılabilirim o anda işim olursa ne olur :)

cenk

Kayıtlı Üye
Merhaba ben de medyumluk dersine katılmak istiyorum saygılar.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Merhaba ben de medyumluk dersine katılmak istiyorum saygılar.

Katılabilirsiniz.
Sadece ana ve kendi adınızı dilber hala nikine mesajla göndermeniz yeterli. MedyumluK için başvurduğunuzu'da belirtin tabikide.
İyi forumlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...