Kısmetsizliğimi nasıl giderebilirim ?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Merhabalar,
Ben genel olarak şansızlığımdan şikayet eden bir insanım.Yakın zaman içerisin de yoğun şekilde emek verip yaptığım şeylerden başarısız sonuçlar almaya başladım.
Özellikle karşı cins ilişkilerden.Son 6 ay içerisinde uzun bir ilişkim bitti.Ve o ilişkinin bitme şekli ne ilginç ' ki.Yeni birisiyle tanışsam hep sonuç o şekil de oldu.Birisiyle konuşuyorum 2 -10 gün içerisinde sonra bir soğuma geliyor karşıya.Bu olay inanılması güç gelecek ama 5 defa üst üste yaşadım.Ve hiç bir kabahatimin olmadığı,kimseye zararımın dokunmamasına rağmen.Etrafta sevilmeyen insan oluyorum bir süre sonra.Bu süreç içerisinde,Gördüğüm rüyalar sanki yaşıyormuşum gibi ve çoğunlukla gerçek çıkıyor.Benim bu durumda ne gibi bir yol izlemem gerekiyor,Psikolojik bir sıkıntım yok.Kendi kendime tanı konacak değilim ama tıbbi olarak bir uzmana başvurdum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kendimizi her yargiladigimizda auramizda siyah bir bölge açarız. Kör bir enerji noktası. Bu da enerji geçirgenligi yavaş yavas bozulur demektir. Enerji karşılıklı akamaz, kismetsizlik talihsizlik dediğimiz şey aslında kendimize yaptığımız bir şeydir. Nasil bir boyutta bilmiyorum, klasik klişe veya her neyse olaya kendimizi yargılamamak ile başlamamız lazım. Bilinçaltı bunu siz farkında bile olmadan yanlış bir kodla düzenli. Olarak yapıyorsa bu dediğim durum ortaya çıkar. Normalde bu kör noktaların bir şifacı tarafından temizlenmesi gerekir. Dikkatli ve deneyimli bir şıfaci ancak siz de Eft gibi yöntemlerle bunu yapabilirsiniz. Duygusal özgürleşme.

Bir de ben ya Vedud esmasini çok severim.Arastirmaniz iyi olabilir.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Kendimizi her yargiladigimizda auramizda siyah bir bölge açarız. Kör bir enerji noktası. Bu da enerji geçirgenligi yavaş yavas bozulur demektir. Enerji karşılıklı akamaz, kismetsizlik talihsizlik dediğimiz şey aslında kendimize yaptığımız bir şeydir. Nasil bir boyutta bilmiyorum, klasik klişe veya her neyse olaya kendimizi yargılamamak ile başlamamız lazım. Bilinçaltı bunu siz farkında bile olmadan yanlış bir kodla düzenli. Olarak yapıyorsa bu dediğim durum ortaya çıkar. Normalde bu kör noktaların bir şifacı tarafından temizlenmesi gerekir. Dikkatli ve deneyimli bir şıfaci ancak siz de Eft gibi yöntemlerle bunu yapabilirsiniz. Duygusal özgürleşme.

Bir de ben ya Vedud esmasini çok severim.Arastirmaniz iyi olabilir.
Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için.Eft gibi yöntemleri duymuştum ama araştırmadım.Esma konusunda "vedud "kelimesini "ya vedud" diye söylemem gerekiyor değilmi ? yani tesbih bu şekilde yapılıyor.
Kısmetsiz olduğunuzu düşünmeyin. Bir söz okumuştum. "Rızkın için üzüntüye düşme, o seni arar, o kadar arar ki sen o kadar arayamazsın."

Ya Vedud esmasina ek olarak Ya Rezzak esmasını da araştırıp bakabilirsiniz. 🌿
Teşekkür ederim elinize sağlık.Ama negatif şeyler olunca insan haliyle düşünüyor.Eminim düzelecek herşey hayırlısıyla.Lakin birazdaha erkene çekmek niyetindeyim

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Evet ya Vedud diye. Bir seslenme hitap anlamı katar. Saygı açısından.
Ama dediğim gibi sadece bu olarak düşünmeyin. Kendinizi sifalandirin diğer yöntemler ile de.

cathrine

Kayıtlı Üye
@roothoaxvir ''Kişisel Gelişim Kitapları''adı altında bazı alıntılar ve kitap tavsiyeleri veriyoruz birbirimize.Mesajlarıma ve arkadaşlarımın mesajlarına da bakarsan faydalı olabilir.Senin sorularına benzer başka başlıklar açmıştım geçmişte.Onları da okuyup inceleyebilirsin.Orada uzun uzun tartışmışız,buraya yazacaklarım daha yüzeysel kalacağı için burada yorum yazmadım ama benim geçmiş yıllarda açtığım başlıkları bulursan daha kapsamlı olacaktır sorunun cevabı,hepimize yürüdüğümüz yolda iyi şanslar diliyorum:)

