Mavi tombul suratlı uzaylı gördüm hiç görmediğiniz cinsten

KronoM

Kayıtlı Üye
(Rüyadır)
Sıkıntıdan gökyüzüne bakıyordum, Yıldız veya göktaşı kayar gibi oldu. 10-20 tane ufo ? karanlıkta telaşlıca oraya akın ediyordu, fazla uzağımda değildi bi 300 m ötedeydiler onlar geçerken altlarından yıldırımlar şimşekler çakıyordu.bende hiç bilmediğim bir evin kapısından izliyordum orayı, telefonla çekmeye başlayınca üstüme ağırlık çöktü.

Baktım bi tanesi geldi masmavi yüzü tombul kafasında da boynuz veya el gibi bişey. Surat insana benziyordu.
Kaçtım eve girdim merdivenlerden çıkarken baska odaya girdi başkasını görünce korktu, beni başka insanların yanına giderken yakalayacaktı gibi oldu sonra uyandım.

images

Bunun yanaklarının daha şişman ve boyu kısa hali, kafasında 2 siyah boynuz gibi şeyler vardı. Daha koyu maviydi rengi.
Bu rüyaya benzer farklı bir boyuttu rüyada kendimdeydim.

Bişeyler olucak veya oluyor.
rüyanızda böyle bir canlı gördünüz mü ?

Son düzenleme:

ilhn

Kayıtlı Üye
Benzer E.T ye benzeyen varlıklar görmüştüm okullarda gemilerle inip dost gibi görünmüşlerdi sonra istilaya başladılar hayatımda öyle kaçtığımı hatırlamıyorum tam sıkıştığında uyandım mutluluktan uçucaktım senin dediğin gibi tombiş suratlı 10 -20 gemiyle geldiler sarımsı bi renkte star trek serisindeki gemiye benziyodu oluyor bazen böyle anlamsız rüyalar heyecanlı ve güzel oluyor ?