Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kombinasyon olarak bakalım:

Ay ve ölüm: kötü olan değişime sebep verecek ve iyiye dönmesine vesile olacak yani silkenelenme sonucu farkındalık kazanma.

Joker ve Azize: çok kısa bir süre ilişki yeniden başlatacak. Doğru iletişim ile. Yeni bir düzen içinde iki tarafa da hayal şeartlarına uygun şekilde. Yani olgunlaşma sonucu sağlıklı denge de ve kendi kuralları olan ( şartlara uygun olarak anlaşma sağlama).

Aslında çok güzel bir örüntü sağlamış. En temel anlamları ile sadeleştirelim.

Ay: karmaşıklık deneni ile düzenin bozulması
Ölüm: eski kötü olanın ölüp. yeniden iyi olarak doğması
Joker: çok az zaman kalması
Azize: bütünselleşme. Maddi ve manevi alemin dengelenmesi, duygu ve mantığın dengesi, olgunlaşaması ve olabilecek en iyi hale gelmesi

Teşekkür ederim, zamana bırakıyorum. Sizin yorumlarınız bu vakte kadar hep isabetli çıktı. Şimdi de böyle olacak umarım.

Anosia

Kayıtlı Üye
Kuzenimin çok sevdiği bir arkadaşıyla arası bozuk, konuşmuyorlar son iki senedir. Bu kişinin kendisini ne zaman arayacağını, ne zaman ulaşmaya çalışacağını sordu. Üç kart çektim ve sırasıyla dünya, tılsım şövalyesi ve kılıç şövalyesi açıldı, hepsi düz. Ben de bu dostluğun zaten sürecini tamamladığını, bitmesi gerektiği için bittiğini, illa barışmak istiyorsa karşı tarafın beklemede olduğunu, herhangi bir adım atmayacağını ve kendisinin bir hamle yapması gerektiğini söyledim. Ne zaman olacağına dair herhangi bir şey söyleyemedim ne yazık ki. ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kuzenimin çok sevdiği bir arkadaşıyla arası bozuk, konuşmuyorlar son iki senedir. Bu kişinin kendisini ne zaman arayacağını, ne zaman ulaşmaya çalışacağını sordu. Üç kart çektim ve sırasıyla dünya, tılsım şövalyesi ve kılıç şövalyesi açıldı, hepsi düz. Ben de bu dostluğun zaten sürecini tamamladığını, bitmesi gerektiği için bittiğini, illa barışmak istiyorsa karşı tarafın beklemede olduğunu, herhangi bir adım atmayacağını ve kendisinin bir hamle yapması gerektiğini söyledim. Ne zaman olacağına dair herhangi bir şey söyleyemedim ne yazık ki. ?

Doğru yorum yapmışsınız olmayacağı için doğal olarak zaman da çıkmamış. Kendisi aramak isterse kuzeniniz o zaman konuşabilirler lakin devamının gelmeyeceği görünüyor kartlar da.

Teyla

Kayıtlı Üye
Bende beni çok kötü durumda bırakıp terkeden eski sevgilim benim hakkımda şuan ne hissediyor sorusuyla 3 kart çektim
1.düz kader çarkı
2.Düz tılsım üçlüsü
3.düz mahkeme kartı çıktı.
Tılsım 3 lüsünü çevresine bu konu hakkında danıştığını ve mahkeme kartıyla da bu konu hakkında iç muhasebe ve vicdan çalıştırdığı yorumunu çıkardım. Ama kader çarkı kartını bir yoruma bağlayamadım.
Peki şimdi beni seviyor mu diye sorduğum kartlarda
1.ters tılsım 9 lusu
2.ters tılsım 8 lisi
3.düz kılıç 6 lısı çıktı
Ters tılsım 9 lusunda bir tamamlanma yoluna gidemedğini ve ters tılsım 8 lisiyle emekleein bir çabaya ulaşmayacağını en iyisi bu durumdan uzaklaşmak gerektiğini düşündüğü yorumunu çıkardım.
İskambil falı iyi de tarot çok zorluyor beni :(((((

