insiliye istiyorummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amanita_a

Kayıtlı Üye
Böyle bir şart var mı?Ben yetenekli değilim mesela ama bende istiyorum ne olucak şimdi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Böyle bir şart var mı?Ben yetenekli değilim mesela ama bende istiyorum ne olucak şimdi?
Açıkçası yeteneğiniz belki vardır da siz bilmiyorsunuzdur. Bu inisiyelerin size zararı olmaz fakat yetenek potansiyeli yoksa da işe yaramaz.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
peki o halde bir yetenegim oldugunu düşünelim ve bunu ben bilmiyorum bunu karanlık kuyulardan yani yetenegimi nasıl gun ısıgına cıkarırım diye luzumsuz bir sour sorsam acaba ne cevap alırım merak ediyorum ?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
öncelikle neye daha cok ilgilisiniz buna bir karar verin his maneviyatınız nasıl mesela yaşadıgınız olayları bir düsünün sizi mantıgınızmı aklınızmı hislerinizmi ayakta tutuyor kendı cografyanızı tanımaya calısın.bunun içinde zihnınızın acık olması gerekiyor kendinizi dinlendirin meditasyon yaparak başlayın mesela

furry

Kayıtlı Üye
benimde yeteneğim var mı yok mu bilmiyorum fakat, bir başkasının düşüncelerini okuma yeteneğim olsun istiyorum, banada insiliye verilir mi?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
istiyerekten oluna bılecek bırsey degıl bu varsa sadece kanallarını aca bılırsın insiliyede farklı bir yetenek elde etmeniz cok calışma gerektirir ve acıkcası zor olur burda amaç içinde var olanı acıga cıkarta bilmek yenı yetenekler uygulaya bilmek degil.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
bakın ben vefk yazmaktan dinler tarihinden tarikatlar tarihinden tutunki insanları ikna kabiliyitine kdar mevcut ama ucmayı planlmıyorum :D

SanGlade

Banlı Kullanıcı
işin espiri tarafı tabikide bu farkındalıklarımı farkındayım lakin insiliye nin ne oldugunu bilmiyorum cehalet kötü bir şey :)

amanita_a

Kayıtlı Üye
Bu yetenek mi bilmiyorum ama 6. hissim kuvvetli başıma gelecek çok kötü yada iyi şeyleri rüyamda görüyorum yani hayatımı çok etkileyecek şeyleri ölümler , işle ilgili büyük değişikler gibi...Belki kendimi geliştirebilirim alırsam.

origanum

Yönetici
Bu yetenek mi bilmiyorum ama 6. hissim kuvvetli başıma gelecek çok kötü yada iyi şeyleri rüyamda görüyorum yani hayatımı çok etkileyecek şeyleri ölümler , işle ilgili büyük değişikler gibi...Belki kendimi geliştirebilirim alırsam.

Size medyumluk insiliyesi tavsiye ederim.

DNZ33

Kayıtlı Üye
bende yeni tanıdığım insanların başına gelecekleri bilebiliyorum ama tanıştıkça bu hislerim bitiyorbana ne tavsiye edersin

origanum

Yönetici
bende yeni tanıdığım insanların başına gelecekleri bilebiliyorum ama tanıştıkça bu hislerim bitiyorbana ne tavsiye edersin

Aynen medyumluk. Tanıdıkça hislerin bitmesini de anlıyorum insanın kendine fal bakamaması gibi birşey.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bende aynı durumdayım ama alıştım artık kontrol edilemeyen bir durum bu her alanda yanımda gibi birsey bu his bir gün kendimle ilgil bir olay yasadım kısaca anlatmak isterim bunu bir arkadasımla bulusacaktım evden cıktı tam buluşma yerıne yaklasıyodum parkın içinden gecmem gerekiyodu resmen parkta oturan ınsanların üzerime üzrerime gelen şekli bozuk insanlar oldugunu farkettim bunları kendi gözümle gördüm anlatılacak yada tarıf edılecek bır olay degildi bu biran beynim durdu sankı oldugum yerde durdum gözümün önünden gitmelerini bekledim oan hayatımla ilgili olumsuz birsey olacagını farketmiştim ve ben bile bile büyük bir aptallık dıyım ilerledim ve sonunda gercektende oldu hayatımı tamamen degiştiren biir şok yaşadım şimdilerde temkinliyim bu konuda hatta içim rahat degilse dısarı bile cıkmıyorum acil bir işimde olsa o günü es geçiyorum

P

Pocahontas

Bende rüyalarımda yaşamımı etkileyecek çok önemli, pozitif ya da negatif olayları gördüğüm ve çıktığı olmuştur ama bunu kendi yeteneğim olarak değil birilerinin yardımı olarak görüyorum, hissediyorum. Fallar konusunda zorlama bir iki fal bakmışımdır dediklerimin çıkmış olduğunu söyleyende var ama fala bakmakta çok isteksizim. Konsantrasyonum iyidir bir olaya ya da kişiye yoğunlaşmakta sorun çekmem. Psisik yetenekler konusunda hiçbir fikrim yok. Daha doğrusu kendimi çok çözemedim neyde iyi olduğum hakkında. Ben nasıl öğrenicem bilmiyorum. Araştırmayı seviyorum. Okultizm, ezoterizm ilgi alanım. İnisiye de olmak istiyorum ama hangi konum iyiki geliştirmeye niyet edeyim bilemiyorum. Bir enokyan var kafamda o da çok net değil. Arkadaşlar bunu anlamanın bir yolu var mı????

Ludwig

Kayıtlı Üye
Sevgili urum hazır inisiliyelere başlamışken bir de telekinezi için inisiliye alsak bir ara olur mu acaba ? :D

mecra

Kayıtlı Üye
Ben de telepati için istedimm;)

origanum

Yönetici
Talepleriniz değerlendirmeye alınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...