Herhangi Bir İnsanı Nasıl Etkilersiniz?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Denemek isterdim...Ama büyü yapmayı sevmiyorum çünkü daha önce hiç yapmadım.

Warlord

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler öncelikle kafama bir şey takıldı bu büyüye mi giriyor ? Müslüman olduğum için soruyorum ? Büyüye girmiyor ise denemek isterim.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
İkram edilen nerdeyse hiç birşeyi geri çevirmeyen biri olmakla birlikte,herkese biraz aşığım..Sebebini şimdi anladım:D:D

falcı

Banlı Kullanıcı
İş
dekorasyon
denesende birsey olmuyo ben 2 kere denedim bir sey olmadı bana palavra geldi

l'esprit

Kayıtlı Üye
ayak derisi olayına pek sıcak bakmamışlar ama bu kadar iğrenç bir şey yok sıcak suyla yıkayın yazıyor güzelce yıkadıktan sonra tertemiz tek sorun insan eti olması galiba .

alara26

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı yaparken bir dua okumamız gerekiyor mu?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
tiksindirici fakat güzel bi payaşım :) aynı şekilde yemeğine atmadan o tozu suratına üflesekte nefesine kaçacağı için aynı etkiyi yapmazmı :) bnm iş yeirnde kavga ettiğim bi çocuk var onun üstünde deniycemde :p

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bunun için öncelikle giyim ve temiz koku çok önemlidir, üstü başı perişan kılıksız saçlı sakallı pis kokan adamın etkileyeceği tek şey kara sineklerdir, konuşmakta çok önelidir düzgün konuşmak kibar ve nazikane cümleler kurmak her şeyden önce karşındakini dinlemek çok önemlidir küfürle konuşan adamın etkileyeceği en güzel şey gözüne inen bir yumruk olur bence, birde ses tonu var etken olan elbetteki güzel bir ses tonu çok kişiyi etkileyecektir bu konuda bütün bunların dışında ilk görünüm çok önemlidir ilk defa görmüştüğün kişide bıraktığın ilk intiba hiçbir zaman değişmeyecektir ki ilk görüştüğünüz kişide ilk intibaa mutlaka bütün bu yazdıklarımla olacaktır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Bunun için öncelikle giyim ve temiz koku çok önemlidir, üstü başı perişan kılıksız saçlı sakallı pis kokan adamın etkileyeceği tek şey kara sineklerdir, konuşmakta çok önelidir düzgün konuşmak kibar ve nazikane cümleler kurmak her şeyden önce karşındakini dinlemek çok önemlidir küfürle konuşan adamın etkileyeceği en güzel şey gözüne inen bir yumruk olur bence, birde ses tonu var etken olan elbetteki güzel bir ses tonu çok kişiyi etkileyecektir bu konuda bütün bunların dışında ilk görünüm çok önemlidir ilk defa görmüştüğün kişide bıraktığın ilk intiba hiçbir zaman değişmeyecektir ki ilk görüştüğünüz kişide ilk intibaa mutlaka bütün bu yazdıklarımla olacaktır...

aahahahah çok güzel yazmışsın gerçekten bayıldım :))

alara26

Kayıtlı Üye
ayaklarımızada kapanırmı urumhamatahayil:)

canmert196

Kayıtlı Üye
ar kadaslar bu ayak derisi olayını deneyen varmı icinizde bir tanıdık bu işkerle ilgilenen birine sordum olur dedi ama enerjin yüksekse devamlı hayal eiyosan olur dedi rüyada celp ediyomussun iş rüyada bitiyomuş

celb direk asik etmez sadece gordugu ruyanin etkisiyle sizi cekici bulabilir.Asik olmasi demek bir kisinin cinsellik icin degil sadece ona bakip gulebilmesi onun yanagina dokundugunda mutlulugun sonsuzluga acilan kapisina varabilmesi demektir. bu cinsel anlamda cekici yapar.Sizle daha samimi olma girisimleri olabilir

alara26 aayaklariniza kapanmasada buyunun etkisi gecinceye dek pesinizden kosar sizi yaninda ister:)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
celb direk asik etmez sadece gordugu ruyanin etkisiyle sizi cekici bulabilir.Asik olmasi demek bir kisinin cinsellik icin degil sadece ona bakip gulebilmesi onun yanagina dokundugunda mutlulugun sonsuzluga acilan kapisina varabilmesi demektir. bu cinsel anlamda cekici yapar.Sizle daha samimi olma girisimleri olabilir

alara26 aayaklariniza kapanmasada buyunun etkisi gecinceye dek pesinizden kosar sizi yaninda ister:)

peki büyünün etkisi ne kadar sürüo ?:D

Keira

Moderator
iğrençsiniz yahu

Sayın Amazontanrıça; bu nasıl bir üsluptur? Dikkatinizi çekmeyen bir konuysa neden okuyorsunuz? Laf olsun diye yorum yapmakta nedir? Burası bir parapsikoloji sitesi ve bunun gibi birçok konu var burada. İlginizi çekmiyorsa okumaz, geçersiniz. Sitenin kalitesini düşürecek yorumlar yapmayın lütfen. İyi forumlar.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
:) Tek etkilemek isteyen kimse söylesin etkilenelim böyle şeylere gerek yok :D Zaten böyle bişey yapacağını bilsek otomatik olarak etkileniriz :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
O değil de 5 sene öncesinin konusunu "iğrençsiniz" cevabıyla hortlatmak niye ona anlam veremedim :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
ayyyyyyyyy adamların elinden hiçbirşey içmeyeyim artık ama şimdi restorana gitsen garsondan şüphelenirsin, Allahım sen koru pis adamların ayaklarının tadından ıyyhhh