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bende beni çok kötü durumda bırakıp terkeden eski sevgilim benim hakkımda şuan ne hissediyor sorusuyla 3 kart çektim
1.düz kader çarkı
2.Düz tılsım üçlüsü
3.düz mahkeme kartı çıktı.
Tılsım 3 lüsünü çevresine bu konu hakkında danıştığını ve mahkeme kartıyla da bu konu hakkında iç muhasebe ve vicdan çalıştırdığı yorumunu çıkardım. Ama kader çarkı kartını bir yoruma bağlayamadım.
Peki şimdi beni seviyor mu diye sorduğum kartlarda
1.ters tılsım 9 lusu
2.ters tılsım 8 lisi
3.düz kılıç 6 lısı çıktı
Ters tılsım 9 lusunda bir tamamlanma yoluna gidemedğini ve ters tılsım 8 lisiyle emekleein bir çabaya ulaşmayacağını en iyisi bu durumdan uzaklaşmak gerektiğini düşündüğü yorumunu çıkardım.
İskambil falı iyi de tarot çok zorluyor beni :(((((

Hayatınızı ciddi anlamada etkileyecek şeyler yaptığını anlıyoruz kader çarkı ile.

tılsım üçlüsü bize ustalığı bildirir. Kader çarkı geçişte olduğu için değişen hayatı. Mahkeme ise gerçeğin ortaya çıkmasını sağlayan adaleti. Bu üç kartın birleşip anlattığı ise (kombinasyonu ise)

arkadaş çevre ya da aileye yani ikinizin dışında yakın çevrenize sizi mağdur ( rezil ya da acınası biraz ağır kelimeler oldu kusura bakmayın ama daha naif ifadeleri şimdi bulamadım) ettiğini, ilişkinizde ki kötü olaylara da onların şakit olduğunu, maddi manevi zarar gördüğümüzü, yalanlarının ortaya çıktığı anlatıyor. ( kendisi ile ilgili gerçek olmayan ifadeler olduğundan Farklı biri gibi gösterme) Tabi üç kart ile ve kendimin açtığı kartlar ile tam Olarak ne olduğunu bilemiyorum. Bunların hepsi yanda bazları olmuş olabilir.
Özetle bu üç kart bir araya geldiğinde hayatınızı ciddi anlamada etkileyecek yalan, dolandırma, ihanet gibi olayların olduğunu anlatır. Hissettiği bir şey olmadığını anlıyoruz. Zira bu kart kombinasyonu histen çok karşındaki kişiye bir proje bir hedef gibi bakıldığını anlatır bize.

ikinci açılımınız olan seviyor mu sorusu ile.

gene ustalık kartları ile bağlantılı yani bu bir iş bir proje bir amaç. Yani duygu görünmüyor.

maddi be manevi yararlanmak olabilir, cinsel birliktelik olabilir, bir iş yaptırma olabilir yani sizden almak istediği bir şey olduğunu ve bunu almak için yanaştığını söylüyor.Sorumuzun asıl cevabını verecek olan kart ise hayır sevmiyor diyor. Bu kart bir kurtuluşu ifade eder. Sizi soktuğu zor durum ile kendisinin zor duruma girdiği ve içindi bulunduğu durumdan ( ilişki iletişim) uzaklaşmak istediğini anlıyoruz.

Teyla

Kayıtlı Üye
Hayatınızı ciddi anlamada etkileyecek şeyler yaptığını anlıyoruz kader çarkı ile.

tılsım üçlüsü bize ustalığı bildirir. Kader çarkı geçişte olduğu için değişen hayatı. Mahkeme ise gerçeğin ortaya çıkmasını sağlayan adaleti. Bu üç kartın birleşip anlattığı ise (kombinasyonu ise)

arkadaş çevre ya da aileye yani ikinizin dışında yakın çevrenize sizi mağdur ( rezil ya da acınası biraz ağır kelimeler oldu kusura bakmayın ama daha naif ifadeleri şimdi bulamadım) ettiğini, ilişkinizde ki kötü olaylara da onların şakit olduğunu, maddi manevi zarar gördüğümüzü, yalanlarının ortaya çıktığı anlatıyor. ( kendisi ile ilgili gerçek olmayan ifadeler olduğundan Farklı biri gibi gösterme) Tabi üç kart ile ve kendimin açtığı kartlar ile tam Olarak ne olduğunu bilemiyorum. Bunların hepsi yanda bazları olmuş olabilir.
Özetle bu üç kart bir araya geldiğinde hayatınızı ciddi anlamada etkileyecek yalan, dolandırma, ihanet gibi olayların olduğunu anlatır. Hissettiği bir şey olmadığını anlıyoruz. Zira bu kart kombinasyonu histen çok karşındaki kişiye bir proje bir hedef gibi bakıldığını anlatır bize.

