Hakkımı VER skripti

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
IMG_20220412_212740.jpg
Madem bugün konuya değindik. Sizinle bir çalışmamı paylaşayım.
Sizi üzen zarar veren veya başka bir şekilde hakkınızı çalan biri için bu runeskripti uygulayabilirsiniz. Sadece hakkınızın olduğu şartıyla çalışacaktır.
Zararınizi telafi edecek bir nimet sahibi olursunuz.

business woman

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2216
Madem bugün konuya değindik. Sizinle bir çalışmamı paylaşayım.
Sizi üzen zarar veren veya başka bir şekilde hakkınızı çalan biri için bu runeskripti uygulayabilirsiniz. Sadece hakkınızın olduğu şartıyla çalışacaktır.
Zararınizi telafi edecek bir nimet sahibi olursunuz.
Tam olarak nasıl yapıcaz? Hangi elementle aktifleştircez? Kişinin fotosunun üzerine mi? Birde kaç defa yapabiliriz günde farklı kişilere?

Darkon

Kayıtlı Üye
Daha önce paylaştığınız skriptlerdeki alfabe ile aynı mıdır? Bunlar tam olarak hangi alfabe oluyor?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bu runelerin her kesimde (ateist, deist, müslüman, agnostik, hristiyan vs.) uygulanabilirliği var mı? Bunu yapacağından değil ama diğer paylaştıklarınızdan denemek isterim. Runeyi sadece oyunlarda görmüştüm. Hiçbir bilgim yok.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu runelerin her kesimde (ateist, deist, müslüman, agnostik, hristiyan vs.) uygulanabilirliği var mı? Bunu yapacağından değil ama diğer paylaştıklarınızdan denemek isterim. Runeyi sadece oyunlarda görmüştüm. Hiçbir bilgim yok.
Ben herkes yapabilir diye düşünüyorum. Ama herkes aynı fikirde olmayabilir.

Darkon

Kayıtlı Üye
Runeyi sadece oyunlarda görmüştüm. Hiçbir bilgim yok.
Oyunlarda daha neler neler var :D

Tam yeri geldi anlatayım. Witcher 3 oynuyorum "Runeler ve Glifler" diye görev vardı sanırım. Düşünün ben daha o zaman runelerin bile kullanıldığını bilmiyorum. Sadece oyunlarda olan bir şey benim için. Bir de İskandinavya, vikinglerin harfleri falan diye biliyorum işte. Hiç alakam yok yani... Ben kafayı yedim tabi, dedim; ya her oyunda rune var tamam bunu biliyoruz da bu glifler ne? Bir insan niye durduk yere glifler ne diye delirip araştırır tabi onu bilemiyorum :D

Sonunda ikisinin de kullanıldığını vs. öğrendim. Rune, glif, harfler hatta belki hiyeroglif????

createtherules

Kayıtlı Üye
Oyunlarda daha neler neler var :D

Tam yeri geldi anlatayım. Witcher 3 oynuyorum "Runeler ve Glifler" diye görev vardı sanırım. Düşünün ben daha o zaman runelerin bile kullanıldığını bilmiyorum. Sadece oyunlarda olan bir şey benim için. Bir de İskandinavya, vikinglerin harfleri falan diye biliyorum işte. Hiç alakam yok yani... Ben kafayı yedim tabi, dedim; ya her oyunda rune var tamam bunu biliyoruz da bu glifler ne? Bir insan niye durduk yere glifler ne diye delirip araştırır tabi onu bilemiyorum :D

Sonunda ikisinin de kullanıldığını vs. öğrendim. Rune, glif, harfler hatta belki hiyeroglif????
Ben de bir oyunda mana pot kullanıyordum. Gerçekte de yapılıp içilen bir şey olduğunu gördüğümde inanılmaz şaşırmıştım. Bence metafizik sanatlar her türlü gizlilikten ve unutulmuşluktan çıkmak istiyor belli bir süredir. Araştırılsın isteniyor gibi. Rune harflerini ilk kez yanlış hatırlamıyorsam Özlem Tekin''in bir klibinde çocukken görmüştüm ne olduğunu çevreme sormuştum kimse bilmiyordu.

