Herhangi Bir İnsanı Nasıl Etkilersiniz?

kartal

Kayıtlı Üye
büyü yapan insan bence bütün iğrençliklere katlanabilmeilidir.Ama bu yöntemi yapmalıdır demiyorum gerçekten hoş olmayan bir yöntem ama bilgimiz oluyo en azından.

mum

Kayıtlı Üye
ben yaptım bakalım ne olacak heyecanla bekliyorum iki gün oldu bir hareketlenme görmedim.Ama takipteyim.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
ben yaptım bakalım ne olacak heyecanla bekliyorum iki gün oldu bir hareketlenme görmedim.Ama takipteyim.
Yaptığınız büyüleri dillendirmeyin. Kimseye bunu yaptım, şunu yapacağım demeyin. Kişilerin, enerjileriyle, büyünüzün belki de tutmamasına yol açabileceklerini unutmayın. Yapın; olacağına tüm varlığınızla inanın ve unutun..

esinder

Kayıtlı Üye
sadece yedırılıyor pekı bır dua falan okunmuyormu, ayrıca aynı cınse yapılabılınırmı dostluk acısından yanı ara duzeltılmesı ıcın.

ryder

Kayıtlı Üye
HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Peki herhangi bir söz söyleniyor mu? toz hazırlanırken veya kullanılırken ?
Söylenmiyorsa bu büyü sınıfına nasıl giriyor peki ?Gayet doğal bir şeymiş gibi gözüküyor :)Yanlışım varsa kusura bakmayın

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Sayın ryder,

Filmlerde gördüğünüz gibi her büyü veya majikal çalışma için sözler ve tılsımlar gerekmez. Şayet sitemizi incelerseniz ''Göz Majisi'' isminde, sadece imajinasyonla yapılan bir çalışma mevcuttur. Her çalışma için söz gerekmediğiniz en güzel örneğidir.

İyi Forumlar Dilerim.

rosemimosa

Kayıtlı Üye
selamlar sormak istedigim sey dediginiz seyi icecege degilde yiyecek bir seye katsam ornedin yemege ayni yemegi birkac kisi yediginde sadece niyet ettigim kisimi etkilenir yoksa hepsimi ikincisi ayak derisinin herhangi bir parcasi sanirim olur ucuncusu ozel bir sey varmi tekrarlamak icin (soz dua vb.) dorduncusu tekrarlamak gerekirmi etki suresi ne kadardir

gümüş

Kayıtlı Üye

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

Iyy...

artık kimseden hoşlanmayacağım galiba :(

La-edri

Kayıtlı Üye
Enteresan oldugu kadarda igrenc mis.
Yasamak istemedigin bir seyi, baskasina yasatma... :)

rosemimosa

Kayıtlı Üye

sanirim tarif tam ama yinede sormak isterim isin puf noktasi nedir

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
hipnotismayı kullanabilirsin. bazı özel kokular ve beden dili ile psikolojik etkileme metotlarını sana verebilirim. Özelliklr kısa süreli etkilemeler için bayan ve erkekler için özel karısımlar var. Özellikle, doğu arap ülkelerinden gelen bazı karısımlar kısa süreli etki için özellikler sunmakta. Ancak, uzun süreli etkileme, büyü,muska, tılsım, psisik etkileme için çok çok uzmanlar dahi becerikli değildir. Çünkü insan iradesi her büyüden daha güclüdür...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Toprak Elementi Aracılığı ile Etkide Bulunmak
...Sempatik maji ve mummia ile yapılan maji, aşılama denilen bu kategoriye girer. Mummia majisinde kişi sıvı kondansatörler yerine mummia ile çalışır. Mummia saç, ter, tırnak, idrar gibi bir vücut parçasından oluşur. Bu "aşağı maji" türünü... (Hermesçi Bilimlere Giriş, Franz BARDON)
Üstat Sn. Franz BARDON bu tip uygulamaları usta, iyi bir majisyenin kullanmadığından bahseder. Bu tip uygulamaları "aşağı maji " türü olarak tanımlar.
Bu kitabı okumanızı öneririm. Maji nedir? İyi bir majisyenin meziyetleri gibi önemli konulara değinir. Üstat olmanın mistik ahlakın ne demek olduğunu anlamak adına da okunması gerekli bir kitap bence.
Syg.

rosemimosa

Kayıtlı Üye

kisiyi etkileme suresi ne kadardir bir seferlikmi yoksa sureklimi
birde tekrar etmek gerekiyormu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tekrar hepsinde gerekiyor. sonsuza kadar etkili büyülerde var elbet ama onlar yüksek majiye girer. etkileme süresi konusunda kesin bir bilgi veremem kişilere göre değişir.

rosemimosa

Kayıtlı Üye
hipnotismayı kullanabilirsin. bazı özel kokular ve beden dili ile psikolojik etkileme metotlarını sana verebilirim. Özelliklr kısa süreli etkilemeler için bayan ve erkekler için özel karısımlar var. Özellikle, doğu arap ülkelerinden gelen bazı karısımlar kısa süreli etki için özellikler sunmakta. Ancak, uzun süreli etkileme, büyü,muska, tılsım, psisik etkileme için çok çok uzmanlar dahi becerikli değildir. Çünkü insan iradesi her büyüden daha güclüdür...
eger yardimci olursan sevinirim

NAZLI BEŞERİ

Kayıtlı Üye
Ayaklar birini yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için uygun anlaşılan.bir arkadaşım sevmediğin bir kişi,sürekli seni ziyaret etmek için geliyor ve sen rahatsızlık duyuyorsan ayakkabılarının içine tuz dökmen gerek demişti.denemedim ;) ama deneyen ve çok işe yaradıgını söyleyenler oldu..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
E mesele dna ise dna haritaları için ağızdan sıvı alınır, sevgilinle öpüştüğünde de dna karşılıklı geçmiş olmaz mı, yani aynı sonuç alınır sanırım.

falcı

Banlı Kullanıcı
İş
dekorasyon
ben böyle sacma sapan seylere inanmıyorum bence bir aldatmaca ayak derisiyle olucak bir sey deyil bu