Herhangi Bir İnsanı Nasıl Etkilersiniz?

cem53

Banlı Kullanıcı
evet denemekte fayda var tşk paylasım için

cem53

Banlı Kullanıcı
bunun gunu saatı varmı veya eksıkmı?

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Bu dna larla ilgili. İnsana kendinden bir parça yedirirsen seni sürekli ister anlamı çıkarılabilir.
İsteyerek yapılmalı günü veya saati yok.

selenim

Banlı Kullanıcı
BİR BÜYÜDE BENDEN

Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü
yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok
yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak
üstüne Tuncina duası yazılır. Sonra parça ateşe
atılır. O kimse başkasına bağlı olsa da ona yüz
çevirir ve büyüyü yapan kişiye gelir...ETKİSİ KESİNMİŞ...İYİ DÜŞÜNÜN ÖYLE YAPIN..

mikeey

Kayıtlı Üye
peki diyelim yapdik icecegine biraz toz dökdük nezaman o istek gelir o sahisda yani hemenmi? yoksa bunu bir-iki kere tekrarladikdan sonrami?

selenim

Banlı Kullanıcı
cnm büyünün en temel özelliği sabırdır unutma ve öyle ilginçtirki hep ummadığın anda olur şok eder seni..ama eğer verilen tarifi birebir ve zamanında yaparsan enerji potansiylinde varsa zaman kısalır...

mikeey

Kayıtlı Üye
demin bi arkadas sormus hangi vakitlerde yapmamiz lazim diye vakiti falan yok demisdi biri simdi sen diyorsun zamaninda... :S ?

cem53

Banlı Kullanıcı
BİR BÜYÜDE BENDEN

Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü
yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok
yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak
üstüne Tuncina duası yazılır. Sonra parça ateşe
atılır. O kimse başkasına bağlı olsa da ona yüz
çevirir ve büyüyü yapan kişiye gelir...ETKİSİ KESİNMİŞ...İYİ DÜŞÜNÜN ÖYLE YAPIN..

denenmişmidir

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
ya herhalde tamamen enerjiyle ilgili bu olay, yoksa derinden parçayı al kurut yedir biraz sallapati geldi bana. sen söylediğine göre bunu yapan çok kişi vardır muhakkak, peki sonuçları ne? sence bu büyünün sırrı yedirdiğin deride mi urum fikrini merak ettim.

Urum' a fikir sormuşsunuz ama bende fikrimi paylaşmak istedim. Burada DNA saklı. Asıl mesele bu. Senin niyetinin de saklı olduğu DNA'ı vermiş oluyorsun o kişiye. Yani sen isteğini tüm benliğinde vücudunda öyle bir hissediyorsun ki hani senin zerrelerine işlemiş oluyor niyetin ve sen bunu o kişiye doğrudan aktarmış oluyorsun. Sonucunda da enerjitik çok güçlü bir bağ oluşturuyorsun o kişi üzerinde diye düşünüyorum. Kişinin idrakına etki eden bu tip yöntemler yerine daha ılımlı, olumlu yolların denenmesini öneriyorum.
Bir kişiyle tokalaştığın zaman da ellerimizle birbirimize o kadar çok bilgi aktarıyoruz ki. Küçük bir temas ama işte bir çok bilgi aktarımı. İngiltere Kraliçesi geldi resepsiyon yapıldı kesinlikle eldivenlerini çıkarmadan tokalaştı herkesle. Genelde bu tip kişilere dikkat edin hep eldivenlidirler. Bunun sebepleri çok. Elinizle o kişiye o kadar çok şey verip ondan o kadar çok şey alabilirsiniz ki.
Bir kişiyle 3 defadan fazla cinsel birleşmede bulunuyorsanız aranızda enerjitik bir bağ oluşurmuş. Bir daha o kişiyle görüşmeseniz bile, o kişi sizden çok uzak olsa bile sizin enerjinizi çalabiliyor, sizi etkileyebiliyor. O nedenle enerji çalışmaları yapanlar zaman zaman evrene genel kullanım için enerji gönderirler ya da kendilerinden çeşitli nedenlerle enerji talep eden ihtiyacı olan kişilere enerji aksın diye enerji çalışmaları yaparlar.

Evrende herşey birbirine çok bağlı ve birbiriyle etkileşim halinde. Japonlar Samuray kılıçlarını kişiye özel olarak yaparlarmış. Çeliğin içine o kişinin tırnak parçası, saçı ve yine DNA taşıyan (emin değilim kanı olabilir) bir parçasını ekleyerek çeliği döverlermiş. O nedenle bu kılıçlar sadece sahibiyle bir bütün olurlar ve sahibiyle etkili olurlarmış.