ikinci açılımınız olan seviyor mu sorusu ile.

gene ustalık kartları ile bağlantılı yani bu bir iş bir proje bir amaç. Yani duygu görünmüyor.

maddi be manevi yararlanmak olabilir, cinsel birliktelik olabilir, bir iş yaptırma olabilir yani sizden almak istediği bir şey olduğunu ve bunu almak için yanaştığını söylüyor.Sorumuzun asıl cevabını verecek olan kart ise hayır sevmiyor diyor. Bu kart bir kurtuluşu ifade eder. Sizi soktuğu zor durum ile kendisinin zor duruma girdiği ve içindi bulunduğu durumdan ( ilişki iletişim) uzaklaşmak istediğini anlıyoruz.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için sevgili Urum ????

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yeni bir ilişkiden çıktım ve yeni biriyle tanıştım. Enerjimiz bana çok uyumlu geldi bende bir tarota sorayım dedim. Yeni bir ilişki var mı, aşk hayatım nasıl olacak gibi şeylere odaklandım. Major arkana ile bakım yapıyorum artık.
Geçmiş ters adalet, şimdi ben Rumi tarot destesi kullanıyorum normalde adalet kartının sayısal değeri 8 değil, ama bu destede 8 olmuş. Burada kafam karıştı
Şimdi ters büyücü
Gelecek joker
Yine kombinasyonu yorumlauamadım.
Belkide şöyle bir şey diyebilirim. Sürekli aynı hataları yapan Bi ben var, ders almayan ama bu ilişkide bunlara dikkat etmem gerekiyor. Daha yavaş olmalıyım belkide, joker i anlamadım

denizelis

Kayıtlı Üye
Sorum; Aklımdaki kişinin duygu düşüncesi neydi?
1. Kupa 7lisi
2. Tılsım 6lısı
3. Kupa 5liisi
Hepsi düz çıktı.

Aslında dişi enerjim karşı tarafa geçmişti. İlk başta büyük bir etkilenme varmış. Ama Aklımdaki kişinin hayatı düzenli ve dengeli değilmiş. Hevesinin arttığı bir dönemden geçiyormuş. Maddi anlamda zorluklar çekmiş. Bana karşı hissiyat varmış olumlu düşüncelere de sahipmiş. Lakin benim son zamanlarda sevgi anlamında verici olmam, karşı tarafı daha rahat yapmış. Aslında bana haksızlık yaptığının farkında. Her şey güzel olabilirdi diyornuş. Gönülsüz var çabasız biri iletişim kesintisi yaşanmış.

Urum, sen de yorumunu katarsan müteşekkir olurum?

Metehan890

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar!
Haç açılımı ile tarot bakmak geldi içimden bi arkadaşımın korona testi pozitif çıkmış sorum sağlına kavuşacak mı diye oldu.
Ölüm kartının çıkması beni ürküttü açıkcası.
Yorumlarınız bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 20200805_110851.jpg
    20200805_110851.jpg
    5.6 MB · Görüntüleme: 14
  • 1596615238301-578288253.jpg
    1596615238301-578288253.jpg
    749.6 KB · Görüntüleme: 14