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
@roothoaxvir ''Kişisel Gelişim Kitapları''adı altında bazı alıntılar ve kitap tavsiyeleri veriyoruz birbirimize.Mesajlarıma ve arkadaşlarımın mesajlarına da bakarsan faydalı olabilir.Senin sorularına benzer başka başlıklar açmıştım geçmişte.Onları da okuyup inceleyebilirsin.Orada uzun uzun tartışmışız,buraya yazacaklarım daha yüzeysel kalacağı için burada yorum yazmadım ama benim geçmiş yıllarda açtığım başlıkları bulursan daha kapsamlı olacaktır sorunun cevabı,hepimize yürüdüğümüz yolda iyi şanslar diliyorum:)
Teşekkür ederim hocam,ama ben kişisel gelişim kitaplarını pek sevmiyorum.Çünki insanın yaşadığı şeyler ona ders niteliğinde oluyor ve öldürmeyen şey güçlendiriyor mantığın da gidiyorum.belki de hatam buradadır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
insanın yaşadığı şeyler ona ders niteliğinde oluyor ve öldürmeyen şey güçlendiriyor mantığın da gidiyorum.belki de hatam buradadır.
Kişisel gelişim kitapları yazdiklarinizdan farklı birşey şey söylemiyor. Kişisel gelişim hata yapmamaya öğretmiyor. Kisiligi geliştirmeyi öğretiyor. Kendinizde begenmediginiz karakter özellikleri değiştirmeye. Mutlu olabilme yöntemleri. Verimli olabilme yöntemleri. Vs.

cathrine

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim hocam,ama ben kişisel gelişim kitaplarını pek sevmiyorum.Çünki insanın yaşadığı şeyler ona ders niteliğinde oluyor ve öldürmeyen şey güçlendiriyor mantığın da gidiyorum.belki de hatam buradadır.
@roothoaxvir Ben sadece kişisel gelişim kitaplarından bahsetmedim ki...Geçmiş zamanlarda açtığım ve arkadaşlarımın da katıldığı bazı konu başlıklarına da bakmanı önermiştim(Şans,kısmet,ilişkiler)Kişisel gelişim kitaplarına değil de diğerlerine bakarsan arkadaşlarımız çok farklı bakış açılarıyla yaklaşmışlar.Hepimiz kendi sezgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmıştık birbirimizle...Yine de sana kalmış tabii ki...iyi okumalar,sevgiler:)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle yaşamış olduğunuz durum kısmetsizlik ya da şanssızlık başlıkları altında incelenemez. Sebebi ise; insanlarla olan ilişkilerinizin sebepsiz bitmesi ve bu durumun sürekli tekrarlanması kısmetsizlik, şanssızlık değil olumlama (enerji) çarkınızın tam anlamıyla çalışmamasından kaynaklıdır. Son zamanlarda gördüğünüz rüyalarda yeşil bir bahçe, yeşil tonlarının göze çarptığı anlar yaşıyor musunuz? Özellikle sabah saatlerinde ve akşam saatlerine doğru titreme, fazlasıyla üşüyor musunuz? Soğuğa karşı dayanıklılık eşiğiniz de bir düşüş oldu mu? Basit bir konuda anlık gereksiz çıkışlar yapar oldunuz mu? Ortalama 4 günde bir orta şiddette sebepsiz bir baş ağrısı yaşıyor musunuz?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Matrix filminde Keenu uyku hapı içip (ya da seksi iş sanan da çok viyargar gibi sanınca olay büyütmüşler.) sizde böylesiniz.
Milleti amerikanda karıya kıza gitti sanarlar. Ceheeneme kedili, gerçek melekli şeytanlı filmi var.
John Wick le de silah vurulunca daha çok sayıda yaşama mucizeli katolik dindar yaşlı bir adamdır.
En son koreli bir kadınla yatıp, baba oluyor. Japonyaya tatile gidiyor. Yeni film çekiyor.
Uyuya kaldınız,bir mucizedir mümkün olabilir gezebilmeniz. Ast seyahat dediğimiz gibi belki.
İlk anlamında kısmetsizlik sevgilisiz, eşsiz olmak. İkinci çok anlamı kısmetsizlik ekmek parası,gelir kazanmak,bolluk,bereket anlamında da kullanılır.

