Kısmetsizliğimi nasıl giderebilirim ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Gordunuz gibi üçü de farklı.

Alindiysaniz, ki alındınız, eğer alinmasaydiniz bukadar uzun cevap yazmazdiniz. Demek ki haklılık payım var.

Deniz suyu ne zaman kullanmaya başlayacaksınız?
Bu da farkindaliginizi ölçen soru.

Şuan ki sinirle bana cevap vermeyin. Hatta hiç cevap vermeyin. Bana birşeyler ispatlamak zorunda değilsiniz.
Selam Absoluta,

Sinirli olduğumu ya da alındığımı nereden çıkardınız ki? Uzun yazmış olmamı alındığıma yoruyorsanız bilemem. Ama ben her insana değer verir, her insanı açıklamalarıma, bilgilerime layık görürürüm. Yapım bu şekilde. Ama yorumumu bile kendi haklılığınız için kullanıyorsanız denebilecek pek birşey kalmamıştır sanırım. 😊

İyi Forumlar.
Saygılarımla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Selam Absoluta,

Sinirli olduğumu ya da alındığımı nereden çıkardınız ki? Uzun yazmış olmamı alındığıma yoruyorsanız bilemem. Ama ben her insana değer verir, her insanı açıklamalarıma, bilgilerime layık görürürüm. Yapım bu şekilde. Ama yorumumu bile kendi haklılığınız için kullanıyorsanız denebilecek pek birşey kalmamıştır sanırım. 😊

İyi Forumlar.
Saygılarımla.
Karanlıkların Efendisi, kusuruma bakmayın, o posttaki muhatabımı belirtmedim. Muhatabım diyer arkadaştı.
İçeriğinden belli olduğunu zannettim.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Bütün yorumları okumaya üşendim. Kurduğunuz "Ben genel olarak şansızlığımdan şikayet eden bir insanım." cümlesi en başından yanlış. "Ağzımızdan çıkan her söz büyüdür" derdi eski bir dostum. Ağzımızdan çıkanla, yüreğimizden geçenle sınanırız. Kurduğunuz cümlelere dikkat edin. Neyi çok zikrederseniz sizinle o gelir.

cathrine

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute @SoldierO Yıllardır bu ''şans''konusunu araştırırım...Farklı kaynaklardan okumalar yaparım,bu tür videoları izlerim ya da bir insanın kendi hayatını yeniden nasıl şekillendirdiğini merak ederim,somut anlamda ''bu budur,şu şudur''gibi bir formül yok.''Kelimeler''bence de etkili,çünkü insan olumlu kelimeler söyleyip o yönde düşünce çözüm yollarını daha kolay görebiliyor.Ama bu tek başına yetersiz bir eylem.En önemlisi harekete geçmek ama o da bir yere kadar.Şimdiye kadar çevremi de kendimi de gözlemliyorum,bazı insanlar bir yerde zinciri kırıyor ama kimisi olumlu söylese de ,harekete geçse de zamanı değilse olmuyor..Bunun cevabını somut bir şekilde bilmeyi o kadar isterdim ki....Birisi hayatında ne yapıyor da matrixi değiştiriyor,diğeri ne kadar uğraşsa da bazı konulardaki şansı aynı kalıyor?Şans ya da şanssızlık tabii ki kişiye göre değişir,bunu hep söylerim..Kimi için çok büyük şans sayılan kimisi için hiç bir şey ifade etmez.Herkes kendi hayatının içinde avantaj ve dezavantajlara sahip...Ama çok bariz bazı özellikler var ki;hayret ediyorum.Normalde başkasının başına gelse içinden çıkılamayacak bir olay başka şanslı bir insanın başına geldiğinde(şeytan tüyü olan ya da dört ayağı üstüne düşen tipler)olay çorap söküğü gibi ,su gibi olup normale dönüyor.Ya da bakıyorsun bazı insanlara hiç bir çaba sarf etmeden ulaşılan iş imkanları,ruh eşinin daha yolun başında (20 yaş civarı)hiç bir ilişki arayışına girmeden bulunması ve uzun süre devam ediyor olması,hiç bir tedavi görmeden hemen çocuk sahibi olabilme,edinilen geniş çevreler....Daha da sayabilirim....Bu saydıklarım normal hayat akışında çoğu insana nasip olmuş,toplumda şahit olduğumuz çoğu insanın hayat düzenine uyan sıralamalar ama şanslı insanların başına çok daha kolay geliyor.Şans yönünden düşük yıldızlı olan insanlar ise kasada bile gecikme yaşıyorlar.Bu konuda sabaha kadar konuşabilirim.Şanslılık ya da şanssızlık konusunda paylaşılan bilgiler sayesinde dönüşümler yaşayabileceğimizi düşünüyorum.İçimizde bazı kilitlerin açılacağına inanıyorum.Önceden de çok başlık açmıştım bu konuya dair,yine tekrarlıyorum,çünkü bu konu benim tutkum oldu😂😂
Hepinizden ''hayatınızın akışını değiştiren olaylar'' ya da ''meslek hayatınızdaki basamakları nasıl çıktığınız'',''günlük hayatta her zaman şanslı olduğunuz alanlar''konusunda yazalım buraya.Buraya yazarak hem şansımızı ikiye katlarız hem de şanslı olduğumuz durumları zikrederek iyice mühürlemiş oluruz...:)