Son düzenleme:

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben de bir oyunda mana pot kullanıyordum. Gerçekte de yapılıp içilen bir şey olduğunu gördüğümde inanılmaz şaşırmıştım. Bence metafizik sanatlar her türlü gizlilikten ve unutulmuşluktan çıkmak istiyor belli bir süredir. Araştırılsın isteniyor gibi. Rune harflerini ilk kez yanlış hatırlamıyorsam Özlem Tekin''in bir klibinde çocukken görmüştüm ne olduğunu çevreme sormuştum kimse bilmiyordu.
Mana klasik bir şey oyunlarda zaten genelde mavi renkli olur. Mesela Diablo oyununda sağlık kırmızı mana mavi gibi. Ayrıca Diablo oyununda ve daha pek çok fantastik dünyada necromancer sınıfı var. Oyunda yerden iskelet falan çıkarıyor yanına yardım için vs. Zaten bu tarz sitelerde de görünce artık necromancy, vampirizm falan hiç şaşırmıyorum artık... :D Daha bir ton örnek olur oyunlarla ilgili ama konuyu fazla dağıtmayayım.

Araştırılsın isteniyormu bilmiyorum tam olarak. Ancak internetin gelişmesiyle daha ulaşılır olduğu kesin. Yoksa önceden gözümüzün önünde bile olsa bazı şeyler fark edemiyorduk gibi geliyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
Örneğin bu skripti uyguladığımda, hakkımla ilgili konuda mı dönüş alırım yoksa alakasız başka bir konuda da dönebilir mi ? Tam olarak benden alınanı geri alabilir miyim?

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Bunu nasıl uygulayabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Çok sevinirim, teşekkürler!

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Hakkımızı yiyen, enerjimizi çalan akrabaysa olmaz değil mi? Kuzen amca vs. Amcaysa olmaz belli de kuzen konusunda emin olamadım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Hakkımızı yiyen, enerjimizi çalan akrabaysa olmaz değil mi? Kuzen amca vs. Amcaysa olmaz belli de kuzen konusunda emin olamadım.
Amcaya da yapılır diye biliyorum. Anne baba ve büyükanne büyükbaba gibi zincire yapılamaz.
Çünkü amcan ya da kuzenlerin olmasa da hayatın olurdu ama anne, baba ve üstleri olmazsa senin hayatın olmazdı. Bu mantığa göre uygulama yapıp yapmama belirleniyor.
Yanlışsam düzeltilsin, ben böyle öğrenmiştim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunu nasıl uygulayabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Çok sevinirim, teşekkürler!
Kağıda ya da kişinin fotosuna ciziyorsunuz. Bir mum yakıyorsunuz. Skripte bakarak
Hakkımı ver skriptin gücüyle,
Falanca kişi hakkımı bana geri ödüyor. Skript bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak. Öyle olsun!

Kağıdı yakıyorsunuz, küller rüzgara.

ozcelebs

Kayıtlı Üye
Kağıda ya da kişinin fotosuna ciziyorsunuz. Bir mum yakıyorsunuz. Skripte bakarak
Hakkımı ver skriptin gücüyle,
Falanca kişi hakkımı bana geri ödüyor. Skript bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak. Öyle olsun!

Kağıdı yakıyorsunuz, küller rüzgara.
Merhaba,
Bir konuda fikrinize danışmak istiyorum. Daha önce bu tarz bir uygulama hiç yapmadım. Forumu birkaç aydır okuyorum. Öncelikle emekleriniz için teşekkürler. Sorum ise şu olacak, daha önce böyle bir uygulama yapmadığım ve yaptırmadığım için, bana geri dönüşü enerji bakımından ne olur? Öncesinde koruyucu uygulamalar yapmam gerekir mi? ( gerekir ise konuyu forumdan bulabilirim diye düşünüyorum ) Bir de uygulama sonunda rahatsız hissetme durumunda hermes jimnastiği önerdiğinizi biliyorum bu tek başına yeterli olur mu? Sorumda eksiklik varsa affola..