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
Canımı uzun zamandır sıkan konu tamamen kapandı mı ve kazananı kim diye merak ettim. İletişimi kestiğim kişi benle ilgili bir koza sahip mi vs... Sorumu şu şekilde sordum:
Neticede kazanan kim?
1. Kuvvet
2. Kader çarkı
3. Asa ası
4. Yıldız
5. Asa üçlüsü
6. Tılsım üçlüsü
7. Kılıç beşlisi
Yorumum:
Kuvvet ve kader çarkının art arda gelişi şansın benden yana olduğunu rüzgarın lehime estiğini söylüyor
Asa ası: Cesur ol şans seninle ve konu kapandı artık yeni başlangıclara hazırsın Yıldız da bunu destekleyen bir kart anlam olarak olumlu düşün diyor bana.
Asa üçlüsü de geleceğe güven ve umutla bak yol al anlamında...
Tılsım 3 lüsü meşguliyeti temsil ediyorsa belki bu konuyu sadece ben düsünüyorum. Fakat 3 kişi ellerinde kağıtlar tutuyorlar bu beni düsündürdü. Ve son kart dahil kartların bakış yönü sol, konu gecmişte kaldı ve bitti anlamı çıkıyor diye yorumladım. Kartların olumlu anlamına bakarak da kazananı ben olarak yorumluyorum.
Objektif olabilmek adına yorumlarınıza danışmak isterim. (Bu konuyla ilgili açılımlarda güç kartı ve kılıç beşlisi sık geliyor karşıma...) Teşekkürler :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Arkadaşlar herkese merhaba,
Canımı uzun zamandır sıkan konu tamamen kapandı mı ve kazananı kim diye merak ettim. İletişimi kestiğim kişi benle ilgili bir koza sahip mi vs... Sorumu şu şekilde sordum:
Neticede kazanan kim?
1. Kuvvet
2. Kader çarkı
3. Asa ası
4. Yıldız
5. Asa üçlüsü
6. Tılsım üçlüsü
7. Kılıç beşlisi
Yorumum:
Kuvvet ve kader çarkının art arda gelişi şansın benden yana olduğunu rüzgarın lehime estiğini söylüyor
Asa ası: Cesur ol şans seninle ve konu kapandı artık yeni başlangıclara hazırsın Yıldız da bunu destekleyen bir kart anlam olarak olumlu düşün diyor bana.
Asa üçlüsü de geleceğe güven ve umutla bak yol al anlamında...
Tılsım 3 lüsü meşguliyeti temsil ediyorsa belki bu konuyu sadece ben düsünüyorum. Fakat 3 kişi ellerinde kağıtlar tutuyorlar bu beni düsündürdü. Ve son kart dahil kartların bakış yönü sol, konu gecmişte kaldı ve bitti anlamı çıkıyor diye yorumladım. Kartların olumlu anlamına bakarak da kazananı ben olarak yorumluyorum.
Objektif olabilmek adına yorumlarınıza danışmak isterim. (Bu konuyla ilgili açılımlarda güç kartı ve kılıç beşlisi sık geliyor karşıma...) Teşekkürler :)

Basitçe cevap verirsem kazanan yok
Karşı tarafın elin de koz var.
Gemiş hanesinde yıldız ve kader çarkı beraber. Bize başlangıçın çok iyi olduğunu ve birbirini tamamlayan iki insanın iyi bir ilişkiye başladığını söylüyor. kaderi çok etkiyecek bir birleşme meydana gelmiş. 8li bir tarihde kaderi etkileyen önemli bir gelişme olmuş.

şimdiki zaman da ise kadının güçlü durduğunu tek başına sorunlarını çözdüğünü anlıyoruz.

yakın gelecek de kadının ( dişil enerji olduğu için kadın olarak yorumluyorum) daha da gelişeceğini çevresi, mesleği, hayatı, psikolojisi her açıdan çok iyi olacak.

uzak gelecek de ise hakaretlere, yalanlara, dedikodulara yalanlara maruz kalınacak kozun buradan verdiğini düşüyorum.

uyarı kartı ise: patron, çalışma arkadaşı, maddi olarak ortaklı olan ya da bu iki kişinin yaşça büyük arkadaşı yüzünden bu koz eline geçecek diğer tarafın. Zamanında da bu kişi yine sorunlara yal açmış lakin fark edilmemiş ya da üstünde durulmamış olarak görünüyor

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Basitçe cevap verirsem kazanan yok
Karşı tarafın elin de koz var.
Gemiş hanesinde yıldız ve kader çarkı beraber. Bize başlangıçın çok iyi olduğunu ve birbirini tamamlayan iki insanın iyi bir ilişkiye başladığını söylüyor. kaderi çok etkiyecek bir birleşme meydana gelmiş. 8li bir tarihde kaderi etkileyen önemli bir gelişme olmuş.

şimdiki zaman da ise kadının güçlü durduğunu tek başına sorunlarını çözdüğünü anlıyoruz.

yakın gelecek de kadının ( dişil enerji olduğu için kadın olarak yorumluyorum) daha da gelişeceğini çevresi, mesleği, hayatı, psikolojisi her açıdan çok iyi olacak.

uzak gelecek de ise hakaretlere, yalanlara, dedikodulara yalanlara maruz kalınacak kozun buradan verdiğini düşüyorum.

uyarı kartı ise: patron, çalışma arkadaşı, maddi olarak ortaklı olan ya da bu iki kişinin yaşça büyük arkadaşı yüzünden bu koz eline geçecek diğer tarafın. Zamanında da bu kişi yine sorunlara yal açmış lakin fark edilmemiş ya da üstünde durulmamış olarak görünüyor
Teşekkürler yanıtınız için acıklayıcı oldu. Kişiye özel okuma yapıyor musunuz? Size ulaşsam. Sevgiler..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Teşekkürler yanıtınız için acıklayıcı oldu. Kişiye özel okuma yapıyor musunuz? Size ulaşsam. Sevgiler..