october

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute @SoldierO Yıllardır bu ''şans''konusunu araştırırım...Farklı kaynaklardan okumalar yaparım,bu tür videoları izlerim ya da bir insanın kendi hayatını yeniden nasıl şekillendirdiğini merak ederim,somut anlamda ''bu budur,şu şudur''gibi bir formül yok.''Kelimeler''bence de etkili,çünkü insan olumlu kelimeler söyleyip o yönde düşünce çözüm yollarını daha kolay görebiliyor.Ama bu tek başına yetersiz bir eylem.En önemlisi harekete geçmek ama o da bir yere kadar.Şimdiye kadar çevremi de kendimi de gözlemliyorum,bazı insanlar bir yerde zinciri kırıyor ama kimisi olumlu söylese de ,harekete geçse de zamanı değilse olmuyor..Bunun cevabını somut bir şekilde bilmeyi o kadar isterdim ki....Birisi hayatında ne yapıyor da matrixi değiştiriyor,diğeri ne kadar uğraşsa da bazı konulardaki şansı aynı kalıyor?Şans ya da şanssızlık tabii ki kişiye göre değişir,bunu hep söylerim..Kimi için çok büyük şans sayılan kimisi için hiç bir şey ifade etmez.Herkes kendi hayatının içinde avantaj ve dezavantajlara sahip...Ama çok bariz bazı özellikler var ki;hayret ediyorum.Normalde başkasının başına gelse içinden çıkılamayacak bir olay başka şanslı bir insanın başına geldiğinde(şeytan tüyü olan ya da dört ayağı üstüne düşen tipler)olay çorap söküğü gibi ,su gibi olup normale dönüyor.Ya da bakıyorsun bazı insanlara hiç bir çaba sarf etmeden ulaşılan iş imkanları,ruh eşinin daha yolun başında (20 yaş civarı)hiç bir ilişki arayışına girmeden bulunması ve uzun süre devam ediyor olması,hiç bir tedavi görmeden hemen çocuk sahibi olabilme,edinilen geniş çevreler....Daha da sayabilirim....Bu saydıklarım normal hayat akışında çoğu insana nasip olmuş,toplumda şahit olduğumuz çoğu insanın hayat düzenine uyan sıralamalar ama şanslı insanların başına çok daha kolay geliyor.Şans yönünden düşük yıldızlı olan insanlar ise kasada bile gecikme yaşıyorlar.Bu konuda sabaha kadar konuşabilirim.Şanslılık ya da şanssızlık konusunda paylaşılan bilgiler sayesinde dönüşümler yaşayabileceğimizi düşünüyorum.İçimizde bazı kilitlerin açılacağına inanıyorum.Önceden de çok başlık açmıştım bu konuya dair,yine tekrarlıyorum,çünkü bu konu benim tutkum oldu😂😂
Hepinizden ''hayatınızın akışını değiştiren olaylar'' ya da ''meslek hayatınızdaki basamakları nasıl çıktığınız'',''günlük hayatta her zaman şanslı olduğunuz alanlar''konusunda yazalım buraya.Buraya yazarak hem şansımızı ikiye katlarız hem de şanslı olduğumuz durumları zikrederek iyice mühürlemiş oluruz...:)
kesinlikle size katılıyorum. sanıyorum astrolojik haritalar da bunu doğrulayacaktır. 7. ev uranüs retso olanların geç evlenmeleri ya da hiç evlenememelerini öğrendiğimde hemen haritama baktım ve evet bingo 7. ev uranüs retro. ve hemen herşeyin tam olucakken bozulması. türlü çeşitli tuhaflıklar hayatta. herkesin hayatında su gibi akan şeyler, bazılarında sisifos gibi: o kayayı taşır taşır yine en başa dönersiniz.

