medyumluk enerjisi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denis

Kayıtlı Üye
Tüm özelden isim gönderenler, acaba listeye dahil oldu mu ?
Emeğiniz için teşekkürler..

origanum

Yönetici
Pek bir şey hissettiğimi söyleyemeyeceğim, olmadı mı acaba? Beceremedim mi:(

iklim_su

Kayıtlı Üye
ayaklarımdan tüm vücuduma doğru çok fazla bi şeklde uyuşma hissettim..en son olarak ellerimde durdu ve gittikçe arttı uyuşma..ayrıca gövdem ve özellikle ellerim kontrolüm dışında yataktan yukarı doğru yükselio gibi oldu:eek:..

origanum

Yönetici
Pek birşey hissetmedim, olmadı mı acaba? Beceremedim mi:( Gerçi birkaç gündür rahatsızım onun etkisi mi vardır nedir. Gözlerim kapalı yatağa uzandım, zikre başladım. Önce beyaz bir duman belirdi gözümün önünde şekilsizdi, karnım ağrıdı ama bu rahatsızlığımdan dolayı idi sanırım, sonra sağ kolum kaşınmaya başladı, aldırmadan devam ettim zikre, herhangi birşey olmadı. 23. dk da telefon çaldı sinir oldum, sonra tekrar devam etmeye çalıştım, bir süre sonra 3. göz bölgemde bir uzay boşluğu imgelemi belirdi. Uzayda yıldızlar serpili ama ortada siyah bir boşluk, yuvarlak şeklinde bir ara kalp gibi oldu gene yuvarlaklaştı, etrafında gri renkli yıldızlar yani noktalar merkezden dışa doğru kayıyorlar, bu sefer sol tarafımda bir kaşıntı. Bir süre sonra yıldızlar gitti yerine değişik harfler belli belirsiz göründü, anlamsız yazılardı. Sonra yok oldu, kalkmam gerektiğine karar verdim.

yaman

Kayıtlı Üye
Bağdaş kurup zikire başladım bi süre tekrar ettikten sonra müthiş bi ısınma hissettim ve vucudum karıncalanmaya başladı gözlerimi kapadım gri noktalar vardı daha sonra devam ettikçe büyük mavi noktalar oluştu kenarlardan gelip ortada büyük bir nokta oluşturur gibiydi gözlerimi açınca küçük mavi noktacıklar oldu havada tekrar gözlerimi kapadığımda mavilik heryeri kapladı parmaklarım soğuk vucudumsa terliydi 26 dakika böyle devam ettim daha sonra yatağa uzandım ve zikre devam ettim birden uyuşma başladı sağ ayağım belime kadar uyuştu ve ben hafiflik hissediyordum gözlerimi açarak devam ettim zikire tavanda mavi noktacıklar vardı ve birden girdap gibi alnımdan bana bağlandı çok hafifti kalkarken ne kadar ağır olduğumu ve açlık hissettim bitirdim zikri.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben uzanarak zikire başladım ayaklarım bir soğudu bir ısındı en sonunda öyle bir haldeydilerki sanki hem donuyor hem yanıyorlardı ..ellerim fazla ısınmadı.bir ara zikiri okumakta çok zorlandım dudaklarımı kıpırdatamaz gibi oldum dudaklarım kurumuş gbi oldu çok uyuştu çeneme basıyorlar gibi oldu .1 snliğine epey korktum sonra açıldım ben ya kuddüs derken sanki başka birininde okuduğunu duyar gbi oldum..sadece 20-25 dk sürdürmüşümdür dedim saate bir baktım 1 saat devam etmişim şimd başım çok ağrımaya başladı o sıcaklık gitti donuyorum...birde herşey beni engellemeye çalıştı başlamadan önce bardak kırdım yavru bir köpeğim var sürekli odama girmeye çalıştı vs vs kafam karıştı yaaaa!

sinüzit oldunuz mu hiç işte öyle bir ağrı saplandı hem başıma hem çeneme şakaklarımda damarlar pıtpıt atıyor.ama almam gerekeni aldım gibi de sanki...

iklim_su

Kayıtlı Üye
ayrıca bitirdikten sonra ve hala başımda agrı varr...çok fazla

Huzun

Kayıtlı Üye
vallahi ben bisey hissetmedim
sadece basimda bir sicaklik basim biraz uyustu okadar onun disinda bisey olmadi

