Lütfen yardım edin

123volkan123

Kayıtlı Üye
Oncelıkle herkese merhaba bugun benım basıma bır olay geldı ve internette arastırmaya basladım sonucunda acaba bu astral seyahat olabılırmı dedim ve burlara kadar geldım.Olay şoyle oldu bana arkadasım bır fılm onerdi astral seyahat diye eminim bu konuda yorum yapanların hepsi bu fılmı ızlemıstır. Ben bu fılmı ındırdım ve izledim filmde astral saeyahat yapan adamın karsına cinler,ruhlar vs çıkıyor koku verici bir olay ama ben sıkla hep korku filmi izlediğimden bu fılm bana pek korkunç gelmedi ve filmi izledikten sonra birkaç kere astral seyahat etmeye çalıştım ve karşıma çıkcak olan ruhlardan korttuğum için bu olayı yarıda kestim.Asıl olaya gelcek olursak bugun okuldayken ğleden sonra sıraları idi arkadasım omuzlarımdan tutup benı geri çekti ve boynumu sıkmaya basladı ama bogacak şekilde değil hafif sıkıyordu bir an sonra arkadasıma beni bırak bile diyemedim konusamıyordum sankı sonra kendımden gectım 1-2 dakıka ve sonra vucudum çok ağır şekilde titremeye basladı oyle tıtrıyordum kı 9 şiddetindeki deprem gibiydi butun vucutum titriyordu sankı kıyamet kopuyordu arkadaslarım benı gorunce krız geçiriyom sanmışlar olcem sandılar hepsi belkı krızde geçiriyor olabilirim bu tıremeden sonra baygınlık gecırdım 1 dakka falan uyandıgımda arkadasım benı tokatlıyordu korkunç bir şeydi olayı da tam hatırlamıyorum aklıma gelenler bunlar acaba bana ne oldu ruhum astral seyahate çıkmayamı çalıştı.Lütfen bu işten anlayan birileri bana yardım etsin.

AJA

Elit Üye
En kısa zamanda doktora başvurun, muayene olun derim..Astral prejeksiyon böyle ulu orta istemdışı dahi olucak bir şey değil.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Aja'nın dediklerine katılıyorum, sizin durumunuzun astralle alakası yok, doktora gitmelisiniz.