insiliye istiyorummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecra

Kayıtlı Üye
bu arada siteye üye olmayanlar da katılabiliyor mu origanum??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu arada siteye üye olmayanlar da katılabiliyor mu origanum??
Sayın Mecra,
Siteye hali hazırda üyelik paralı değil. İkametgah gibi şeyler de gerekmiyor :) Kim istiyor ise üye olabilir. Gelip katılabilir.

jensen

Kayıtlı Üye
Ben uzun süre önce üye olmuştum bu siteye bazen bir şeyi çok düşündüğüm ve istediğim zaman istediğim olabiliyor.. Ama bazı çalışmalarımı büyü kullanarak yapmak istiyorum bunun için cadılık insiliyesi istiyorum.. Yardımcı olursanız minnetar olurum.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Bende satanik insiliyeler var istiyenlere duyurulur özel mesaj atabilirler.
Hem bir ritüeli yaptığınızda pat diye olmuyor yani çok uğraşmak gerekmektedir. Bu paranormal işlerle yeni uğraşanların dikkatine! Hani bir kere denedim birşey fark etmedi tarzı seyler söylenip durulur hep yeni başlayanlar tarafından kendimden biliyorum çünkü :) Ama zamanla değişiklikleri fark etmeye başlıyorsunuz.

origanum

Yönetici
Ben uzun süre önce üye olmuştum bu siteye bazen bir şeyi çok düşündüğüm ve istediğim zaman istediğim olabiliyor.. Ama bazı çalışmalarımı büyü kullanarak yapmak istiyorum bunun için cadılık insiliyesi istiyorum.. Yardımcı olursanız minnetar olurum.

İnsiliye takviminden takip edip cadılık inisiyesi olacağı söylendiği zaman belirtilen yere başvurmanız gerekmektedir. Yakın tarihte geçti, bir dahakinin ne zaman olacağı henüz belli değil.

origanum

Yönetici
Bende satanik insiliyeler var istiyenlere duyurulur özel mesaj atabilirler.
Hem bir ritüeli yaptığınızda pat diye olmuyor yani çok uğraşmak gerekmektedir. Bu paranormal işlerle yeni uğraşanların dikkatine! Hani bir kere denedim bişey fark etmedi tarzı seyler söylenip durulur hep yeni başlayanlar tarafından kendimden biliyorum çünkü :) Ama zamanla değişiklikleri fark etmeye başlıyorsunuz

Sitemizdeki inisiyeler adminimiz urum tarafından verilmekte olup site yönetiminin izni olmadan başkalarının inisiye vermesi uygun görülmemektedir.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Afedersiniz tam olarak anlamadım ?? Açıklarmısınız biraz daha rica etsem .

origanum

Yönetici
Afedersiniz tam olarak anlamadım ?? Açıklarmısınız biraz daha rica etsem .

Vermek istediğiniz inisiye için Gizlimabet Büyü Okulu Yönetiminden izin almalısınız önce. İzinsiz böyle bir uygulama yapmanız halinde üyeliğiniz sona erdirilir.

mecharock

Kayıtlı Üye
bende nekrokinezi için bir inisiye istiyorum. Birde astral tabiki. Her deneğişimde çıkışa yaklaşıyorum ancak bir türlü çıkışı yakalayamıyorum. Spiral dönmeler karıncalanma, uyuşma gibi belirtiler çok net görülüyor ancak çıkamıyorum sanırım desteğe ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Uyguladığınız teknikle ilgili geliştirici çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok yöntem de deneyebilirsiniz ya da kendiniz geliştirebilirsiniz. Her denemenizde çıkacağınıza inanırsanız, başarıyı kendinize çekersiniz. Siz gelişime yönelik çalışmalarınızı bıkmadan ve negatif düşünmeden sürdürün bence.

macide

Kayıtlı Üye
Kundalini Reiki 2 uyumlaması istiyorum lütfen çok önemli benim için

origanum

Yönetici
Kundalini Reiki 2 uyumlaması istiyorum lütfen çok önemli benim için
Bunu buradan vermiyoruz ama talebinizi değerlendireceğim. Verirsem baştan hepsini veririm ortasından vermem. 1. yi kimden aldıysanız gerisini de ondan tamamlamanızı tavsiye ederim.

macide

Kayıtlı Üye
1. aldığım kişiye ulaşamıyorum o yüzden istemiştim peki tekrar 1. almamın bir sakıncası olurmu

Amonra

Banlı Kullanıcı
Geçmiş olsun ... :(
Sizin için şifa duası okuyacağımdan emin olabilirsiniz fakat çacuğun anne adı , göbek adı ve kendi adı ğerekli ... Eğer burda paylaşmak istemezseniz özelden yazabilirsiniz...

Saygılarımla...

origanum

Yönetici
1. aldığım kişiye ulaşamıyorum o yüzden istemiştim peki tekrar 1. almamın bir sakıncası olurmu

Mesajınızı şifa talepleri bölümüne kaydırdım. Orada isteyene şifa enerjisi gönderiyoruz. Başka bir enerji gönderiyordum ama sizin için reiki de göndereceğim. Acil şifalar diliyorum. Eğer isterseniz sizi kundalini reiki master seviyesine getirebilirim, bilgilerinizi özelden gönderiniz.

mecharock

Kayıtlı Üye
nekrokinezi yada astral yada manyetizm için inisiye çalışmaları ne zaman başlar? Moderatörlerimden yardım istiyorum gerçekten gerekli. Rahatsız bir yakınım var 1 yıldır yatalak durumda. Eğer ilgilenebilecek bir moderatörüm varsa söyleyebilir mi? şimdiden teşekkürler...

origanum

Yönetici
nekrokinezi yada astral yada manyetizm için inisiye çalışmaları ne zaman başlar? Moderatörlerimden yardım istiyorum gerçekten gerekli. Rahatsız bir yakınım var 1 yıldır yatalak durumda. Eğer ilgilenebilecek bir moderatörüm varsa söyleyebilir mi? şimdiden teşekkürler...

Astral için çalışma daha yakın zamanda yapıldı ve yenisinin tarihinin belirlenmesi için henüz çok erken. Nekrokinezi ya da manyetizm için sitemizde herhangi bir inisiye çalışması yapılmamaktadır. Zaten bu isteğinizi sayfanın yukarısında 51 numaralı mesajda yapmıştınız.

mecharock

Kayıtlı Üye
:s peki teknik vb için yardımcı olabilirmisiniz chillout moderatörüme söylemiştim ama işlerin arasında kaynadı sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...