cathrine

Kayıtlı Üye
kesinlikle size katılıyorum. sanıyorum astrolojik haritalar da bunu doğrulayacaktır. 7. ev uranüs retso olanların geç evlenmeleri ya da hiç evlenememelerini öğrendiğimde hemen haritama baktım ve evet bingo 7. ev uranüs retro. ve hemen herşeyin tam olucakken bozulması. türlü çeşitli tuhaflıklar hayatta. herkesin hayatında su gibi akan şeyler, bazılarında sisifos gibi: o kayayı taşır taşır yine en başa dönersiniz.
''sisifios gibi''ifadesi her şeyi özetlemiş.Ben de size katılıyorum.Astrolojik etkiler de var tabii ki...Benim peşine düştüğüm ''şans tarifi''kaderini belli bir yerde değiştirebilmiş kişiler.Bu insanlar ne yapıyor da kötü giden olayları ya da durumları tam tersine çevirebiliyorlar?Ya da dipteyken birden yıldızları parlayıp,hayal edemeyecekleri yerlere geliyorlar?Bu konuyu biraz daha açarsam ''kendi dileğini,kendi mucizesini''yaşayanlar...Örneğin yıllardır çocuğu olmayan birinin 25 yıl sonra çocuğu oluyor.Ya da yıllardır terfi alamayan bir insan birden kendi şirketini kurmaya karar veriyor,hiç ummadığı kaynaklardan para akıyor ve kendi işini kurabiliyor...Bahsettiğim sadece maddi anlamda şeyler değil...Herkesin kendine göre manevi dilekleri var...Aşk,iş,arkadaş,her konuda dengeyi sağlayan insanların hayatları bende çok ilgi uyandırıyor?Ya da ilgi dışında belki biraz da ''imrenme,özenme ''uyandırıyor.Bu yüzden bu kadar takıntılıyım bu konuda.Örneğin yıllardır evde bir hayvan beslemek isterim(kedi ya da köpek)Ama tek başıma olmadığım için aile bireylerini ikna edemedim.Bunun gibi basit istekler işte....Yolda birisi köpek gezdirirken içim giderek bakıyorum.Herkes için kolay...Bunun gibi isteklerden bahsediyorum...Ya çevrem aşırı geniş olur ya da çok uzun zamanlar yalnız kalırım...Buraya yazıyorum,çünkü buraya yazdığım,sorun olarak yaşadıklarım yazarken ya da yazdıktan sonra bazen şifa oluyor...Okuduysanız ve bana göstereceğiniz yollar varsa memnuniyetle ben de sizin sorunlarınızı ya da çözüm yollarınızı dinlemeye hazırım,bu sitedeki herkese ayrı ayrı saygı duyuyorum ve sevgi enerjisi aldığımı hissediyorum.Kimseye açamadığım dertlerimi burada paylaşabildiğim için hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim:)

ezgicik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Öncelikle yaşamış olduğunuz durum kısmetsizlik ya da şanssızlık başlıkları altında incelenemez. Sebebi ise; insanlarla olan ilişkilerinizin sebepsiz bitmesi ve bu durumun sürekli tekrarlanması kısmetsizlik, şanssızlık değil olumlama (enerji) çarkınızın tam anlamıyla çalışmamasından kaynaklıdır. Son zamanlarda gördüğünüz rüyalarda yeşil bir bahçe, yeşil tonlarının göze çarptığı anlar yaşıyor musunuz? Özellikle sabah saatlerinde ve akşam saatlerine doğru titreme, fazlasıyla üşüyor musunuz? Soğuğa karşı dayanıklılık eşiğiniz de bir düşüş oldu mu? Basit bir konuda anlık gereksiz çıkışlar yapar oldunuz mu? Ortalama 4 günde bir orta şiddette sebepsiz bir baş ağrısı yaşıyor musunuz?
Merhaba bu saydıklarımız ve fazlası bende çok fazla var. Korunma duaları, sirkeli suyla yıkanma, deniz suları, gül yağı, ametist taşı vb. Şeyler kullanıyorum ama düzelemiyorum.. yıllar oldu. Büyüyaptıran bir kişi bana büyü yaptığını itiraf etti. Sürekli bir kısır döngü deyim hoş artık kısır döngüde değil yaşamıyor gibiyim sadece yatıyorum. Maddi manevi 0 durumdayım. Beni asla bırakmaz dediğim dostlarım dahi düşman olup gitti sebebi belli değil. Evde bir iş ble yapamıyorum baş dönmesi ve baş ağrısından ve çok üşüyorum özellikle sırtımdan. Bütün kan değerlerim normal doktor düşük dozda bir antidepresan başladı depresyonda değilim depresyonda olan bir kişi düzeltmek için çabalamaz ben çabaladıkça batıyorum olmuyo yürümüyor markette ki kasiyer bile yüzüme bakmıyor. Güzel bi kızdım şuan çok kilo aldım ve çok yemek yemediği halde. Cildim leke doldu çöktüm fiziksel olarak gözlerimin bile şekli değişti. Kimi zaman saçımı taramaya halim kalmıyor bu çark nasıl düzelir daha farklı hang yöntemleri vardır ? Çakra dengeleme videoları izleyip yapmaya çalışıyorum bir sürü kitap aldım okuyorum bol bol dua ediyorum meditasyonlar yapıyorum tütsüler kullanıyorum ama değişmiyor sanki bir kuyunun içindeyim çıkar gibi olup geri düşüyorum...