Çıkamıyorsanız evdevse anlamında eve kapayın kendinizi. Sağlıklı beslenin. Sebei bu gibi şeyler.
Evcil hayvan erkek yavru kedi besleyin. Ne kadar iyi erkek desinler. Merhametinden ölüyor.Üniversitede arkadaş tavlardı böyle.
Bazısı en kıroyu sever ki, dayak küfür. Deli gibi peşinde dolananı sever. Burada çıkılacak bulmalı. Değil de suriyeliden korkan anlardım.
Hapishane affı olmuş da sinop, diyarbakırın suru dememişler bazı şehirler. Dememişler normal suç işlemezken aynı okul mu akrabaların çocuk büyükleriyle bunlar. Ona üzgündür ta Türkiyede.
Cinsel şeyimiz nezlemiz değil. ergen küçüksün 17,18 mi nesiyasi eski zamanlar aslında amcamız zamanlar gibi gibi.
İranlı turistlerden elin derdi kendi aşkı olmalı veya sizden. ANLA MA YINIZ.
Tam anlatmıyorlar ama ekonomik, ticari ürünleri vermiyorlar arab dostu çok diye Türklere. Ekonomik battık.

Yaşı uymuyor çıkıcağımızın. Haydar Dümen de öldü. Biz Aşk Tanrısına mı düştük Posta gazeteye mi ilk sıra derdi büyüklerin yazdığımız konular. Gençler üstüne alınmasa ya nezleye aileyi ölen var ne aşkı sevgiyi düşünsün gibiler.

Çıkamıyorsak da öyle bir siyasi akraba ailesi farklı bilir ki anlatmış olayım. Yanlış bir saçma dildir öyle anlarız.
Herkes gibi dışarı çıkmak demek. Onlar anlar tavşana hakkı yeni ülke kurmak doğrudur.
Siyasetçi 50 çocuğundan biridir böyle kelimelerle tavlayın.saçı kapalıdır akp. Altın klozet dili başkadır saray dışı.

Entel, bilgili konuşun. Öldü ya haydar akla mı çıksak bel yerine anlaşırken bir umuttur.
Özetle 30-40 yaşın kendi derdi oluyor gençler, üniversitelileri bilmez. İngiliz göçmenleri ,inci sözlüklerde olurdu anlamaz. Şehitleri gören var ona üzülüyor. Öğretmen vs..
Ekmek, peynir alamıyoz. Yeter ki yapışmasın.

1 siyasetçi 19 tane baba olmak ister anlıyorum. Bu da herhangi birisinin üvey babası olursan başka yok. kro-19 bu.
Böyle tv yayını oldu da çıkamadık iç anadoludayız. Süper viyargar diyar diyar yapay dölle geç. Ona bozuk gibi sesler.
Başka çıkış yolu komşuyla çıkış. Evli kadını 2-3 kere alıyorsunuz.
Çıkamayanın adı da önemli. Adınız dur biraz yalnız çıkıyor osmanlıca farsça

Futbolcu akrabası çıkıp rahat edelim. Futbolcu karısıyla evlenip bütün yıl oturup, üvey baba olursanız mümkün.
Zenciyse hele aynı ev durulmaz. Öncesi sevgili olunuz.

Dünya kadar yakışıklı (,acun kadar yakışıklı demektir. Aslında normaldir o durum. farscası) iki kişisiniz.
Testestron dünyası gibisiniz ,sizi kovalasınlar anne olmak isteyen asıl iki minik liseli. Bende tip düzgün.
Dul ve ateşli kadınlar kısmetsiniz aslında deseniz gelirler.

Halkın derdi göçmen göçmen turistli ırak iranlı Türkiye.
Ya da şu nezle ile , tek tek ölen göçen göçmen akrabaları . Dökülür gözünden yasları, burnundan nezlesi.
Siz kendi yaşıtlarınızla gezip hale şükredin. İki kadındır konunuz bulursunuz. Çok şükür deyin. Duacı gibi tavlayın olursa.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Matrix filminde Keenu uyku hapı içip (ya da seksi iş sanan da çok viyargar gibi sanınca olay büyütmüşler.) sizde böylesiniz.
Milleti amerikanda karıya kıza gitti sanarlar. Ceheeneme kedili, gerçek melekli şeytanlı filmi var.
John Wick le de silah vurulunca daha çok sayıda yaşama mucizeli katolik dindar yaşlı bir adamdır.
En son koreli bir kadınla yatıp, baba oluyor. Japonyaya tatile gidiyor. Yeni film çekiyor.
Uyuya kaldınız,bir mucizedir mümkün olabilir gezebilmeniz. Ast seyahat dediğimiz gibi belki.
İlk anlamında kısmetsizlik sevgilisiz, eşsiz olmak. İkinci çok anlamı kısmetsizlik ekmek parası,gelir kazanmak,bolluk,bereket anlamında da kullanılır.

