Hissedebilirler mi..?

asliyigit

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Zihinsel engeli olan insanlar varlıkları olan birini hissedebilir mi? Sorumun sebebini sonra anlatmak istiyorum.Teşekkürler.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Aslında konuya sondan başladım.
Hiç bi zaman hayatım yolunda gitmedi.Kötü,Çirkin yada düşüncesiz biri değilim.30 senedir hiç sevgilim olmadı.Hayatta çok az şey sevdim.Neyi,kimi sevdiysem öldü.Güzel okullarda okusam dahi işim gücüm rast gitmedi,eve kapandım 4 yıl evden çıkmadım.Sonra biri aşık cinin var dedi inanmadım güldüm geçtim.Israrcı oldu,Çıkarma işlemi yapıldığı sırada ulan acaba mı dedim çünkü içimden silikon gibi bişey çıktı (kustum) hadi cin çıktı kurtuldum dedim.Yine herşey aynı.Her psişik beni görünce musallatlısın diyor ama hiç inanmıyorum çünkü gördüğüm bişey yok.Sadece hayatım hiç yolunda gitmiyor,her işim ters gidiyor.İlla bana görünmesi şart mı? Gerçekten bunu kendim anlayabilir miyim? Çünkü kimseye güvenmiyorum herkesin bi maddi çıkarı var.
Bu sorumdan yola çıkıp belki olup olmadığını anlarım diye yola çıktım.Nerede bir zihinsel engelli görsem çevremdeki insanlara konuşur,bana gelince durup kalıyor.Uzaklaşıyor,korkuyor vs..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.Gelişmemiş çocuk gibi olunca hissetmelerinin sebebi nedir?
Çocukların tecrübeleri olmaması. Çocuklar diğer boyutları görüyorlar. Varlıkları ve ölüleri. Onların "bileşim noktası" sabit değil, o yüzden. Açıklayıcı olmadı, farkındayım. Ama uzun uzun yazmayı üşeniyorum. Birleşim noktası terimi araştırın.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sizi üzmek istemem, ama şuan tam da buna benzer sorunla karşı karşıyayım. Uzun süre ( 5 seneden fazla) musallatli olan insanı, musallattan kurtarsan bile, değişen bir şey olmuyor hayatlarında. Musallatin içine yerleştirdi programlar tıkır tıkır işlemeye devam ediyorlar.

Siz muhtemelen başka bir musallat cekmissiniz, ya da aynısı geri dönmüş olabilir. Çünkü eterik bedeninizin strüktürel yapı ona çok müsait.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Sizi üzmek istemem, ama şuan tam da buna benzer sorunla karşı karşıyayım. Uzun süre ( 5 seneden fazla) musallatli olan insanı, musallattan kurtarsan bile, değişen bir şey olmuyor hayatlarında. Musallatin içine yerleştirdi programlar tıkır tıkır işlemeye devam ediyorlar.

Siz muhtemelen başka bir musallat cekmissiniz, ya da aynısı geri dönmüş olabilir. Çünkü eterik bedeninizin strüktürel yapı ona çok müsait.
Çok teşekkür ederim.Peki nasıl bir yol izlemeliyim bir tavsiyeniz olurmu..

