Renkli Cinler Nedir ?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar GizliMabet Forumumuzda tartışmayalım forum kurallarına uyp herkese saygı gösterelim.Gerçeği söyliyelim bir cin ve kabile kafasına göre saldırı yapamaz.Onları kontrol etmek demek yılların fırın ekmeğini yemek demektir.Çocuk oyuncağı değildir bu iş.Gerekli bilgilerin gerçeğinide forumdaki birçok tecrübeli üyelerimiz ve kurucumuz bilmektedir.Saygı Ve Sevgi ile.
Sakin ol champ sürtüşme yok. Kimsenin kimseye bisey yaptığı da yok arkadaş takılıyor arkadaş sadece 😅😅

createtherules

Kayıtlı Üye
Konu çok iyi. Konuyu soğutmayalım.
İnsanların bu konuda bir önyargısı var. Onlardan bahsedince bile hemen korkmak, öldürmek, savaşmaktan bahsediyorlar, düşündükleri en nötr şey maksimum sahip olmak, hükmetmek. Ya çok korkuyorlar düşman belliyorlar ya da aksine küçümsüyorlar üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bu durumda elbette karşı taraf da o frekansta olacak. Elbet kendini korumak isteyecek. Mahkemeye verecek halleri yok. Sen soru sorarken onu ciddiye almıyorsan, o niye seni ciddiye alsın? Sen dalga eğlence yapıyorsan zaten hissediyor. Konu komşunun malını mülkünü sormaya dedikodusunu yapmaya mecbur mu emir erin gibi? Benim nacizane gözlemim; saygı, iyi niyet ve ciddiyet iyi iletişim getirir.

R

Renaissance

Konu çok iyi. Konuyu soğutmayalım.
İnsanların bu konuda bir önyargısı var. Onlardan bahsedince bile hemen korkmak, öldürmek, savaşmaktan bahsediyorlar, düşündükleri en nötr şey maksimum sahip olmak, hükmetmek. Ya çok korkuyorlar düşman belliyorlar ya da aksine küçümsüyorlar üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bu durumda elbette karşı taraf da o frekansta olacak. Elbet kendini korumak isteyecek. Mahkemeye verecek halleri yok. Sen soru sorarken onu ciddiye almıyorsan, o niye seni ciddiye alsın? Sen dalga eğlence yapıyorsan zaten hissediyor. Konu komşunun malını mülkünü sormaya dedikodusunu yapmaya mecbur mu emir erin gibi? Benim nacizane gözlemim; saygı, iyi niyet ve ciddiyet iyi iletişim getirir.
Evet bende bu onyargılara sahiptim açıkçası ancak yasadigim deneyimler tüm bakis açimi değiştirdi

Herhangi bir davet, işlem yapmadan ummadığınız anda size yardim edenleri de var. Tabi ileriki zamanlar icin bekledikleri bi amaclari yoksa 😜guzel.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet bende bu onyargılara sahiptim açıkçası ancak yasadigim deneyimler tüm bakis açimi değiştirdi

Herhangi bir davet, işlem yapmadan ummadığınız anda size yardim edenleri de var. Tabi ileriki zamanlar icin bekledikleri bi amaclari yoksa 😜guzel.
Ne yapıp yapmayacağını hissederek gelir biraz da. Mesela karşısındaki üç kuruş para için haysiyetini satacak biriyse, menfaati olsun diye başkasına kötülük yapıp vicdanı bozulmuyorsa zaten karşısında işine göre insan da bulsa satıyor kendini anlatabildim mi? O kişinin karşısına çıkan insan sınavları da öyle.

Alphaspral

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaşlar,

"Cin" olarak adlandırdığınız varlıklar bir tür değil, cin, ufo kavramı gibi bilinmeyen her türlü varlığı betimlemek adına kullanılan bir kelimedir. Bilinmeyen her varlığa islamda cin denir, insanların nasıl iyisi ve kötüsü varsa, onlarda da öyledir. Görüntülerinden, enerjisel renklerinden bunu bilmek mümkün değil. Kaldı ki varlıkların tek rengi ya da formu da yoktur, maji'de renklerin anlamları vardır fakat o böyle bir şey değil.. bu arkadaşlar biraz yanlış anlamış sanırım :)) kaynağı belirsiz bu tarz bilgilere itimat etmemelisiniz.

