Hakkımı VER skripti

Alakan

Kayıtlı Üye
Evet geri dönüşle geldim. Hakkımı aldım o kişiden maddi konuda. Benim olanı bana vermek istemeyen, elimde olana da göz diken biriydi. Ben hakkımı aldım aynı zamanda bu kişi fiziksel bir zarara da uğramış. Rastlantı mıdır bilmiyorum ama eliyle alakalı ciddi bir kaza geçirmiş. Kazadan hemen sonra da o hakkım olan şeyi bana vereceğine dair haber etti.
Teşekkür ederim Absoluta :love::love:

zeydln

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2216
Madem bugün konuya değindik. Sizinle bir çalışmamı paylaşayım.
Sizi üzen zarar veren veya başka bir şekilde hakkınızı çalan biri için bu runeskripti uygulayabilirsiniz. Sadece hakkınızın olduğu şartıyla çalışacaktır.
Zararınizi telafi edecek bir nimet sahibi olursunuz.
Merhaba ben bu işlemi yaptım fakat eşim haberi olmadığı için mumu söndürdü geçersiz mi oluyor

zeydln

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2216
Madem bugün konuya değindik. Sizinle bir çalışmamı paylaşayım.
Sizi üzen zarar veren veya başka bir şekilde hakkınızı çalan biri için bu runeskripti uygulayabilirsiniz. Sadece hakkınızın olduğu şartıyla çalışacaktır.
Zararınizi telafi edecek bir nimet sahibi olursunuz.
Eşim söndürdükten sonra farkedip tekrar yaktım.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhabalar🌸🙏🏼 Korunmadan kastınız nedir ? Bir de o kişiyle bağ kesme için samuray yapılır mı?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Korunma, sizi kötü buyulerden, nazarlardan, kaza bela dan koruyacak ritüeller, skriptler, ve tilsimlar.
Kişi ile bağınız varsa samuray uygun.
Çok teşekkürler, hocam peki bu skripti ne kadar aralıklarla yapmak uygundur , yapacağım birçok insan var ve sanırım birden enerjiye yüklenmek doğru olmaz, son kişi ve olaylardan mı başlamalı sizce?🙏🏼

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Korunma, sizi kötü buyulerden, nazarlardan, kaza bela dan koruyacak ritüeller, skriptler, ve tilsimlar.
Kişi ile bağınız varsa samuray uygun.
Bir de her bir kişiye hakkımı ver uyguladıktan sonra tek tek mi samuray mı yapmalı , yoksa en son mu yapılmalı sizce bu durumda ne önerirsiniz , zira meditasyonla bağ kesmede o enerjiyi çok hissedemiyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Echerzy, kendinizi enerjik hissettiğinizde yapabilirsiniz. Şu veya bu aralıklarla yapın diyemem.cunku kişiden kişiye değişir.
Hermes jimnastiği denediniz mı? Enerji artışı sağlıyor.
Bağ kesmeyi çok fazla kişi var ise şöyle haftada bir yapın. Ya da üç beş kişi birikince. Kendi hislerinizi dinleyin ve onlara güvenin.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
@Echerzy, kendinizi enerjik hissettiğinizde yapabilirsiniz. Şu veya bu aralıklarla yapın diyemem.cunku kişiden kişiye değişir.
Hermes jimnastiği denediniz mı? Enerji artışı sağlıyor.
Bağ kesmeyi çok fazla kişi var ise şöyle haftada bir yapın. Ya da üç beş kişi birikince. Kendi hislerinizi dinleyin ve onlara güvenin.
Denedim yavaş yavaş enerjimi kazanıyorum :) inş daha da artacak.ve sizin önerdiklerini yapmaya başlayalı şunu fark ettim.ben sömürülmüşüm.bitkisel hayat enerjisi resmen.hedefim tüm gücümü tekrar kazanmak, kaybettiklerimle, benden alınanlarla.Size çok teşekkür ederim.iyi ki rastladım konularınıza, siz de üşenmeden yanıt veriyorsunuz sorulara, var olun.sanırım sizden öğreneceğim çok şey var

nurumm

Kayıtlı Üye
@Echerzy daha yeni başlıyorsunuz bence😀ben kendimi bi ara deha falan sanmaya başlamıştım 😬😆 glifler skriptler runeler 😁 size isteklerinizi cevaplarınızı versin ondan sonra konusalım 👌

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bu çalışmayı yaptım, Herhangi bir enerji düşüşü olmadı. Koyu renk kozmetik kalemiyle yazdım. Umarım çalışır. Glif sahibine teşekkür ederim. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.