Rica ederim. ben bakım yapmıyorum. sadece özel konular için açılım yapıyorum. var olan sorunların kaynağı nedir ve çözümü nedir tarzı. tabiri caiz ise keyif için ya da sadece merak için yorum yapmıyorum. Bakmamamın özel bir sebebi yok. Sadece bakım yapmaya zamanım yok. Bende sadece dediğim konulara bakıyorum bu yüzden. Onun yerine tarot öğrenmek isteyenlere tarot öğretiyorum.

sealight

Kayıtlı Üye
Sorum; Aklımdaki kişinin duygu düşüncesi neydi?
1. Kupa 7lisi
2. Tılsım 6lısı
3. Kupa 5liisi
Hepsi düz çıktı.

Aslında dişi enerjim karşı tarafa geçmişti. İlk başta büyük bir etkilenme varmış. Ama Aklımdaki kişinin hayatı düzenli ve dengeli değilmiş. Hevesinin arttığı bir dönemden geçiyormuş. Maddi anlamda zorluklar çekmiş. Bana karşı hissiyat varmış olumlu düşüncelere de sahipmiş. Lakin benim son zamanlarda sevgi anlamında verici olmam, karşı tarafı daha rahat yapmış. Aslında bana haksızlık yaptığının farkında. Her şey güzel olabilirdi diyornuş. Gönülsüz var çabasız biri iletişim kesintisi yaşanmış.

Urum, sen de yorumunu katarsan müteşekkir olurum?
Öncelikli olarak şunu söyleyebilirim. Karşınızdaki kişinin aklının karışık ve önünde çok fazla seçenek olduğunu çok fazla seçenekten kaynaklı da kendisinin gerçekten ne istediğini ne düşündüğünü kestiremeyen bir yapısı var. Gerçeklikten uzaklaşmış biraz. Benim gördüğüm aslında 3. Kişilerin de varlığının olduğu karşınızdaki kişide tek eşlilik olmayabilir.. ama durum şu ki ona daha fazla sana daha az gibi bir durum olmamakla birlikte herkese eşit mesafede yaklaşmaya çalışıyor gibi bir hali var. Özellikle karşınızdaki kişi ya 5 ay ya da 5 haftalık bir süreçte kendini kapatmış olabilir hayatındaki olumsuzluklara fazla odaklanmış olabilir. Genel olarak toparlayacak olursam size karşı duygusal anlamda olumlu olduğunu istekli hevesli olduğunu söyleyemem.. kendisi biraz karışık olabilir :/

Teyla

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar kartlarımla buluştum ve şimdiki kötü giden hatta 2 gündür iletişimsiz kaldığım ilişkim hakkında bir açılım yaptım
Şu anlık durum için seçtiğim 3 kart
Araba (düz) ,aşıklar(ters), ve tılsım prensi çıktı. Araba kartını devam etme mücadelemize karşın ters gelen ilişkimize yorumladım sonunda ki tılsım prensi de gelecek ufak bir adım olduğunu düşünüyorum.
Partmerimin duygularına baktığımda ters kılıç ası, düz değnek ikilisi, düz güç kartı ve ters denge geldi. (2 kart geldi elime) Bunu,
Mücadele etmekten ve kararlı durmaktan yorulduğunu ve artık eylemsiz kalacağını ayrıca değnek ikilisiyle de durumu uzaktan izleyerek gidişata göre adım atma kararını vereceğini okudum. Fakat güç kartı herşey ragmen güçlü görünmesine ve beni karttaki figür dibi ehlileştirme ve söz geçirme düşüncesinde olduğu bunu başaracağına inandığını gördüm. Ama en sondaki ters denge kartı inandığı kalıpların yıkılarak bambaşka deneyimler ve hayat dersleri alacağına dair bir yorum yaptım.
Gelecek kartlarımızda da değnek 3 lüsü(düz), ters imparator kartı ve düz değnek şovalyesi vardı.
Ki bunlar ile sadece değnek şovalyesini adım olarak nitelendirdim diğer düz değnek üçlüsünü bir süre daha durum değerlendirmesi yapmak olarak yorumladım ama ters imparator kartıyla bağlantı kuramadım. ?