Çıkamıyorsanız evdevse anlamında eve kapayın kendinizi. Sağlıklı beslenin. Sebei bu gibi şeyler.
Evcil hayvan erkek yavru kedi besleyin. Ne kadar iyi erkek desinler. Merhametinden ölüyor.Üniversitede arkadaş tavlardı böyle.
Bazısı en kıroyu sever ki, dayak küfür. Deli gibi peşinde dolananı sever. Burada çıkılacak bulmalı. Değil de suriyeliden korkan anlardım.
Hapishane affı olmuş da sinop, diyarbakırın suru dememişler bazı şehirler. Dememişler normal suç işlemezken aynı okul mu akrabaların çocuk büyükleriyle bunlar. Ona üzgündür ta Türkiyede.
Cinsel şeyimiz nezlemiz değil. ergen küçüksün 17,18 mi nesiyasi eski zamanlar aslında amcamız zamanlar gibi gibi.
Tam anlatmıyorlar ama ekonomik, ticari ürünleri vermiyorlar arab dostu çok diye Türklere. Ekonomik battık.

Yaşı uymuyor çıkıcağımızın. Haydar Dümen de öldü. Biz Aşk Tanrısına mı düştük Posta gazeteye mi ilk sıra derdi büyüklerin yazdığımız konular. Gençler üstüne alınmasa ya nezleye aileyi ölen var ne aşkı sevgiyi düşünsün gibiler.

Çıkamıyorsak da öyle bir siyasi akraba ailesi farklı bilir ki anlatmış olayım. Yanlış bir saçma dildir öyle anlarız.
Herkes gibi dışarı çıkmak demek. Onlar anlar tavşana hakkı yeni ülke kurmak doğrudur.
Siyasetçi 50 çocuğundan biridir böyle kelimelerle tavlayın.saçı kapalıdır akp. Altın klozet dili başkadır saray dışı.

Entel, bilgili konuşun. Öldü ya haydar akla mı çıksak bel yerine anlaşırken bir umuttur.
Özetle 30-40 yaşın kendi derdi oluyor gençler, üniversitelileri bilmez. İngiliz göçmenleri ,inci sözlüklerde olurdu anlamaz. Şehitleri gören var ona üzülüyor. Öğretmen vs..

1 siyasetçi 19 tane baba olmak ister anlıyorum. Bu da herhangi birisinin üvey babası olursan başka yok. kro-19 bu.
Böyle tv yayını oldu da çıkamadık iç anadoludayız. Süper viyargar diyar diyar yapay dölle geç. Ona bozuk gibi sesler.

Futbolcu akrabası çıkıp rahat edelim. Futbolcu karısıyla evlenip bütün yıl oturup, üvey baba olursanız mümkün.

Dünya kadar yakışıklı (,acun kadar yakışıklı demektir. Aslında normaldir o durum. farscası) iki kişisiniz.
Testestron dünyası gibisiniz ,sizi kovalasınlar anne olmak isteyen asıl iki minik liseli. Bende tip düzgün.

Ya da şu nezle ile , tek tek ölen göçen göçmen akrabaları . Dökülür gözünden yasları, burnundan nezlesi.
Siz kendi yaşıtlarınızla gezip hale şükredin. İki kadındır konunuz bulursunuz. Çok şükür deyin. Duacı gibi tavlayın olursa.
kullandınız maddeyi merak ettim...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Merhaba,

Öncelikle yaşamış olduğunuz durum kısmetsizlik ya da şanssızlık başlıkları altında incelenemez. Sebebi ise; insanlarla olan ilişkilerinizin sebepsiz bitmesi ve bu durumun sürekli tekrarlanması kısmetsizlik, şanssızlık değil olumlama (enerji) çarkınızın tam anlamıyla çalışmamasından kaynaklıdır. Son zamanlarda gördüğünüz rüyalarda yeşil bir bahçe, yeşil tonlarının göze çarptığı anlar yaşıyor musunuz? Özellikle sabah saatlerinde ve akşam saatlerine doğru titreme, fazlasıyla üşüyor musunuz? Soğuğa karşı dayanıklılık eşiğiniz de bir düşüş oldu mu? Basit bir konuda anlık gereksiz çıkışlar yapar oldunuz mu? Ortalama 4 günde bir orta şiddette sebepsiz bir baş ağrısı yaşıyor musunuz?

