İşlemeli kutu ve parlayan obje,

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Dar bir vadideyim, gecenin karanlığı bastırmış ve tepelerin çıkıntılarında, sağımda, solumda, her yerde görüntüsünü algılayamadığım gölgemsi binlerce canlı bakıyor bana.

Bir süre sonra hepsi yer yer yavaş yer yer hızlıca üzerime geliyorlar, o sırada daha parlak bir canlı gelip elime işlemeli, kapaklı ahşap bir kutu verip gidiyor.

Kutuyu açtığımda içerisinde altın, mavi ve beyaz karışımı muazzam bir ışık saçan, yine işlemeli bir tür bilezik/bileklik görüyor, ardından elime alıp havaya kaldırdığımda tüm canlılar kaçmaya başlıyor, ben de yoluma gidiyorum.

// Bu türden birkaç benzer motifli kendini tekrar eden rüyam var. Genelde benzer yorumlar aldım, siz de yorumlamak ister misiniz?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Sana kötü bir haberim var dilim söylemeye varmıyor ama ülkenin halide ortada zaten bu gördüğün rüyada ortada yani...

😨ALTININ FİYATI ARTACAK😨

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bir sokağa giriyorum. Sabahın erken saaatleri 6-7 gibi. Bir adam bana kutu uzatıyor. Kutu yeşil parlak taşlarla süslü. Kutuyu açmak için anahtar gibi bir şey var. Açıyorum. Bunu açarsam gelecek, hoca görünümlü biri. İzin almak bu şekilde. Evime geliyorlar. Cübbeli cin salonda dönüyor. Hoca banyoda arapça dualar okuyor. Annem banyoyu köpükle yıkıyor. Elimde çocuk konuşuyor. Bebek onun suçu değil diyor. Hoca bana kızgın. Balkona gidiyorum. Her taraf kırmızı uğur böcekleri. Kahve rengi kanatlı at da uçuyor. Hoca evden gidiyor. Güneş doğuyor.
Ben bu rüyayı yıllar önce buraya yazmıştım. İstihare için yattığımda görmüştüm. Hiç unutamadım. Tabi şimdi çözdüm. En dominant şey kırmızı uğur böcekleriydi. Boy boy. İstiharemin sonuçlarını anca gördüğüm için siz de uygulama tarzı bir şeyler mi yapıyorsunuz? En vurgun olan nitelik ne rüyanızda sizin için...

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Bir sokağa giriyorum. Sabahın erken saaatleri 6-7 gibi. Bir adam bana kutu uzatıyor. Kutu yeşil parlak taşlarla süslü. Kutuyu açmak için anahtar gibi bir şey var. Açıyorum. Bunu açarsam gelecek, hoca görünümlü biri. İzin almak bu şekilde. Evime geliyorlar. Cübbeli cin salonda dönüyor. Hoca banyoda arapça dualar okuyor. Annem banyoyu köpükle yıkıyor. Elimde çocuk konuşuyor. Bebek onun suçu değil diyor. Hoca bana kızgın. Balkona gidiyorum. Her taraf kırmızı uğur böcekleri. Kahve rengi kanatlı at da uçuyor. Hoca evden gidiyor. Güneş doğuyor.
Ben bu rüyayı yıllar önce buraya yazmıştım. İstihare için yattığımda görmüştüm. Hiç unutamadım. Tabi şimdi çözdüm. En dominant şey kırmızı uğur böcekleriydi. Boy boy. İstiharemin sonuçlarını anca gördüğüm için siz de uygulama tarzı bir şeyler mi yapıyorsunuz? En vurgun olan nitelik ne rüyanızda sizin için...
uygulama yapmıyorum, bu motifte rüyalar çok sık geliyor uykularımda.

en vurgun nitelik ne? sanırım kutuyu getirenin kimliği ve kutunun kendisi, içinden çıkanın beni kurtarması.