Paylaşmak istedim.
Syg.

bo34bo

Kayıtlı Üye
selenim ne kadar zamanda sonuç alındığına dair bir bilgin var mı, bir de sadece duayı yazıp yakmak yetior mu herhangi başka bişi yapılması gerekmediğinden emin misin??

rossi19600

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size şunu söleyim 1,5 yıl önce sevgilimden ayrılmıştım daha doğrusu tekmeyi yemiştim internette gezinirken nohut ile yapılan bi büyüye denk geldim 41 tane nohuda fatiha okuyosun teker teker ve sonra ateşe atıyosun (falancanın kızı falanca sende benim için bu nohutlar gibi kavrul dedim ve aradan 1 sene gectikten sonra aradı ve özür diledi aslında daha önce aramış ama ulaşamamış bi türlü sizce büyümü tuttu yoksa bi tesadüfmü bu??

cem53

Banlı Kullanıcı
buyu tutabılır eger sızı daha once aramıs sa

matthew

Kayıtlı Üye
midemmmmm :hang: :devil2:
böyle bi şeyi umarım hiçkimse bana yapmaz
bööö =))
ama çok kşi yapmış diyor urum ... hımm ikilemde kaldım şimdi
yok yok ben kıyamam sevdiiim insana böyle bi şey yapmaya :Angel_anim: :pP

mellek21

Kayıtlı Üye
Büyü yapmak veya yaptırmak çok günah direk cehenlemlik oluyornussun

kermit

Kayıtlı Üye
Giren cehenneme senin eminle mi girecek?
Cevabın evet ise karışma ahirette karışırsın
cevabın hayır ise sana ne?
ben aşırı şekilde forumda büyü haram günah cehennemliksiniz diyip özelden sevgilim içi büyü yap ne olur diyen gördüm. Bu kişilerle ise muhabbet bile etmem adeta.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Kesin artık günah sevap muhabbetini,ne işin var o zaman böyle sitelerde git islami forum sitesine gir sabahtan akşama zikir çek..Yanlış anlaşılma olmasın tabi ki zikir de yapıyoruz ama herşeye karışmayın üstünüze vazife olmayan işlere burnunuzu sokmayın,burda herkes günahı sevabı bilecek kudrette..İnsanın sinirini ve sınırını zorluyorsunuz!!!

mecra

Kayıtlı Üye
off kermit,akeldan çok sinirlenmişsiniz:D arkadaşlar boşverin...adminler gerekeni yaparlar...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın mellek21,dini inanışlarınız sebebi ile dostane ve art niyetsiz bir uyarı yaptığınızı düşünüyorum.Fakat hatırlamanız gereken iki husus var.İlki burası Gizli Mabet Büyü Okulu.İkincisi burada uygulamaları alan veya uygulamaları veren,bilgileri alan veya bilgileri veren şahıslar ne yaptığını bilmektedir.En azından sitede bu konular ince ayrıntılarına kadar anlatılır.Bu site sadece büyü veren bir site değildir.Burası aynı zamanda öğreticidir.Üstelik tek bir konu veya tek bir inancın bağlayıcılığı ile değil,evrensel bir düşünce tarzının temellerine oturan,her üye ve yöneticinin katkılarıyla da yükselen kompleks bir yapıdır.Ne demek istediğimi kafi düzeyde ifade etmiş olduğumu düşünüyorum.İyi ve kaliteli forumlar diliyorum.

kermit

Kayıtlı Üye
off kermit,akeldan çok sinirlenmişsiniz:D arkadaşlar boşverin...adminler gerekeni yaparlar...
Sinirlenmedim ama artık bu konular baydı, bu günah laflarında iki tema var
1 : siz ''anlayışsızsınız'' anlamıyorsanız yol göstereyim
2 : ben büyü yaptıracağım yada yapacağım ama şimdi utanıyorum.
yai birisi gelsin desin ki ben büyü sevmiyorum dinim yasaklıyor ama bakıyorum okuyorum, sizi tanımaya çalışıyorum, hatta abartalım nasıl iblise uşak oldunuz desin karşılıklı konuşalım, yada gelsin ben büyü yapacam arkadaş tarif verin desin anlatalım ama diğer yol ilk bizi ''anlamaz'' yerine koymak, ikincisi de 180 derece çarketmektir ki o kişilere ne dendiğini iyi biliyorsunuz.