Hızlı Para

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
IMG_20220507_183020.jpg
Kağıda çiziyoruz. Bir avuç tuz üstüne serpip diyoruz:
Tuzum kuru olsun
Param gelsin
Ceplerim dolsun.
Öyle olsun!

Kağıdı tuz ile birlikte saklıyoruz. Para gelince, skripte teşekkür edip yakıyoruz kağıdı. Kağıdın üstündeki tuzu tuzluga koyuyoruz.

Darkon

Kayıtlı Üye
Emekleriniz için teşekkürler o kadar paylaşım yapıyorsunuz. (y)

Belirli bir miktar belirtmek uygun mudur yoksa gerek yok mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Emekleriniz için teşekkürler o kadar paylaşım yapıyorsunuz. (y)

Belirli bir miktar belirtmek uygun mudur yoksa gerek yok mu?
Severek yapıyorum.

Açıkçası skripti tasarlarken miktar aklımda değildi. İhtiyaç olunca yapılan çalışma olduğu için, ihtiyacınız kadar para gelsin diye düşündüm. Gerek yok kısacası. :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Severek yapıyorum.

Açıkçası skripti tasarlarken miktar aklımda değildi. İhtiyaç olunca yapılan çalışma olduğu için, ihtiyacınız kadar para gelsin diye düşündüm. Gerek yok kısacası. :)
Tuzu geri koymak şart mıdır? Bir de o geri koyduğumuz tuzla tekrar çalışma yapılır mı?

"İhtiyaç" konusu ilginç "kime göre neye göre?" diye aklıma geliyor... Acil ihtiyaç olmadan sadece çalışmayı yapsak da verimli olur mu?

Darkon

Kayıtlı Üye
Şu an fark ettim tekrar yazmam gerek; aşağı kısımlarda küçük küçük çizgiler kalmış. Onlar çizim hatası mı? Büyük olanı değil herhalde küçükler olabilir belki.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Tuzu geri koymak şart mıdır? Bir de o geri koyduğumuz tuzla tekrar çalışma yapılır mı?
Bu okunmuş bereketli tuz. Klozete dökecek, ya da çöpe atacak değilsiniz. Yemek gerekiyor nimeti. Parayı çatır çatır yemek istiyorsanız.

Her defasında yeni tuz kullanilir

Son düzenleme:

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu okunmuş bereketil tuz. Klozet dikecek, ya da çöpe atacak değilseniz. Yemek gerekiyor nimeti. Parayı çatır çatır yemek istiyorsanız. Her defasında yeni tuz killanilir
İşlem olduktan sonra tuzu hemen yesek sonra kağıdı yaksak nasıl olur peki 😁
Aynen. Burada önemli olan sizin ihtiyacınız olduğunu inanıyor olmanız.
Burası değişik konu evet. Kimisinin 5. Ferrari'yi almaya ihtiyacı olur kimisinin ay sonunu getirmek.

Darkon

Kayıtlı Üye
Görseldeki Absoluta yazısındaki "Abs" kısmında bir uzantı var hani orası da mı fazlalık?. Hani şu yarım dairenin devamı gibi olan sağ alttaki.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum siz nasıl yapıyorsunuz yemek tariflerindeki gibi "eser miktarda" olur mu?
Buradaki tuz, toprak elementi sembolize eder. Toprak maddiyati temsil ettiği için kullandım. Bir de tuzu kuru değimin sembolizmi.
Eğer bilinç altınızda ,: nekadar tuz, o kadar para. varsayimi var ise. Bundan miktarın küçük oluşu kaynaklanıyor olabilir.