Renkli Cinler Nedir ?

Dolunays

Moderator
7 Tane Değişik Renk ile evde dolaşan gördüğünüz ruhani varlıkların ne olduğunu renklerini ve anlamlarını yazıcam.
Bir Hoca Bakım yapar iken Müslüman Cin İfritin Dediği Şeyler :

Beyaz: Müslüman Cinler,Nurani varlıklar.
Mavi:Yaşlı ve Akıllı Cinlerdir.İnsana karşı çelişki duygular hissederler bizlere karşı hem iyi hem kötü his hissedebilirler yani hem sevebilir sevmeyebilir.
Sarı:Kabile Liderleri,Çete Resileri Cinler
Yeşil:Genç Çocuk yaramaz çocuk gibi cahil türü cinlerdir,korkutan cinlerdir..
Portakal Rengi:Mavi,Sarı,ve Yeşil ile Aynı yeşil gibi değiller mavidende az güçlüler tam açıklama verilmemiş.
Siyah:Genellikle Kral bazen 3 5 Kral halinde gezen kral cinler.
En Kötüsü Kırmızı:Sapık,Psikopat,Cinleri korkutup tehdit edip kötü şeyler yaptıran cin.

Mavi,Sarı,Yeşil olanlar zorla büyücüler tarafından sihir yolu ile zorla kullanabiliyorlar.

Dolunays

Moderator
İfrit ve müslümanlık mı. Ifrit şeytan kelimesine karşılık gelen bir kavram degil miydi acaba?
ve bir de siyah ve beyaz dışında gerçekten bu farkli renkleri deneyimlemis olanlar var mi? 😬
Müslüman İfritlerin ne olduğunu tam olarak bende bilmiyorum bilgili bir arkadaşımız buraya yazarsa iyi olur.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Görü insandan insana değişir. Herkes varlıkları aynı şekilde görmüyor diye biliyorum. Ben hiç görmüyorum çok şükür. :sneaky:
Görmek güzel değil yalnız kalmıyorsun can sıkıyor. Bunu hep söylüyorum sanki 🤦🏻‍♂️

İfrit ve müslümanlık mı. Ifrit şeytan kelimesine karşılık gelen bir kavram degil miydi acaba?
ve bir de siyah ve beyaz dışında gerçekten bu farkli renkleri deneyimlemis olanlar var mi? 😬
İfrit kelimesi genelde normal cinlerden daha güçlü olanlar için kullanılıyor.
Fiziki bedene bürünenler bile var renk renk görmek basit kalıyor.
Ama genelde siyah beyaz ya da renksiz şekillerde görünürler insanlara. Tamamen gözü açık insanlar suda vsde gören insanlar normal formlarını görebiliyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
@SoldierO Baska bir konuda, birini severlerse ona laf bile söylettirmezler korurlar ve yardım ederler demiştiniz. Bunu biraz açar mısınız?
Bu tarz bir iletişim zorlamayla, davetle vs. olacak iş değil, Belli ki canının istediği kişiyle bu şekilde bir bağlantıda oluyorlar. Neden olabilir? Onlarda sempatiyi sevgiyi uyandıran ne? Yani mutlu eden nedir onları? Kişisine göre değişir mi?

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Soldier seninkini öldüriyim mi?
Düşüncelerini okuyabildiği için tam bir felaket oluyor.Böyle bir ilişkiyi hayal etmek lazım.Enerji düzeyinin yüksekliğide kişiyi etkiler.Hayatta kalma içgüdüleri genetik olarak kişiyi tetikler.Benim ilişkilerim bir kaç günden fazla sürmedi.Farklı gruplarda varlıklar var.Hepsi diğer gruplara musallat oluyor.Müslüman cinler çoğunlukla oturur derler şeytanlar.Onlarda ateist veya satanistlere musallat olur.Çoğunlukla kahverengi derileri vardır.Kızıl derililerde kahverengi deriye sahiptir.Moğollarla aynıdır.Moğollar bering boğazı donduğu zaman amerikaya yerleşmiştir.Bahsettiğim kahverengilik kazak türklerinin derilerinin bir ton koyusu.

Dolunays

Moderator
Benim gördüklerim hep simsiyah. Ben o zaman her yerde krallarla kraliçeler görüyorum. Gördüklerim senin benim gibi avamdan. Yanlış bilgi.
Rengi görünce nedir ayırt edemessen orda bir bilgin yok demektir.İleri hakkında ne yapacağını bilmiyorsun demektir.Evet herkesede siyah gözükebilir ama gözüken şey asıl etkisini gösterirse anlayabilrsin.Çünkü her görünen renk asıl güce sahip değildir.Asıl güce sahip olan gelirse o zaman bu renkleri düşün.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Tekim.Babam hariç ilişkim olan kimse yok.Şu sıralar bilgi için soru sormak dışında bir ilişkim yok.En son bir tanıdığın içindeki bu tam bir bilinçsiz tüketici dedi.Bu tarz dışında muhabbetim olmuyor.

SoldierO

Kayıtlı Üye
@SoldierO Baska bir konuda, birini severlerse ona laf bile söylettirmezler korurlar ve yardım ederler demiştiniz. Bunu biraz açar mısınız?
Bu tarz bir iletişim zorlamayla, davetle vs. olacak iş değil, Belli ki canının istediği kişiyle bu şekilde bir bağlantıda oluyorlar. Neden olabilir? Onlarda sempatiyi sevgiyi uyandıran ne? Yani mutlu eden nedir onları? Kişisine göre değişir mi?
Onlarla içli dışlı olmak gerekiyor. Çıkar ilişikisi gözetmeksizin bağlı kalıyorlar. 40-50 senelik bir hocanın ağzından duyduğum şeyleri burada anlatamam.
Soldier seninkini öldüriyim mi?
Hangisini 😏 Ben hiç bir canlının ölmesini istemem. Ki bi tanesini öldürmek koca kabileyi karşıya almak anlamına gelir. Bilmiyorum ne kadar süredir konuşuyorsun ama bunları öğretmediler galiba.

Dolunays

Moderator
Onlarla içli dışlı olmak gerekiyor. Çıkar ilişikisi gözetmeksizin bağlı kalıyorlar. 40-50 senelik bir hocanın ağzından duyduğum şeyleri burada anlatamam.

Hangisini 😏 Ben hiç bir canlının ölmesini istemem. Ki bi tanesini öldürmek koca kabileyi karşıya almak anlamına gelir. Bilmiyorum ne kadar süredir konuşuyorsun ama bunları öğretmediler galiba.
Arkadaşlar GizliMabet Forumumuzda tartışmayalım forum kurallarına uyp herkese saygı gösterelim.Gerçeği söyliyelim bir cin ve kabile kafasına göre saldırı yapamaz.Onları kontrol etmek demek yılların fırın ekmeğini yemek demektir.Çocuk oyuncağı değildir bu iş.Gerekli bilgilerin gerçeğinide forumdaki birçok tecrübeli üyelerimiz ve kurucumuz bilmektedir.Saygı Ve Sevgi ile.