cathrine

Kayıtlı Üye
Merhaba bu saydıklarımız ve fazlası bende çok fazla var. Korunma duaları, sirkeli suyla yıkanma, deniz suları, gül yağı, ametist taşı vb. Şeyler kullanıyorum ama düzelemiyorum.. yıllar oldu. Büyüyaptıran bir kişi bana büyü yaptığını itiraf etti. Sürekli bir kısır döngü deyim hoş artık kısır döngüde değil yaşamıyor gibiyim sadece yatıyorum. Maddi manevi 0 durumdayım. Beni asla bırakmaz dediğim dostlarım dahi düşman olup gitti sebebi belli değil. Evde bir iş ble yapamıyorum baş dönmesi ve baş ağrısından ve çok üşüyorum özellikle sırtımdan. Bütün kan değerlerim normal doktor düşük dozda bir antidepresan başladı depresyonda değilim depresyonda olan bir kişi düzeltmek için çabalamaz ben çabaladıkça batıyorum olmuyo yürümüyor markette ki kasiyer bile yüzüme bakmıyor. Güzel bi kızdım şuan çok kilo aldım ve çok yemek yemediği halde. Cildim leke doldu çöktüm fiziksel olarak gözlerimin bile şekli değişti. Kimi zaman saçımı taramaya halim kalmıyor bu çark nasıl düzelir daha farklı hang yöntemleri vardır ? Çakra dengeleme videoları izleyip yapmaya çalışıyorum bir sürü kitap aldım okuyorum bol bol dua ediyorum meditasyonlar yapıyorum tütsüler kullanıyorum ama değişmiyor sanki bir kuyunun içindeyim çıkar gibi olup geri düşüyorum...
Hepimiz hayatımızı düzeltmeye çalışıyoruz burada...Bu site benim içimi döktüğüm bir yer artık. @ezgicik Şanslı olan biri sanırım bu siteye üye olmuyor..Çünkü ben burada sadece kitap alıntılarından ve arkadaşlarımın tesellilerinden yararlanıyorum...Burada herkese göre bazı ritüeller,dualar,uygulamalar var ama amaç zaten kısırdöngülerimizi bütün bunlara gerek kalmadan düzeltebilmek,çünkü bu tür uygulamalara herkesin inancı da zamanı da uymayabilir.Örneğin biri inanarak bir ritüel yapar,o kadar inanır ki olur ama bazı insanlar da bir türlü bu tip uygulamalara inanamaz...Sorunlarımız çözmek istiyorsak hayata katılmamız gerekiyor...Herşeyi soyut düzeyde çözemiyoruz...Söylemesi kolay yapması zor ama bir yerden başlamak lazım.Sen zaten elinden geleni yapıyorsun:Dua,meditasyon,kitap okumak...Şimdi gerçekçi yöntemleri de ekleyebilirsen bunlara kendini daha iyi hissedersin...Örneğin kilo sorunu yaşıyorsan ya spor yapacaksın ya da bir diyetisyene gidip bu sorunun çözmeye çalışacaksın...Cilt problemlerin de madem kendiliğinden oluştu,onun da çaresi var(Lazer tedavileri ya da bir cilt doktorundan ilaç almak)İmkanların elverdiği ölçüde bunları deneme zamanı gelmiş,sen zaten düşünmüşsündür ama bu tür eylemlere geçmeden sorunlar da çözülmüyor ,psikoloji de düzelmiyor..Bunlar da bir çabadır.Çözüme odaklanıp şifa bulmaya çalışırsan en azından kendin için birşeyler yapmaya başlamış olursun..''Ben çok şanslıyım''diyen bir üyeye henüz rastlamadım.Ben de çok merak ediyorum:)

ezgicik

Kayıtlı Üye
Hepimiz hayatımızı düzeltmeye çalışıyoruz burada...Bu site benim içimi döktüğüm bir yer artık. @ezgicik Şanslı olan biri sanırım bu siteye üye olmuyor..Çünkü ben burada sadece kitap alıntılarından ve arkadaşlarımın tesellilerinden yararlanıyorum...Burada herkese göre bazı ritüeller,dualar,uygulamalar var ama amaç zaten kısırdöngülerimizi bütün bunlara gerek kalmadan düzeltebilmek,çünkü bu tür uygulamalara herkesin inancı da zamanı da uymayabilir.Örneğin biri inanarak bir ritüel yapar,o kadar inanır ki olur ama bazı insanlar da bir türlü bu tip uygulamalara inanamaz...Sorunlarımız çözmek istiyorsak hayata katılmamız gerekiyor...Herşeyi soyut düzeyde çözemiyoruz...Söylemesi kolay yapması zor ama bir yerden başlamak lazım.Sen zaten elinden geleni yapıyorsun:Dua,meditasyon,kitap okumak...Şimdi gerçekçi yöntemleri de ekleyebilirsen bunlara kendini daha iyi hissedersin...Örneğin kilo sorunu yaşıyorsan ya spor yapacaksın ya da bir diyetisyene gidip bu sorunun çözmeye çalışacaksın...Cilt problemlerin de madem kendiliğinden oluştu,onun da çaresi var(Lazer tedavileri ya da bir cilt doktorundan ilaç almak)İmkanların elverdiği ölçüde bunları deneme zamanı gelmiş,sen zaten düşünmüşsündür ama bu tür eylemlere geçmeden sorunlar da çözülmüyor ,psikoloji de düzelmiyor..Bunlar da bir çabadır.Çözüme odaklanıp şifa bulmaya çalışırsan en azından kendin için birşeyler yapmaya başlamış olursun..''Ben çok şanslıyım''diyen bir üyeye henüz rastlamadım.Ben de çok merak ediyorum:)
Yapmaya çalışıyorum ama bunların çoğu maddiyata dayanan şeyler... Yaşadığım sakatlık yüzünden 15 dakikadan fazla yürüdüm mü en az 10 dk dinlemme durumundayım bir sürü antin kuntin pişmiş tavuğun başına gelmicek şeyle yaşadım. İşin tuhafı görünürde sürekli gülen ve yaşadıklarım dahil hiç ağlayamayan biriyim. Geçenlerde kuzenim şu cümleyi kurdu 'ezgicik sen çok güçlüsün ve hala bize destek oluyoesun biz hiç bi kötü anında yanında olamadık hakkını helal et' ama zaten ne yapsam beklentisiz yaptığım için şaştım kaldım. Kilo durumu çok garip bende uzun süre iştahsızlık dönemlerin oluyor birde iki kişilik yediğim dönemler. Burda yaşadığım garip antin kuntin durumları yazsam çoğu insan güler. Gittiğim doktorlar, danıştığım spritüeler,nhocalar, psikiyatristler. Bazılarında kanka bile olduk isyanda etmiyorum yaşadıklarının altında ki sebebi bulmaya odaklandım. Astrolojiyi öğrenmeye başladım vs. Ama kim istemez ki normal bi insan gibi yaşamayı? Normal olmaya özeniyorum. Biraz sosyalleşsem bi yere gitsem kalabalığa girsem düşüyorum sakatlanıyorum bi yerimi kırıyorum 😂

