Hakkımı VER skripti

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
kağıda temsilen çöp adam da olsa silüet çizmek gerekir mi veya ismi yazmak ?

moonse

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2216
Madem bugün konuya değindik. Sizinle bir çalışmamı paylaşayım.
Sizi üzen zarar veren veya başka bir şekilde hakkınızı çalan biri için bu runeskripti uygulayabilirsiniz. Sadece hakkınızın olduğu şartıyla çalışacaktır.
Zararınizi telafi edecek bir nimet sahibi olursunuz.
Gerçekten ilginize hayranım 🙏🙏 emeklerimiz için teşekkür ediyorum..🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bunu evlilik yada birliktelik ilişkilerinde yada biten ilişkilerde denenebilir mi? Uygun görür müsünüz?

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Kağıda ya da kişinin fotosuna ciziyorsunuz. Bir mum yakıyorsunuz. Skripte bakarak
Hakkımı ver skriptin gücüyle,
Falanca kişi hakkımı bana geri ödüyor. Skript bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak. Öyle olsun!

Kağıdı yakıyorsunuz, küller rüzgara.
Merhaba yine ben hatırlatsanız glifler için yazmıştım evim için bunu uygulasam daha mı etkili olur yada bir hafta arayla ikisinde uygulasam mı daha uygun olur. Paylaşım için teşekkürler bu arada 💖

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute verilen ama tutulmayan sözler için de bu yapılabilir mi? Mesela biri size yardım edeceğini söyleyip umutlandırıp aylarca sizi böyle oyaladığında hakkımıza girmiş oluyor sonuçta değil mi? Bunun için de olur mu?
Tabiki. Her verilen söz bir anlaşma. Tutulmadiysa, hak sizde.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bunu hayatta olmayan birisine yapabilir miyiz, ve en uygun gün saat nedir acaba ?

emre0654

Kayıtlı Üye
Bu runeleri ne zaman yapsam bir türlü olmuyor. Sanırım ben beceremiyorum ya da bendeki enerji yetmiyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Zamana yayildigi için de çalışmıyor gibi gözükebilir değil mi başta, arakne gibi hızlı sonuç vermiyor.
Başlarda söylediğin gibi bir his olabiliyor evet ama birkaç deneyimleme sonucu zaten anlayabiliyorsun.Yine de çok uzun bi süresi yok çok sabırsız değilseniz ve çok elzem bi mevzu üzerine yapmadıysanız.15-20 günde maksimum kendini gösteriyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
@emre0654 yapacağınız işlemi kafanızda üç beş gün tekrar edin beyninize iyice yer ederken içinize de sinecektir.İçten gelmeyen uygulamalara olumlu sonuçlar alamazsınız.Bunu da kendinize tekrar ederek bilinçaltına yerleştirip yaparsanız ve kendinizi iyi hissettiğinizle böyle bi şevkle %99 sonucu pozitif oldugunu göreceksiniz.( Yani yapacağım olacak, evet yaptım oluyor, çok da güzel oldu... gibi telkinli sözler nötrlüğü alır.Kendinize bunları aşılayın,kendinizi sevin,değer verin ve mutlu hissettiğniz zamanda yapın.Mutsuzlukla yapılan işlemlerde sonuç vermeyebiliyor.)

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654 yapacağınız işlemi kafanızda üç beş gün tekrar edin beyninize iyice yer ederken içinize de sinecektir.İçten gelmeyen uygulamalara olumlu sonuçlar alamazsınız.Bunu da kendinize tekrar ederek bilinçaltına yerleştirip yaparsanız ve kendinizi iyi hissettiğinizle böyle bi şevkle %99 sonucu pozitif oldugunu göreceksiniz.( Yani yapacağım olacak, evet yaptım oluyor, çok da güzel oldu... gibi telkinli sözler nötrlüğü alır.Kendinize bunları aşılayın,kendinizi sevin,değer verin ve mutlu hissettiğniz zamanda yapın.Mutsuzlukla yapılan işlemlerde sonuç vermeyebiliyor.)
Ben hep mutsuz ve çaresiz hissettiğim zamanlarda deniyordum. Bir de bu runeler sadece enerji ile mi çalışıyor yoksa büyülerde olduğu gibi varlık mı görevlendiriliyor yapınca ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben hep mutsuz ve çaresiz hissettiğim zamanlarda deniyordum. Bir de bu runeler sadece enerji ile mi çalışıyor yoksa büyülerde olduğu gibi varlık mı görevlendiriliyor yapınca ?
İkisiyle de çalışıyor.Günlük hayattaki işlemler için enerji yeterli oluyor.Daha büyük boyutlarda bişeyler isterseniz varlık runesini alabilirsiniz.Varlıkla denedik ve oldu diye bi paylaşım yapan olmadı gördüğüm kadarıyla biraz da cesaret işi yani;)

emre0654

Kayıtlı Üye
İkisiyle de çalışıyor.Günlük hayattaki işlemler için enerji yeterli oluyor.Daha büyük boyutlarda bişeyler isterseniz varlık runesini alabilirsiniz.Varlıkla denedik ve oldu diye bi paylaşım yapan olmadı gördüğüm kadarıyla biraz da cesaret işi yani;)
Varlık görevlendirecek kadar kendimi yeterli görmüyorum bu işlerde o yüzden sanırım sadece enerji yeter benim için.