Merhaba hocam kusura bakmayın çok geç gördüm.Ben bu postu girmeye başladığımda kısmetimin açılması için çeşitli dualar okuyordum.2 kişiyle ilişki yaşadım ve kendi isteğimle ayrıldım bu iki kişiden. bu kadar kısa sürede üstelik.
evet başım her gün ağırıyor üstelik havalar değişince daha felaket.üşüme konusunda da öyle ayağım ve elim üşüyor.Gördüğüm rüyalar genelde kafaya taktığım şeyler oluyor yeşil tonlardan ziyade,korktuğum fobim olan şeyleri görüyorum.Küçüklüğümden beri hastane morgundan çok korkardım.Ayda ortalama 10 defa morgla ilgili rüyalar görüyorum.Ve eskisi gibi dua namaz gibi şeyleri yaptıktan sonra.hiç duymadığım kelimeleri gün içinde yine duymaya başladım ( örnek mülga ne demek diye arattığımda radyoda ve televizyonda aynı gün üst üste duymam gibi )
Öfke konusunda kendimi frenledim,ama malesef hala hemen parlıyorum.

Ben dediğiniz hiç birşeyi anlamadım.Translate çevirisi gibi.
Evet kedim var hayvanları çok severim.Testeseron dünyası gibisiniz demişiniz.Testesteron dünyası nasıl bir şey inanın hiç bilmiyorum,1 Siyasetçi 19 tane baba olmak ister.İnanın bunu da bilmiyorum.

ozcelebs

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Ben buna benzer bir konuyu googleda araştırırken bu siteye denk geldim bir saat önce, konularda göz gezdirirken başlığı buldum okumaya başladım ve yorumunuzu gördüm, sırf cevap verebilmek için kaydoldum az önce. Bu anlattıklarınızı yaşıyorum. Yeşil renk rüyamda hakim, ya yemyeşil ormanda yürüyorum, ya da odamda eşimle uyurken odanın birden bire yemyeşil ışıkla dolduğunu görüyorum rüyamda. Bir de üşüme eşiğim çok düşük üşüme hali çok var( ama bunu hiç böyle bişeye yormamıştım, tiroit rahatsızlığım var kronik olarak o yüzden bu üşümeyi çoğu kez yaşarım) . Ben de genel olarak yıldızı düşük, şansı (yani şans denilen şey ne ise) böyle diğer insanlar gibi hemen veya işim yaver gidip sahip olmadım hiçbir şeye. Mesela işe giricem üniversitedeb mezun oldum 2 sene içerisinde kıvrandım kıvrandım her yolu denedim güç bela özel bir bankada işe başladım. Bankanın Çağrı merkezinden girip 2 sene çalışıp başarılı olup şubeye geçtim. Orada da 1.5 sene calıştım şubede de. Tam rahata kavuşucam dedim oh dedim pandemi başladı küçülmeye gidiyoruz deyip işten cıkardılar. Şimdi yine başladığım yerdeyim. Yani şuan iş tecrübem de olduğu halde işe giremiyorum. Önceden ilk mezun olduğumda tecrüben yok diyolardı şimdi de bizim iş için fazla okumuşsun fazla tecrübelisin diyolar. Yahu arkadaşlarım o işten çıkıp bu işe giriyor. Ben başladığım yere geri döndüm kafayı yemek üzereyim bu nasıl bir nasibetsizliktir ya. Bu benim hayatımdan sadece bir örnek. Yani ben her şeye zorluklw ulaşan bir insanım hiçbir işim kolay gitmedi. Kendimi hep iyi olacak kolay olacak diye telkin ederim. Çalışır didinir çabalarım. Hatta ilk mezun olduğumda baktım kolayca iş bulamıcam gittim tezli yükseklisans yaptım boş durmayayım diye. Ki millet lisans bölümünü zor bitirirken. Arkadaşlarım hep dediler nasıl “kazandın sen? Yuh sen nasıl yaparsın ya?” Yani nazara da çok inanıyorum. Hakikaten ya onlar da kanıksamış benim bişeyi kolayca yapamayacağımı ya da hasetlikten öyle dediler bilmiyorum. Ama velhasıl evliliğim zor şartlar altında oldu. İşe girmem zor şartlar altında oldu. Birtek yükseklisansım kolay olmuş şu hayatta bakıyorum da şimdi yazarken fark ettim. Hakikaten ne yapmam lazım nasibim açılsın artık ya. Böyle alelade kişilere güvenmek istemiyorum. Başıma bir de öyle iş almayayım tavsiyeniz var mı?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Ben buna benzer bir konuyu googleda araştırırken bu siteye denk geldim bir saat önce, konularda göz gezdirirken başlığı buldum okumaya başladım ve yorumunuzu gördüm, sırf cevap verebilmek için kaydoldum az önce. Bu anlattıklarınızı yaşıyorum. Yeşil renk rüyamda hakim, ya yemyeşil ormanda yürüyorum, ya da odamda eşimle uyurken odanın birden bire yemyeşil ışıkla dolduğunu görüyorum rüyamda. Bir de üşüme eşiğim çok düşük üşüme hali çok var( ama bunu hiç böyle bişeye yormamıştım, tiroit rahatsızlığım var kronik olarak o yüzden bu üşümeyi çoğu kez yaşarım) . Ben de genel olarak yıldızı düşük, şansı (yani şans denilen şey ne ise) böyle diğer insanlar gibi hemen veya işim yaver gidip sahip olmadım hiçbir şeye. Mesela işe giricem üniversitedeb mezun oldum 2 sene içerisinde kıvrandım kıvrandım her yolu denedim güç bela özel bir bankada işe başladım. Bankanın Çağrı merkezinden girip 2 sene çalışıp başarılı olup şubeye geçtim. Orada da 1.5 sene calıştım şubede de. Tam rahata kavuşucam dedim oh dedim pandemi başladı küçülmeye gidiyoruz deyip işten cıkardılar. Şimdi yine başladığım yerdeyim. Yani şuan iş tecrübem de olduğu halde işe giremiyorum. Önceden ilk mezun olduğumda tecrüben yok diyolardı şimdi de bizim iş için fazla okumuşsun fazla tecrübelisin diyolar. Yahu arkadaşlarım o işten çıkıp bu işe giriyor. Ben başladığım yere geri döndüm kafayı yemek üzereyim bu nasıl bir nasibetsizliktir ya. Bu benim hayatımdan sadece bir örnek. Yani ben her şeye zorluklw ulaşan bir insanım hiçbir işim kolay gitmedi. Kendimi hep iyi olacak kolay olacak diye telkin ederim. Çalışır didinir çabalarım. Hatta ilk mezun olduğumda baktım kolayca iş bulamıcam gittim tezli yükseklisans yaptım boş durmayayım diye. Ki millet lisans bölümünü zor bitirirken. Arkadaşlarım hep dediler nasıl “kazandın sen? Yuh sen nasıl yaparsın ya?” Yani nazara da çok inanıyorum. Hakikaten ya onlar da kanıksamış benim bişeyi kolayca yapamayacağımı ya da hasetlikten öyle dediler bilmiyorum. Ama velhasıl evliliğim zor şartlar altında oldu. İşe girmem zor şartlar altında oldu. Birtek yükseklisansım kolay olmuş şu hayatta bakıyorum da şimdi yazarken fark ettim. Hakikaten ne yapmam lazım nasibim açılsın artık ya. Böyle alelade kişilere güvenmek istemiyorum. Başıma bir de öyle iş almayayım tavsiyeniz var mı?
Merhaba,