Alex06

Kayıtlı Üye
Ama kim istemez ki normal bi insan gibi yaşamayı? Normal olmaya özeniyorum. Biraz sosyalleşsem bi yere gitsem kalabalığa girsem düşüyorum sakatlanıyorum bi yerimi kırıyorum 😂
Dilinizden ama kelimesini kaldırın. Yapamıyorum ama .....şu yüzden ama......farkında değilsiniz bir sürü bahaneniz var.
Gerçekten isteseniz düşmez sakatlanmazsiniz. Gerçekten isteyin duzelmeyi ruhunuz istemiyor ruhunuz istesin diliniz değil.
Burada kimse size yardım edemez sadece yol gösterir. Aslında hayatta kimse size yardım edemez sadece yol gösterir siz o yoldan gidersiniz ya da gitmemek için ama ile başlayan bir cümle kurarsınız. Her sabah bu gün güzel bir gün ve ben harikayim deyin. Birden bire herşey harika olmayacak yolunuza güller dokulmeyecek. Hayatınızda herkesinki gibi iyi günler kötü günler hastalıklar olacak. Siz bunlara küçük tepkiler vereceksiniz yaşadıklarınizla baş edeceksiniz. Hepsi bu bu kadar. Zaten herkes yazmış buraya şunu yap şunu yap diye. Farkında mısınız ne kadar şanslısınız hiç tanımadığınız bir sürü insan size yol göstermeye çalışıyor. Yerinizde olsam bu modu şimdi bırakır silkinir kendime gelirdim. Sevgiyle kalın.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Dilinizden ama kelimesini kaldırın. Yapamıyorum ama .....şu yüzden ama......farkında değilsiniz bir sürü bahaneniz var.
Gerçekten isteseniz düşmez sakatlanmazsiniz. Gerçekten isteyin duzelmeyi ruhunuz istemiyor ruhunuz istesin diliniz değil.
Burada kimse size yardım edemez sadece yol gösterir. Aslında hayatta kimse size yardım edemez sadece yol gösterir siz o yoldan gidersiniz ya da gitmemek için ama ile başlayan bir cümle kurarsınız. Her sabah bu gün güzel bir gün ve ben harikayim deyin. Birden bire herşey harika olmayacak yolunuza güller dokulmeyecek. Hayatınızda herkesinki gibi iyi günler kötü günler hastalıklar olacak. Siz bunlara küçük tepkiler vereceksiniz yaşadıklarınizla baş edeceksiniz. Hepsi bu bu kadar. Zaten herkes yazmış buraya şunu yap şunu yap diye. Farkında mısınız ne kadar şanslısınız hiç tanımadığınız bir sürü insan size yol göstermeye çalışıyor. Yerinizde olsam bu modu şimdi bırakır silkinir kendime gelirdim. Sevgiyle kalın.
Bi sürü insan derken ben buraya dün yazdım. Benim yürüdüğüm yollardan geçesinis ve yaşadıklarımı yaşamazsınız. Burada tabi ki sorunumu anlatıyorum çünkü çarenarıyoeum. Ben hadi bugün düşmeliyimmsüşeyimsenbaxağımı kurayım kolumu kırayım diye gezmiyorum. Olumlama olayına gelince de çok sık yaparım. Neyse başıma gelenlersen ben suçluyum napalımm çekiyorum kendime hırsızkarı, tacizciyi, inleri, cinleri büyücüleri. Benim hep böyle düşünmeden kaynklanıyor hergünn kalkıp bu gün nasıl kötü bi gün hadi başıma bi bela gelmeli diye bekliyorum ki o yüzden sürekli duadır doktordur hocadır spritüel danışmandır çözüm arıyorum. Merak ediyorum alakasız zamanlarda kim otururken düşüp bacağını 3 kez kırmıştır? Kim kendini alışveriş yaparken bi anda kavganın içinde bulup burn kırılmıştır? Bunlar biraz daha mantıklı karı kimin boyu bir gün içinde 10-15 cm e kadar uzayıp kısalır? Yada kimin vucudunda saçma sapan izler İbranice yazılar ve acaip semboller çıkıyor? İşte bunları araştırıyorum çünkü küçüklüğümden net bunları yaşıyorum. Ama sze göre ben kendi kendime bunu yapıyorum e kendi kendime yapıyosam benim muhteşemlikleri çekmem gerekmez mi? Kim uyanır hadi canım acısında sırtımda kocaman haç çıksın oranda buramda bilmediğim dilde yazılar yazsın boyum bi anda uzasın sonra kısalsın. Kemiklerini ölçtürüp kaç defa incelettim. Doktorlar bile şaşkın hala mesajlaşıyoruz ortoped doktorumla ben ömrümde böyle bişey görmedim diye bahsettiğim 1-2 cm değil 10-15 cm ölçülü şeyli. Evet yaşadıklarım şok normal ben anormalleştiryorım te allam 😂