Dolunays

Moderator
Selamlar arkadaşlar,

"Cin" olarak adlandırdığınız varlıklar bir tür değil, cin, ufo kavramı gibi bilinmeyen her türlü varlığı betimlemek adına kullanılan bir kelimedir. Bilinmeyen her varlığa islamda cin denir, insanların nasıl iyisi ve kötüsü varsa, onlarda da öyledir. Görüntülerinden, enerjisel renklerinden bunu bilmek mümkün değil. Kaldı ki varlıkların tek rengi ya da formu da yoktur, maji'de renklerin anlamları vardır fakat o böyle bir şey değil.. bu arkadaşlar biraz yanlış anlamış sanırım :)) kaynağı belirsiz bu tarz bilgilere itimat etmemelisiniz.
Enerjisel renk olarak diğer yorumum da da bahsettim. Belirli bir seviyeden sonra anlaşılacak bir durumdur. Hemen bir renk gördüm bu o değil.

Aisling

Kayıtlı Üye
İnsanlar düşman belliyor demişsiniz yukarıda, evet düşman belliyorum çünkü beni iki kez korkutttular, onlar yüzünden bu haldeyim, hepsinden nefret ediyorum hepsinden.
buna rağmen bana gelmeye devam ediyorlar istenmediklerini bile bile

createtherules

Kayıtlı Üye
İnsanlar düşman belliyor demişsiniz yukarıda, evet düşman belliyorum çünkü beni iki kez korkutttular, onlar yüzünden bu haldeyim, hepsinden nefret ediyorum hepsinden.
buna rağmen bana gelmeye devam ediyorlar istenmediklerini bile bile
Haklısınız zarar görmüssünüz ama korkutmalarının da sebebi olabilir bir sorun vardır, nefret ettikçe de nefret enerjisi devam edecek. Ben demiyorum ki "Onlar haklı siz bir şey yapmışsınız..." Bunun soy meselesi var, buyüden geleni var,... Ben herhangi sorun olmadığı bir bazı değerlendirerek konuştum. Umarım halledersiniz. İnsanlar aralarında kan davasını nasıl devam ettiriyorsa düşmanım dedikçe aynı yol o şekilde gider.

Aisling

Kayıtlı Üye
Haklısınız zarar görmüssünüz ama korkutmalarının da sebebi olabilir bir sorun vardır, nefret ettikçe de nefret enerjisi devam edecek. Ben demiyorum ki "Onlar haklı siz bir şey yapmışsınız..." Bunun soy meselesi var, buyüden geleni var,... Ben herhangi sorun olmadığı bir bazı değerlendirerek konuştum. Umarım halledersiniz. İnsanlar aralarında kan davasını nasıl devam ettiriyorsa düşmanım dedikçe aynı yol o şekilde gider.
babannemin dedesi kuranı açarak yıldızname bakarmış böyle bir bilgiye ulaştım yakın zamanda. acaba bununla ilgili olabilir mi

createtherules

Kayıtlı Üye
babannemin dedesi kuranı açarak yıldızname bakarmış böyle bir bilgiye ulaştım yakın zamanda. acaba bununla ilgili olabilir mi
Olabilir. Belki başka çalışmalar da yapıyordu. Bazı ekollerde alt soydan torun feda etme gibi bir kavram var ama bunu bilinçli yapmıştır diye itham edemem. Bir olasılık. Bir de doğu uygulamalarında bu durum var mı çok emin değilim. Ama bu şekilde olmasa bile kaynaklarıyla yaşadığı bir sürtüşmenin size kadar uzanması mümkün.
Size detaylı bakım gerekir ama bu süreçte kindar davranırsanız sorun büyür. Çünkü size sinir olan biri sizin sinir olduğunuzu görürse daha çok rahatsız ettiği için mutlu olur daha çok gelir. İnsanlar da böyle davranır. Hele hepsine nefret genellemesi yaparsanız durduk yere sizinle ilgisi olmayanı da karşınıza alırsınız.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bazı ekollerde alt soydan torun feda etme gibi bir kavram var ama bunu bilinçli yapmıştır diye itham edemem.
Evet var, ama genelde engelli fala doğuyor bu torun.
Size detaylı bakım gerekir ama bu süreçte kindar davranırsanız sorun büyür. Çünkü size sinir olan biri sizin sinir olduğunuzu görürse daha çok rahatsız ettiği için mutlu olur daha çok gelir. İnsanlar da böyle davranır. Hele hepsine nefret genellemesi yaparsanız durduk yere sizinle ilgisi olmayanı da karşınıza alırsınız.
Varlıklara insanmışlar gibi yaklaşmak doğru değil. Fakat şu konuda hemfikirim. Negatif enerji ile besleniyorlar ve siz @Aisling onlar için açık büfe gibisiniz. Duygularınızı kontrol etmeye öğrenin. ;)

