Hızlı Para

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Onu bir de geri koyup yemesi var sonra :D Bilmiyorum siz nasıl yapıyorsunuz yemek tariflerindeki gibi "eser miktarda" olur mu? :LOL: Çok para gelen varsa yazsın. :D
Ihtiyacım olan miktarı parça parça kullandıkça gelsin diye bir ekleme ile kendime göre düzenledim...O belirlediğim miktar tamamlandiktan sonra aynı sekilde bütün olarakda ulaşacak ve o zaman görevini tamamlayacak mesaj ince :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Buradaki tuz, toprak elementi sembolize eder. Toprak maddiyati temsil ettiği için kullandım. Bir de tuzu kuru değimin sembolizmi.
Eğer bilinç altınızda ,: nekadar tuz, o kadar para. varsayimi var ise. Bundan miktarın küçük oluşu kaynaklanıyor olabilir.
Yok aslında az atmadım tuzu espri yaptım "tuzu mu az geldi" diyerek para çok az olduğu için :D
Ihtiyacım olan miktarı parça parça kullandıkça gelsin diye bir ekleme ile kendime göre düzenledim...O belirlediğim miktar tamamlandiktan sonra aynı sekilde bütün olarakda ulaşacak ve o zaman görevini tamamlayacak mesaj ince :)
Bu durumda sürekli çalışmayı yenilemeniz yani yeniden çizmeniz gerekiyor ama öyle değil mi?

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Yok aslında az atmadım tuzu espri yaptım "tuzu mu az geldi" diyerek para çok az olduğu için :D

Bu durumda sürekli çalışmayı yenilemeniz yani yeniden çizmeniz gerekiyor ama öyle değil mi?
Yüklediğiniz görevi yerine getirdikten sonra evet...
Açık bir şekilde belirttim nasıl bir görev yüklediğimi...
Örnek; Ihtiyacım olan para 20.000 Tl ise parça parça 20.000 olana kadar devam edicek...
Toplu şekilde 20.000 ulaştığinda görevini tamamlayacak...

hesperos

Kayıtlı Üye
az önce yaptım umarım olur burdan yazarım sonucu

siyah 7

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar :)... Absoluta ya paylaşım için teşekkürlerimi sunuyor... Ve merak ediyorum deneyen arkadaşlar neler yaşadı hayatlarında ne değişti... Çok özel değilse deneyimlerini aktarabilirler mi? Teşekkürler şimdiden :)