Hayatın basamaklarını olumlama eşiğinize göre oldukça zorlu yollardan geçerek çıkmışsınız. Bir eylemin gerçekleşmemesinde üç sebep vardır. Birincisi; kader karmanızdır. İkincisi; olumlama seviyenizde düşüş ya da enerji çarkınızda ki kırılma, boşluk hissidir. Üçüncüsü; paratoner gibi tüm olumlu olumsuz enerjileri kendi üzerinize çekip fazlalığı, ağırlığı üzerinizden atamamanızdır. Bana kalırsa sizin durumunuz 2 cisi gibi duruyor. Eşinizle ilgili aklınıza takılan bazı şeyler olduğunu görünüyorum. Öncelikle bunları çözmelisiniz. Sağlığı ile ilgili bir durum söz konusu gibi görünüyor. Ayrıca annenizin ya da babanızın enerji seviyesinde müthiş bir düşüş yaşanıyor. Panik atak, tansiyon gibi kronik rahatsızlıkları tetiklenebilir. Çok dikkatli olmalılar. İçinde bulunduğunuz bu kara günlerden çıkabilmeniz için de enerji çarkınızda ki olumlama boşluğunu doldurmalısınız. Eve bir tuz lambası almalısınız. Bu lamba evinizin içinde ortalama 3 saat kadar aralıksız yanmalı. Ayrıca, yakut ham maddeli ya da saf yakut bir taş edinmeli ve sürekli yanınızda taşımalısınız. Son olarak da, deniz suyu ile saf suyu dolunay gecesi ay ışığını dik alabilecek şekilde dinlendirmeli ve bu su ile ensenizi, bileklerinizi ve ayak parmaklarınızı ovalamalısınız. Bir çok şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Saygılarımla.