fataleque

Kayıtlı Üye
Sevgiler sayın gizlimabet üyeleri yakın bir erkek arkadaşım yakın bir zamanda büyük bir işletme açmayı düşünüyor şuanki isini birakip hatta planlamaya basladi bile ve bende onun icin bir tarot bakımı yapmak istedim uyguladigim teknik karar oyunuydu eğer x yaparsam ne olur x yapmazsam ne olur tarzinda 7 adet kart sectim.
7.kart gösterge asilan adam
Ve eğer bu girisimde bulunursa ne olur. 3.1 ve 5. Kartlardi bunlarda sirasiyla büyücü,yildiz ve ermiş
Eğer bunu yapmazsa 4,2 ve 6. Kartlarda sirasiyla ölüm azize ve imparatorice cikti. Kendim cok fazla yorum katamadim ve isin icinden cikamadim eğer sizin de değerli yorumlariniz varsa okumak ve fikir alısverisi yapmak isterim.
Sevgi ve ışıkla kalın..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sevgiler sayın gizlimabet üyeleri yakın bir erkek arkadaşım yakın bir zamanda büyük bir işletme açmayı düşünüyor şuanki isini birakip hatta planlamaya basladi bile ve bende onun icin bir tarot bakımı yapmak istedim uyguladigim teknik karar oyunuydu eğer x yaparsam ne olur x yapmazsam ne olur tarzinda 7 adet kart sectim.
7.kart gösterge asilan adam
Ve eğer bu girisimde bulunursa ne olur. 3.1 ve 5. Kartlardi bunlarda sirasiyla büyücü,yildiz ve ermiş
Eğer bunu yapmazsa 4,2 ve 6. Kartlarda sirasiyla ölüm azize ve imparatorice cikti. Kendim cok fazla yorum katamadim ve isin icinden cikamadim eğer sizin de değerli yorumlariniz varsa okumak ve fikir alısverisi yapmak isterim.
Sevgi ve ışıkla kalın..
Sorun için güzel bir açılım yöntemi, arkana majör serisinden çıkmış hep Buda keskin kehanete işaret eder. Yani çıkan sonuca göre yol almak bu açıdan önemli, tarotun söylediği mutlaka dinlenmeli.

işini bırakıp yeni bir iş açmak için tarot olumsuz veriyor.
Büyücü yıldız ve ermiş tek başlarına çok pozitif kartlardır lakin bir araya geldiklerinde ve soru ile bağlantılısı ile oluşturdukları kombinasyon diyor ki. Kişi kendine aşırı güveniyor ve yanına almak istediği , ortak, sermayeci ya da sağ kol gibi biri ilerleyen zaman için de söz verdiklerini yapmayacak, düşündüğü planladığı gibi olmayacak ve yalnız kalacak, en büyük gücü zekası ve eğiticiliği lakin şuan için bunlar yeterli değil çünkü kendisi tüccar değil. İşletme anlamında ise yanına olacak kişilerden isteği verimi alamayacak tek başına çok şey yapmak zorunda kalacak ve maddi olarak kayıplar yaşayacak. Şuan doğru zaman değil değil. Bu düşüncesi için 14 ay daha beklesin karşına çıkacak doğru insanla birlikte yapsın.

mevcut durumunu bozmaması için de olumlu yanıt veriyor.

Ölüm Azize ve imparatoriçe ise ise mevcut durumunu korumasını söylüyor. Şuan mevcut durumunda olan olumsuzluk bitecek biraz daha beklemesi gerekiyor. Yeni bir yerine geçebilir ya da yeni iş yerinde başka bir değişim sorunlarını çözebilir. 2021 Şubat ayında ise yaşayacağı olumlu ve olumsuz gelişmeler iyi ki iş yeri açmamışım demesine sebep olacak. Çünkü Mart ayından sona maddi manevi konum olarak daha iyi bir duruma gelecek. Ülkenin mevcut durumu içinde zaten yaşanacak olumsuz gelişmeler nedeniyle yeni bir şeye atılmak değil mevcut durumu korumak daha doğru olacaktır

fataleque

Kayıtlı Üye
Sorun için güzel bir açılım yöntemi, arkana majör serisinden çıkmış hep Buda keskin kehanete işaret eder. Yani çıkan sonuca göre yol almak bu açıdan önemli, tarotun söylediği mutlaka dinlenmeli.