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
arkadaslar, ben yere diz üzeri kibleye karsi oturdum. 3 kez cümleyi tekrarladim ve zikire basladim. gözlerimi kapatdim. müthis bir isik aniden flas patlar gibi oldu gözlerim ama hala kapali acmadim. bu aydinliga dönüstü, ben zikrime devam ettim. sonra bagdas kurup oturdum. gögsümün tam ortasinda bir yangi hissettim. tuhaf bir sicaklik, ama hala daha gözlerim kapali. bu sicaklik kafamda görünüm aldi ve bana dogru ok gibi gelen beyaz beyaz isinlar olarak canlandi. kendimi ii hissetdim ve bende kollarimi yana acarak isinlarin bana dogru gögüs merkezine gelmesine izin verdim. bir anda hersey bitti. gözlerimi actim. zikre devam ettim. nefes rhytmine dikkat ettim. ayaga kalktim biraz da dikildigim yerde zikre devam ettim. basima bir agri girdi, üzerimde bir hafiflik oldu. heee en önemlisi ayaga kalktigimda, zikre devam ederken birden öne dogru dengemi kaybettim. ya acayip biseydi. bas dönmesi yoktu, otururken en basta ayaklarim uyusmustu ama cabuk gecti:D yani o da sebeb degil. söyle anlatayim, tabiiri caizse o kadar hafifdim ki bir an, sanki ayaklarim yerden kesilir gibi oldu ama mili saniye kadar:eek: bence müthis kisisel bir tecrübe oldu, anlatilmaz ancak yasanir türünden;) tesekkürler Urumum Adminim:)

A

angeldream

:(((( ben kaçırdım amaaaaa yaaaaa bu 2 oluyor medyumluk 3 lacakmı urum :)

Pantea

Kayıtlı Üye
:(((( ben kaçırdım amaaaaa yaaaaa bu 2 oluyor medyumluk 3 lacakmı urum :)
Sorma bende kacirdim ,Urum bu kez afaroz edecek bizi gibi geliyor :( yalvarsak falan acirmi acaba :confused:yada lutfedip ozel bir seans ayarlar mi ki bize :confused: ne yapsak angel??

hira

Kayıtlı Üye
Sevgili urum; Kişi medyum olup olamdığını nasıl anlayabilir?? Kahve ve tarot bakmakla medyum oldum denizlmez herhalde!!! İlla ki görünmeyen varlıklarla iletişim şart mı?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tabi kahve ve tarot bakmakla medyum olunmaz. Medyum nedir?Örnek olarak cinlerle ve baska varliklarla insanlar arasında iletisim kuranlara verilen bir isimdir. Medyum kelimesi latince bir kelime olup yunan kökenlidir. Medyum denildigi zaman bircogumuzun aklına fal bakan, büyü yapan gelecekten haber veren kisi gelir. Oysa medyum ve medyumluk dünyanın bircok gelismis ülkesinde cidden saygı duyulan bir meslektir. Sendeki yetenekler bu yönde olunca sende bir cesit medyum olursun Hera.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
CREEPA çok doğru söylemiş. fazla bişey eklememe gerek yok. burdaki çalışmalar hiç yetisi olmayan yada yetisini açığa çıkaramamış ve yahut. daha fazla geşilmek isteyenler için bir tür sıkıştırılımış program gibi bişey. evrendeki varlıklar sizin uzun süre çalışmadan bu yetiyi almanızı yada geliştirmenizi sağlamak için enerjiyi kanalize eder. gerisi sizin çalışmalarınıza kalmış. bir çok insiliye ile bunları daha çok geliştirmenizi sağlayacağız tabiki.

medyumluk enerji çalışmaları devam edecek yeni bir tarih belirleyeceğim.
hiisetmeyen arkadaşlar endişelenmesin bişey hiisetmeniz şart değil. yada titreşim seviyeniz artmamıştır. çalışmalra katıldıkça artacak.

hayırlı olsun

hira

Kayıtlı Üye
Cinlerle aramda herhangi bir iletişim yok.Bu kadar çok andığıma göre kesin gelmişlerdir:(
Allah korusun.
Ben sadece kalbimi dinliyorum,kalp gözüm açık sanırım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben 5 dakika geç başladım. Yatar vaziyette ve avuçlarım açık sırtüstü uzandım. Zikre başlar başlamaz avuç içlerim, parmak uçlarım karıncalanmaya başladı. Sağ avucumun içini sanki biri parmağı ile dokunuyor gıdıklıyor gibi oldu . Ciddi sabit olarak bunu hissettim. Sanki biri sağ elimi eline almış baş parmağı ile de avucumun ortasını parmağı ile dokunuyor gibiydi. 20 dakika sonra azalmaya başlayınca kestim. Sonra nası uyumuşsam diğer çalışmayı kaçırdım. Huzurlu muhteşem güzel bir uykuydu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...