ozcelebs

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Hayatın basamaklarını olumlama eşiğinize göre oldukça zorlu yollardan geçerek çıkmışsınız. Bir eylemin gerçekleşmemesinde üç sebep vardır. Birincisi; kader karmanızdır. İkincisi; olumlama seviyenizde düşüş ya da enerji çarkınızda ki kırılma, boşluk hissidir. Üçüncüsü; paratoner gibi tüm olumlu olumsuz enerjileri kendi üzerinize çekip fazlalığı, ağırlığı üzerinizden atamamanızdır. Bana kalırsa sizin durumunuz 2 cisi gibi duruyor. Eşinizle ilgili aklınıza takılan bazı şeyler olduğunu görünüyorum. Öncelikle bunları çözmelisiniz. Sağlığı ile ilgili bir durum söz konusu gibi görünüyor. Ayrıca annenizin ya da babanızın enerji seviyesinde müthiş bir düşüş yaşanıyor. Panik atak, tansiyon gibi kronik rahatsızlıkları tetiklenebilir. Çok dikkatli olmalılar. İçinde bulunduğunuz bu kara günlerden çıkabilmeniz için de enerji çarkınızda ki olumlama boşluğunu doldurmalısınız. Eve bir tuz lambası almalısınız. Bu lamba evinizin içinde ortalama 3 saat kadar aralıksız yanmalı. Ayrıca, yakut ham maddeli ya da saf yakut bir taş edinmeli ve sürekli yanınızda taşımalısınız. Son olarak da, deniz suyu ile saf suyu dolunay gecesi ay ışığını dik alabilecek şekilde dinlendirmeli ve bu su ile ensenizi, bileklerinizi ve ayak parmaklarınızı ovalamalısınız. Bir çok şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Saygılarımla.
Çok teşekkür ederim, deniz suyuna hemen ulaşamayacak konumdayım ama mutlaka önümüzdeki hafta edinmeye çalışacağım en yakın zamanfa yani.. diğerlerini de hemen uygulamaya başlayacağım.. evet annem ile babam arasında bir gerilim var ve sonu boşanma ile bitecek biliyorum.. yaşanmasa iyiydi ama yapacak bir şey yok. Önerilerinize teşekkür ederim 🙏🏻. Sevgiyle kalın

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar kandirilmak mı istiyor?
Sayın @ozcelebs, karanlıkların efendisinin size yazdığını dikkatli okudunuz mu?

evet annem ile babam arasında bir gerilim var
Karanlıkların efendisi böyle birşey yazmamış, yazdı şey

Eşinizle ilgili aklınıza takılan bazı şeyler olduğunu görünüyorum. Öncelikle bunları çözmelisiniz.
Ve

Ayrıca annenizin ya da babanızın enerji seviyesinde müthiş bir düşüş yaşanıyor. Panik atak, tansiyon gibi kronik rahatsızlıkları tetiklenebilir.
Yani sorunları siz eşinizle yaşıyormuşsuniz. Vyelileriniz den biri ise ciddi rahatsızlık eşliğindeymiş.
Tekrar dikkatli okuyun ve anlamak istediğinizi değil de, size anlatilani görün.

Benden size tavsiyem, farkındalığı geliştirin. Herşeyin FARKINDA olmanız. Ve neden- sonuç bağlarını farketmeniz gerekiyor.
Şans diye bir şey yok.

Son düzenleme:

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Ve

Yani sorunları siz eşinizle yaşıyormuşsuniz. Vyelileriniz den biri ise ciddi rahatsızlık eşliğindeymiş.

Benden size tavsiyem, farkındalığı geliştirin. Herşeyin FARKINDA olmanız. Ve neden- sonuç bağlarını farketmeniz gerekiyor.
Şans diye bir şey yok.
Selam Absoluta,

Yorumda bulunduğum kişiye farkındalığını geliştirmesine dair tavsiye vererek geri bildirimde bulunmuşsunuz ancak yazdıklarımı ve karşı tarafın yazdıklarını yanlış yorumladığınızı düşünüyorum. Sizin de tavsiyenizde belirttiğiniz üzere yazdıklarımı sebep - sonuç içerisinde değerlendirmenizi öneririm.