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Hayata nasıl bakarsan öyle gidersin sözünü aklımızın bir köşesine yazmamız lazım,Gelişmeye açık olmak olumsuzluğu düşünmemek bu konuda çok önemli.Konuma üşenmeden fikrini belirten herkese teşşekkür ederim.

Alex06

Kayıtlı Üye
@Alex06, hayata olgun ve mantıklı bakış açınızla, vefakarlığınızla, hayirseverliginizle tam bir örnek insansınız. Maşallah, hep öyle kalın. Başarı daima sizinle olsun. 🤝
Çok teşekkür ederim. Ne kadar zarifsiniz.
Hakikat gözümüzün önünde denir ya. Bize yol gösterecek hocalarimizda ayni sekilde aslinda yanibasimizda. Doğru insanin gösterdiği doğru yoldan giderseniz hayat yolunu buluyor. Hocaliginiz yol gostericiliginiz için ne kadar teşekkür etsem az. Umarım bu platformda daha çok kişi faydalanır paylaştıklarınizdan.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Matrix filminde Keenu uyku hapı içip (ya da seksi iş sanan da çok viyargar gibi sanınca olay büyütmüşler.) sizde böylesiniz.
Milleti amerikanda karıya kıza gitti sanarlar. Ceheeneme kedili, gerçek melekli şeytanlı filmi var.
John Wick le de silah vurulunca daha çok sayıda yaşama mucizeli katolik dindar yaşlı bir adamdır.
En son koreli bir kadınla yatıp, baba oluyor. Japonyaya tatile gidiyor. Yeni film çekiyor.
Uyuya kaldınız,bir mucizedir mümkün olabilir gezebilmeniz. Ast seyahat dediğimiz gibi belki.
İlk anlamında kısmetsizlik sevgilisiz, eşsiz olmak. İkinci çok anlamı kısmetsizlik ekmek parası,gelir kazanmak,bolluk,bereket anlamında da kullanılır.

Çıkamıyorsanız evdevse anlamında eve kapayın kendinizi. Sağlıklı beslenin. Sebei bu gibi şeyler.
Evcil hayvan erkek yavru kedi besleyin. Ne kadar iyi erkek desinler. Merhametinden ölüyor.Üniversitede arkadaş tavlardı böyle.
Bazısı en kıroyu sever ki, dayak küfür. Deli gibi peşinde dolananı sever. Burada çıkılacak bulmalı. Değil de suriyeliden korkan anlardım.
Hapishane affı olmuş da sinop, diyarbakırın suru dememişler bazı şehirler. Dememişler normal suç işlemezken aynı okul mu akrabaların çocuk büyükleriyle bunlar. Ona üzgündür ta Türkiyede.
Cinsel şeyimiz nezlemiz değil. ergen küçüksün 17,18 mi nesiyasi eski zamanlar aslında amcamız zamanlar gibi gibi.
İranlı turistlerden elin derdi kendi aşkı olmalı veya sizden. ANLA MA YINIZ.
Tam anlatmıyorlar ama ekonomik, ticari ürünleri vermiyorlar arab dostu çok diye Türklere. Ekonomik battık.

Yaşı uymuyor çıkıcağımızın. Haydar Dümen de öldü. Biz Aşk Tanrısına mı düştük Posta gazeteye mi ilk sıra derdi büyüklerin yazdığımız konular. Gençler üstüne alınmasa ya nezleye aileyi ölen var ne aşkı sevgiyi düşünsün gibiler.

Çıkamıyorsak da öyle bir siyasi akraba ailesi farklı bilir ki anlatmış olayım. Yanlış bir saçma dildir öyle anlarız.
Herkes gibi dışarı çıkmak demek. Onlar anlar tavşana hakkı yeni ülke kurmak doğrudur.
Siyasetçi 50 çocuğundan biridir böyle kelimelerle tavlayın.saçı kapalıdır akp. Altın klozet dili başkadır saray dışı.