işini bırakıp yeni bir iş açmak için tarot olumsuz veriyor.
Büyücü yıldız ve ermiş tek başlarına çok pozitif kartlardır lakin bir araya geldiklerinde ve soru ile bağlantılısı ile oluşturdukları kombinasyon diyor ki. Kişi kendine aşırı güveniyor ve yanına almak istediği , ortak, sermayeci ya da sağ kol gibi biri ilerleyen zaman için de söz verdiklerini yapmayacak, düşündüğü planladığı gibi olmayacak ve yalnız kalacak, en büyük gücü zekası ve eğiticiliği lakin şuan için bunlar yeterli değil çünkü kendisi tüccar değil. İşletme anlamında ise yanına olacak kişilerden isteği verimi alamayacak tek başına çok şey yapmak zorunda kalacak ve maddi olarak kayıplar yaşayacak. Şuan doğru zaman değil değil. Bu düşüncesi için 14 ay daha beklesin karşına çıkacak doğru insanla birlikte yapsın.

mevcut durumunu bozmaması için de olumlu yanıt veriyor.

Ölüm Azize ve imparatoriçe ise ise mevcut durumunu korumasını söylüyor. Şuan mevcut durumunda olan olumsuzluk bitecek biraz daha beklemesi gerekiyor. Yeni bir yerine geçebilir ya da yeni iş yerinde başka bir değişim sorunlarını çözebilir. 2021 Şubat ayında ise yaşayacağı olumlu ve olumsuz gelişmeler iyi ki iş yeri açmamışım demesine sebep olacak. Çünkü Mart ayından sona maddi manevi konum olarak daha iyi bir duruma gelecek. Ülkenin mevcut durumu içinde zaten yaşanacak olumsuz gelişmeler nedeniyle yeni bir şeye atılmak değil mevcut durumu korumak daha doğru olacaktır
Sevgili urum, yardımın ve görüşlerin icin sana minnetarım ne kadar teşekkür etsem az bende olumlu sonuclanicagini düşünmemistim ama yildiz ve ermis kartlarinin anlamlari tek basina çok fazla kafami karistirmisti ve yanlis bi okuma yapmak istemedim. Yardimin icin tekrar teşekkür ederim. Tüm sevgi ve ışıklar seninle olsun..

Denizs

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle siteye yeni üye oldum bu şekilde yardımcı platform oluşturduğunuz için teşekkürler. tarota yeni başladım sizin gibi uzun yorumlar yapamıyorum .Kendimce üçlü açılım yaptım üç soru şeklinde yorumlarımı nasıl buldunuz. Eksiklerim neler
3 soru 3lü açılım yaptım.

1-Benim hakkımda ne düşünüyor üçlü açılım:ters imparatoriçe-ters kılıç beşlisi-ters denge

Beni gözden çıkarmış öncelikleri farklı mücadele etse bile birşeyleri düzeltemeyeceğinin farkında şeklinde yorumladım.

2-ilişki içindeyken sevmiş mi yoksa çıkarcı bir birliktelik mi yaşamış?

Düz Tılsım ası -düz değnek sekizlisi -ters ermiş

Başta fırsat olarak görmüş duyguları varmış ama üstünü örtmeyi tercih etmiş.geçici görmüş

3-maddi durumu ile gidişatı ile ilgili sordum

Değnek 7lisi düz-değnek 9lusu düz-ters para onlusu

Maddi olarak çabalıyor ancak endişeli ve para kaybı gözüküyor borçları var.

Anosia

Kayıtlı Üye
Altından kalkamadığım bir borcum var. Doluya koyuyorum almıyor, boşa koyuyorum tartmıyor. Tarota sorulacak doğru soru türü mü emin değilim ama bir yol gösterme amaçlı "Bu borçla alakalı ne yapmam gerek? Nasıl altından kalkacağım?" diye sordum ve üç kart seçtim. Sırasıyla; Azize, Adalet ve Yıldız kartları açıldı, hepsi düz. Yıldız kartını ekonomik rahatlama olarak yorumladım, Adalet kartını da devletle ilişkilendirdim (borcum devlete çünkü), konuyla ilgili devlet kurumuna başvuru yaparsam bu borcu düzene sokup kurtulabilirim diye bir yorum yaptım ama emin de değilim, çünkü Azize kartını anlamadım.