createtherules

Kayıtlı Üye
değişen bir şey olmuyor hayatlarında. Musallatin içine yerleştirdi programlar tıkır tıkır işlemeye devam ediyorlar.
İşte sanki bunlar nesilden nesile de aktarılıyor gibi ve ata travması diye bir açıklama getiriyorlar. Aslında işleyen programın aile fertlerinden diğer mağdurlara psikolojik davranışlarla iletimi olabilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İşte sanki bunlar nesilden nesile de aktarılıyor gibi ve ata travması diye bir açıklama getiriyorlar. Aslında işleyen programın aile fertlerinden diğer mağdurlara psikolojik davranışlarla iletimi olabilir.
Bu daha çok yedi sülaleye ypilan lanetlerin işi olmalı. Ama bu tür durumlar da yine az çok etkiliyor. Dediğiniz gibi psikolojik faktörü de var.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Size göre de birşey varmı peki? Annem hocaya gitmiş bişeyler vermiş ama henüz yapmadım.
İnancınız ne ise o yönde dua edin ama inanarak lütfen, önce üzerinizdeki negatif etkiler kalksın, sonra korunmaya geçin.
Eğer nesilden nesile aktarılan bir durumsa Ümmü sibyan gibi örneğin, o zaman ömür boyu kendinizi ve doğacak çocuğunuzu da koruyun .
Ne olduğunu tespit ederseniz hangi varlık tarafından yapıldığını nelerden hoşlanmadıklarını bulun tütsü yakın,elma sirkesi ile silin ya da duş suyunuza ekleyin.
Her hocaya kanmayın yağılan şeylerde mantık arayın yok ise başka birine başvurun.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Bu daha çok yedi sülaleye ypilan lanetlerin işi olmalı. Ama bu tür durumlar da yine az çok etkiliyor. Dediğiniz gibi psikolojik faktörü de var.
Aslında söylemek istediğim kendi kendime bana musallat olan bir varlığın olup olmadığını anlayabilir miyimdi..Çünkü kimseye inanmıyorum.Ne yapsam olup olmadığını anlayabilirim?

asliyigit

Kayıtlı Üye
İnancınız ne ise o yönde dua edin ama inanarak lütfen, önce üzerinizdeki negatif etkiler kalksın, sonra korunmaya geçin.
Eğer nesilden nesile aktarılan bir durumsa Ümmü sibyan gibi örneğin, o zaman ömür boyu kendinizi ve doğacak çocuğunuzu da koruyun .
Ne olduğunu tespit ederseniz hangi varlık tarafından yapıldığını nelerden hoşlanmadıklarını bulun tütsü yakın,elma sirkesi ile silin ya da duş suyunuza ekleyin.
Her hocaya kanmayın yağılan şeylerde mantık arayın yok ise başka birine başvurun.
İnanın kimseye inanmıyorum.Bu sitede hiç bir maddiyat gözetmeksizin insanlar birbirine yardım ediyor oyüzden güven veriyor.Cevabınız için teşekkür ederim.Herşeyi denedim hiç birşeyi sevmemi istemiyor gibi geliyor.Hiç arkadaşım yok bir kedi aldım okadar bağlandıkki birbirimize hiç bir insanda bulamadığım huzuru onda buldum.ölüceğini bilmiyordum son akşam sanki hissetmişim gibi asla onu benden alamayacaksın dedim.Ertesi gün kedim öldü.Bu arada 30 senedir kimseyle cinsellik yaşamadım.Komik gelebilir ama durum bu.Sizin bilgilerinizi algılayamıyorum.Bu işi nasıl çözerim bilmiyorum.Beğenen oluyor ama okadarla kalıyor malesef

rabbit.

Kayıtlı Üye
İnanın kimseye inanmıyorum.Bu sitede hiç bir maddiyat gözetmeksizin insanlar birbirine yardım ediyor oyüzden güven veriyor.Cevabınız için teşekkür ederim.Herşeyi denedim hiç birşeyi sevmemi istemiyor gibi geliyor.Hiç arkadaşım yok bir kedi aldım okadar bağlandıkki birbirimize hiç bir insanda bulamadığım huzuru onda buldum.ölüceğini bilmiyordum son akşam sanki hissetmişim gibi asla onu benden alamayacaksın dedim.Ertesi gün kedim öldü.Bu arada 30 senedir kimseyle cinsellik yaşamadım.Komik gelebilir ama durum bu.Sizin bilgilerinizi algılayamıyorum.Bu işi nasıl çözerim bilmiyorum.Beğenen oluyor ama okadarla kalıyor malesef
Bu korunmaların yanı sıra psikolojik danışmanlık da alı, bilinçaltınızda artık kimseyle beraber olamam düşünceleri olduğu için hayatınızı o yönde yaşıyor olabilirsiniz, zihninizi temizlemek için psikolojik danışmanlık önemli bir adım.