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
öncelikle sizi tebrik ederim çok güzel bir konu açmışsınız ama eksikleri var ifrit dediğimiz varlıklar cin padişahlarının yardımcılarına,yada kavimdeki en güçlü kişiye verilen rütbedir varlıklar alemi sadece cinler den ibaret değildir goblin(cüce cinler) güller(vampir diye tabir ettigimiz beyaz yüzlü soguk tenli tür) peri dedigimiz mavi ve acık beyaz renkteki varlıklar) türlü cin türleri vardır

ben hiçbir zaman kırmızı bir cin görmedim ama belialı hizmetkar olarak çağırdıgımda kırmızı haliyle geldi bir kırmızı renkte demon hizmetkarım vardı enerji seviyesi aşırı yüksekti diger varlıklara göre çok yüksekti o odama geldigi zaman uykumdan hoplayarak uyanırdım hatırlamıyorsam ona niye kırmızı renkte oldugunu sormuştum o seviyedeki varlıklar boynuzlu olurlar (satanistler ayinlerde çağırmayı dener ama yetki anahtarları olmadıgı için gelmez hiçbiri) berzah aleminde alev çukurlarında yanarlarmış acı ve ateş düşkünleri varlıklar

varlıkların gücü rengiyle degil sınıfıyla belli olur cinmi ifritmi iblismi demonmu düşmüş melekmi veya en üst seviye kutsal kitaplarda lanetlenenlermi (molek,ra,raziel,baphomet)

cin veya ifrit normal insanlar çagırabilir ama kontrol altına almak yıllar ister çok iyi havas bilmek şarttır burdan ötesi dahada tehlikelidir kafir cinlerin Allahı inkar edip tanrı olarak gördügü varlıga demon denir siz davet etseniz bile demon yani gelecek varlık sizin özel anahtarınız olmadan sizin davetinize gelmez bu seviye ve ötesindeki varlıkları çağırabilmek yada iletişime geçmek için evrenin kadim sırlarına yada arş alemindeki sırlara erişmiş kişi olmanız gerekmektedir

bu işler çok tehlikelidir ölebilirsiniz evet şaka yapmıyorum ölümle biten çok olay yaşandı ülkemizde hatta köylerin isimleri değiştirildi kapatıldı

ben kendim bizzat ölümden döndüm gece uyurken beni bogmaya çalıştılar kafamı duvardan duvara vurdu kafam şişti gözlerim morardı kıpkırmızı oldum ve çektigim acıyı tarif bile edemem varlık beni kaldırdı az daha boynumu kırıp öldürecekti muskamı elime almasam ölebilirdim

Avcılar

Kayıtlı Üye
Soldier seninkini öldüriyim mi?
Düşüncelerini okuyabildiği için tam bir felaket oluyor.Böyle bir ilişkiyi hayal etmek lazım.Enerji düzeyinin yüksekliğide kişiyi etkiler.Hayatta kalma içgüdüleri genetik olarak kişiyi tetikler.Benim ilişkilerim bir kaç günden fazla sürmedi.Farklı gruplarda varlıklar var.Hepsi diğer gruplara musallat oluyor.Müslüman cinler çoğunlukla oturur derler şeytanlar.Onlarda ateist veya satanistlere musallat olur.Çoğunlukla kahverengi derileri vardır.Kızıl derililerde kahverengi deriye sahiptir.Moğollarla aynıdır.Moğollar bering boğazı donduğu zaman amerikaya yerleşmiştir.Bahsettiğim kahverengilik kazak türklerinin derilerinin bir ton koyusu.
Benimde düşünceleri okuyan ve komsumuzun kızının sesini duyuyorum 11 aydır sürekli konuşuyor kulagimda küfür hakaret vs mağdurum

Rafal

Kayıtlı Üye
ben kendim bizzat ölümden döndüm gece uyurken beni bogmaya çalıştılar kafamı duvardan duvara vurdu kafam şişti gözlerim morardı kıpkırmızı oldum ve çektigim acıyı tarif bile edemem varlık beni kaldırdı az daha boynumu kırıp öldürecekti muskamı elime almasam ölebilirdim
Siz demon daveti yaptığınız için mi bunları yaşadınız
Ya da bir varlık size neden bu kadar sinirlendi? Sebep.
Düşmanınız mı yolladı?

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Musallatlı yaşayan ve kurtulan biri olarak kırmızı olarak görebiliyorum takip ediyorum ara sıra.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Cinler renkli mi siyah-beyaz mı herhangi bir fikrim yok gerçekten ama aydınlatıcı bir yazı olmuş