Entel, bilgili konuşun. Öldü ya haydar akla mı çıksak bel yerine anlaşırken bir umuttur.
Özetle 30-40 yaşın kendi derdi oluyor gençler, üniversitelileri bilmez. İngiliz göçmenleri ,inci sözlüklerde olurdu anlamaz. Şehitleri gören var ona üzülüyor. Öğretmen vs..
Ekmek, peynir alamıyoz. Yeter ki yapışmasın.

1 siyasetçi 19 tane baba olmak ister anlıyorum. Bu da herhangi birisinin üvey babası olursan başka yok. kro-19 bu.
Böyle tv yayını oldu da çıkamadık iç anadoludayız. Süper viyargar diyar diyar yapay dölle geç. Ona bozuk gibi sesler.
Başka çıkış yolu komşuyla çıkış. Evli kadını 2-3 kere alıyorsunuz.
Çıkamayanın adı da önemli. Adınız dur biraz yalnız çıkıyor osmanlıca farsça

Futbolcu akrabası çıkıp rahat edelim. Futbolcu karısıyla evlenip bütün yıl oturup, üvey baba olursanız mümkün.
Zenciyse hele aynı ev durulmaz. Öncesi sevgili olunuz.

Dünya kadar yakışıklı (,acun kadar yakışıklı demektir. Aslında normaldir o durum. farscası) iki kişisiniz.
Testestron dünyası gibisiniz ,sizi kovalasınlar anne olmak isteyen asıl iki minik liseli. Bende tip düzgün.
Dul ve ateşli kadınlar kısmetsiniz aslında deseniz gelirler.

Halkın derdi göçmen göçmen turistli ırak iranlı Türkiye.
Ya da şu nezle ile , tek tek ölen göçen göçmen akrabaları . Dökülür gözünden yasları, burnundan nezlesi.
Siz kendi yaşıtlarınızla gezip hale şükredin. İki kadındır konunuz bulursunuz. Çok şükür deyin. Duacı gibi tavlayın olur
Merhaba yanıt yazdığınız için size de teşekkür ederim :)
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, “kandırılmak istemek” olarak adlandırdığınız şey hiç bana göre bir tabir olmadı, öyleyse burada her derdini yazan, soru soran paylaşım yapan cevap veren/isteyen herkes kandırılmak mı istiyor? Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş o yüzden savunmaya geçmeme gerek yok sanırım :)
Annem ile babam konusunda bir enerji düşüşü yaşandığı ve kronik rahatsızlıkları varsa bunların tetikleneceği yazılmış. Gayet iyi okuma yazmam var, dikkat çekmek istediğiniz yer için teşekkürler ama ben de cevaben diyorum ki hatta size daha açıklayıcı cevaplayayım madem; annem ile babam arasında gerilim var enerji düşüklüğü var cevabım yine aynı. Ciddi bir anlaşmazlık içerisindeler, ayrı yaşıyorlar. Sonucu da birkaç ay içerisinde bir taraf diğerine %100 boşanma davası açacak, bir şeyi bekliyor bunun için. Ve evet ikisinde de tansiyon var özellikle babamda. Hipertansiyon hastası kendisi. O yüzden karşı tarafın bana yazdığı cevabın içerisinden bu yorumu çıkarmama pek de şaşırmamak gerekir sanırım değil mi?
Şans diye bir şey var mı yok mu bilmiyorum sizin kadar bilgili değilim bu konularda.. ben sadece biraz bu konunun üzerine eğilmek istedim hepsi bu. Eğer rahatsız olduysanız bu “cahilliğimden” beni şikayet edip sayfadan attırın isterseniz.. zira ben bir sebep için geldim yanıtımı aldım zaten amacıma ulaşmış oldum daha fazla aktif/etkin olacağımı sanmıyorum iyi haber vereyim o zaman size bu “daha okuduğunu anlayamayan salak insan” yorumları ile karşılaşmayacaksınız.. iyi günler diliyorum.

Matrix filminde Keenu uyku hapı içip (ya da seksi iş sanan da çok viyargar gibi sanınca olay büyütmüşler.) sizde böylesiniz.
Milleti amerikanda karıya kıza gitti sanarlar. Ceheeneme kedili, gerçek melekli şeytanlı filmi var.
John Wick le de silah vurulunca daha çok sayıda yaşama mucizeli katolik dindar yaşlı bir adamdır.
En son koreli bir kadınla yatıp, baba oluyor. Japonyaya tatile gidiyor. Yeni film çekiyor.
Uyuya kaldınız,bir mucizedir mümkün olabilir gezebilmeniz. Ast seyahat dediğimiz gibi belki.
İlk anlamında kısmetsizlik sevgilisiz, eşsiz olmak. İkinci çok anlamı kısmetsizlik ekmek parası,gelir kazanmak,bolluk,bereket anlamında da kullanılır.