"Ayrıca anneniz babanızın enerji seviyesinde ciddi bir düşüş yaşanıyor. Panik atak, tansiyon gibi kronil rahatsızlıkları tetiklenebilir" yorumunda bulunmuşum. Karşı tarafta "annem ve babam arasında ciddi bir gerilim" var dönütünü iletmiş. Gerilim dediğimiz şey, iki nesne ya da canlı arasında ki anlaşmazlıktan doğmaz mı? Bu doğan durum beraberinde rahatsızlıkları ya da ani sinir patlamalarını getirmez mi? Sevgi en güçlü olumlama enerjisidir. Bu enerji seviyesinde ki düşüş ve iki canlı arasında ki sevgi bağlarının zayıflaması kişileri olumsuz etkileyebilir. Kronik rahatsızlıkların, kanser vb gibi diğer tüm hastalıkların oluşmasında ki en temel faktör nedir? Cevabını ben vereyim STRES... Karşı tarafın annesinin ya da babasının ciddi bir rahatsızlık eşiğinde olduğu yorumunda bulanan sizsiniz. Benim yazdıklarımdan bu yorumu çıkarabilmek ayrı bir meziyet ister. Enerji seviyelerinde ki düşüş sebebi ile tetiklenenilir çıkarımını yapmak ya da tetiklenebilir (olabilme ihtimali olan ya da duruma göre olmayan) anlamını çıkarmak zor olmasa gerek. Ben karşı tarafı tanımam sadece yorumda bulunurum. Yazdığım şeylerden doğru mesajı çıkarabilecek donanıma sahip biri olduğunu da mesajının içerisinde ki hayat kesitlerinden anlayabiliriz. Bana kalırsa değerlendirmeniz de bir hata var ve tavsiye alması gereken tarafın siz olduğunu düşünüyorum. Birinin sizden daha fazla şey biliyor olması ya da yaptığı yorumların yerinde olması sizi rahatsız etmemeli. Aksine faydalanma çabası içinde olmalısınız. Çünkü herkesin bir ustası, eğitmeni vardır. Tıpkı benimde olduğum gibi. Bizler yargıç ya da savcı değiliz. Bildiklerimi aktardım ve karşı tarafta kendi hayat süzgecinden geçirerek bir dönüt yorumda bulunmuş. Bu kadar. Uzatmaya ya da altında bir şey aramaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Saygılarımla.

ozcelebs

Kayıtlı Üye

Ve

Şans diye bir şey yok.
Merhaba yanıt yazdığınız için size de teşekkür ederim :)
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, “kandırılmak istemek” olarak adlandırdığınız şey hiç bana göre bir tabir olmadı, öyleyse burada her derdini yazan, soru soran paylaşım yapan cevap veren/isteyen herkes kandırılmak mı istiyor? Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş o yüzden savunmaya geçmeme gerek yok sanırım :)
Annem ile babam konusunda bir enerji düşüşü yaşandığı ve kronik rahatsızlıkları varsa bunların tetikleneceği yazılmış. Gayet iyi okuma yazmam var, dikkat çekmek istediğiniz yer için teşekkürler ama ben de cevaben diyorum ki hatta size daha açıklayıcı cevaplayayım madem; annem ile babam arasında gerilim var enerji düşüklüğü var cevabım yine aynı. Ciddi bir anlaşmazlık içerisindeler, ayrı yaşıyorlar. Sonucu da birkaç ay içerisinde bir taraf diğerine %100 boşanma davası açacak, bir şeyi bekliyor bunun için. Ve evet ikisinde de tansiyon var özellikle babamda. Hipertansiyon hastası kendisi. O yüzden karşı tarafın bana yazdığı cevabın içerisinden bu yorumu çıkarmama pek de şaşırmamak gerekir sanırım değil mi?
Şans diye bir şey var mı yok mu bilmiyorum sizin kadar bilgili değilim bu konularda.. ben sadece biraz bu konunun üzerine eğilmek istedim hepsi bu. Eğer rahatsız olduysanız bu “cahilliğimden” beni şikayet edip sayfadan attırın isterseniz.. zira ben bir sebep için geldim yanıtımı aldım zaten amacıma ulaşmış oldum daha fazla aktif/etkin olacağımı sanmıyorum iyi haber vereyim o zaman size bu “daha okuduğunu anlayamayan salak insan” yorumları ile karşılaşmayacaksınız.. iyi günler diliyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
annenizin ya da babanızın

anneniz babanızın enerji

Gordunuz gibi üçü de farklı.

Alindiysaniz, ki alındınız, eğer alinmasaydiniz bukadar uzun cevap yazmazdiniz. Demek ki haklılık payım var.

Deniz suyu ne zaman kullanmaya başlayacaksınız?
Bu da farkindaliginizi ölçen soru.

Şuan ki sinirle bana cevap vermeyin. Hatta hiç cevap vermeyin. Bana birşeyler ispatlamak zorunda değilsiniz.