Çıkamıyorsanız evdevse anlamında eve kapayın kendinizi. Sağlıklı beslenin. Sebei bu gibi şeyler.
Evcil hayvan erkek yavru kedi besleyin. Ne kadar iyi erkek desinler. Merhametinden ölüyor.Üniversitede arkadaş tavlardı böyle.
Bazısı en kıroyu sever ki, dayak küfür. Deli gibi peşinde dolananı sever. Burada çıkılacak bulmalı. Değil de suriyeliden korkan anlardım.
Hapishane affı olmuş da sinop, diyarbakırın suru dememişler bazı şehirler. Dememişler normal suç işlemezken aynı okul mu akrabaların çocuk büyükleriyle bunlar. Ona üzgündür ta Türkiyede.
Cinsel şeyimiz nezlemiz değil. ergen küçüksün 17,18 mi nesiyasi eski zamanlar aslında amcamız zamanlar gibi gibi.
İranlı turistlerden elin derdi kendi aşkı olmalı veya sizden. ANLA MA YINIZ.
Tam anlatmıyorlar ama ekonomik, ticari ürünleri vermiyorlar arab dostu çok diye Türklere. Ekonomik battık.

Yaşı uymuyor çıkıcağımızın. Haydar Dümen de öldü. Biz Aşk Tanrısına mı düştük Posta gazeteye mi ilk sıra derdi büyüklerin yazdığımız konular. Gençler üstüne alınmasa ya nezleye aileyi ölen var ne aşkı sevgiyi düşünsün gibiler.

Çıkamıyorsak da öyle bir siyasi akraba ailesi farklı bilir ki anlatmış olayım. Yanlış bir saçma dildir öyle anlarız.
Herkes gibi dışarı çıkmak demek. Onlar anlar tavşana hakkı yeni ülke kurmak doğrudur.
Siyasetçi 50 çocuğundan biridir böyle kelimelerle tavlayın.saçı kapalıdır akp. Altın klozet dili başkadır saray dışı.

Entel, bilgili konuşun. Öldü ya haydar akla mı çıksak bel yerine anlaşırken bir umuttur.
Özetle 30-40 yaşın kendi derdi oluyor gençler, üniversitelileri bilmez. İngiliz göçmenleri ,inci sözlüklerde olurdu anlamaz. Şehitleri gören var ona üzülüyor. Öğretmen vs..
Ekmek, peynir alamıyoz. Yeter ki yapışmasın.

1 siyasetçi 19 tane baba olmak ister anlıyorum. Bu da herhangi birisinin üvey babası olursan başka yok. kro-19 bu.
Böyle tv yayını oldu da çıkamadık iç anadoludayız. Süper viyargar diyar diyar yapay dölle geç. Ona bozuk gibi sesler.
Başka çıkış yolu komşuyla çıkış. Evli kadını 2-3 kere alıyorsunuz.
Çıkamayanın adı da önemli. Adınız dur biraz yalnız çıkıyor osmanlıca farsça

Futbolcu akrabası çıkıp rahat edelim. Futbolcu karısıyla evlenip bütün yıl oturup, üvey baba olursanız mümkün.
Zenciyse hele aynı ev durulmaz. Öncesi sevgili olunuz.

Dünya kadar yakışıklı (,acun kadar yakışıklı demektir. Aslında normaldir o durum. farscası) iki kişisiniz.
Testestron dünyası gibisiniz ,sizi kovalasınlar anne olmak isteyen asıl iki minik liseli. Bende tip düzgün.
Dul ve ateşli kadınlar kısmetsiniz aslında deseniz gelirler.

Halkın derdi göçmen göçmen turistli ırak iranlı Türkiye.
Ya da şu nezle ile , tek tek ölen göçen göçmen akrabaları . Dökülür gözünden yasları, burnundan nezlesi.
Siz kendi yaşıtlarınızla gezip hale şükredin. İki kadındır konunuz bulursunuz. Çok şükür deyin. Duacı gibi tavlayın olursa.
???🤔🤔🤔😂
Çok tatlısın yaa

aegeawicca

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Ben genel olarak şansızlığımdan şikayet eden bir insanım.Yakın zaman içerisin de yoğun şekilde emek verip yaptığım şeylerden başarısız sonuçlar almaya başladım.
Özellikle karşı cins ilişkilerden.Son 6 ay içerisinde uzun bir ilişkim bitti.Ve o ilişkinin bitme şekli ne ilginç ' ki.Yeni birisiyle tanışsam hep sonuç o şekil de oldu.Birisiyle konuşuyorum 2 -10 gün içerisinde sonra bir soğuma geliyor karşıya.Bu olay inanılması güç gelecek ama 5 defa üst üste yaşadım.Ve hiç bir kabahatimin olmadığı,kimseye zararımın dokunmamasına rağmen.Etrafta sevilmeyen insan oluyorum bir süre sonra.Bu süreç içerisinde,Gördüğüm rüyalar sanki yaşıyormuşum gibi ve çoğunlukla gerçek çıkıyor.Benim bu durumda ne gibi bir yol izlemem gerekiyor,Psikolojik bir sıkıntım yok.Kendi kendime tanı konacak değilim ama tıbbi olarak bir uzmana başvurdum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
jaas uygulayicisi bulup seans alarak