Geri Getirmek İçin Bedensiz varlık kullanılarak yapılan maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevileni getirmek içindir.

71 adet karabiber sayılır. Niyet edilir ve karabiberlerden bir tanesi ağza alınır. Beslemesiz Fatiha okunur. Sonra biber tanesi ağızdan çıkarılır ve ateşe atılarak yakılır.

Bu uygulama 71 kez yinelenir. İstenirse her biber tanesi ağza alınmadan niyet edilir - ben yeğlerim.

Erkekler gece, kadınlar gündüz uygulamalı. Ay takvimine dikkat.

cinli büyüler tarifinden eksik bir örnek oluyor bu cuma gecesi aşık edilmek istenen kişinin adı ve anne adı yapanın anne adı ve kendi adı zikredilerek niyet edilir bir tas su içine kişin adı yazılır ve tasın altına ters saklanır sonra sübanallah 71 kez ya allah 4 kez ya cin 7 kez ya kudret 7 kez söylenir ertesi gün aşık edilmek istenen kişinin adı anne aadı ve yapan kişin anne adı ve kendi adı zikredilerek niyet edilir kapıya doğru sübanallah ya alallh ya cin ya kudretdiye okunur bu diğer cumaya kadar devam eder sonra yukarda yazılı işlem yapılır ama biberler ikiye ağızda bölünür

pirlepeli

Kayıtlı Üye
teşekkürler ama sanki tam anlayamadım biraz karışık gibi geldi biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eksikliği tamamlamadım çünkü cinli büyü zaten cinlerle ilgili bir iki işlem eksik okadar

weltew

Kayıtlı Üye
bende tam anlayamadım lütfen biraz daha sade anlatırmısın şimdiden teşk...

Karabey

Banlı Kullanıcı
İşlemleri eksik yazmanızdaki amaç nedir, nasıl olsa eksik haliyle bir işe yaramayacak hiç yazmayın daha iyi ;)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Iyi Aksamlar Urumhamatahayil.Cok ilginc ve ayni zamanda oldukca yaygin bir sisteme benziyor heralde Türk Anadolu kökenli bir sistem ? Anladigim kadariyle burda uygulama asamasinda niyet ediliyor yani örnegin fatma kizi bana yansin tutusun.Burda yapilmakta olan aslinda bir cesit "Ask niyetidir" yani kisiyi kendimize baglamak onun bizi sevmesini isteriz.Peki digelim ki bu sistemi kulanarak baska bir niyetde yani baska bir istekte bulunduk hadimden örnek olarak kaybolani geri getir diyelim,bu mümkünmü yani senin tabirinle bu büyüyü görevlisini uyarici kodu vs.sahip oldugumz baska bir fikir baska bir niyet ile kulanabilirmiyiz? Mümkünmü,Yoksa burdaki enerji sadece bir cesiz Ask görevlisimidir? Gercekten cok merak etigim bir konu cevabin icin tesekürler!

CREEPA

Banlı Kullanıcı
tabi urumhamatahayil disindada herkes bunu cevaplandirabilir yani........No Limit!

hakan 54

Kayıtlı Üye
Sevileni getirmek içindir.

71 adet karabiber sayılır. Niyet edilir ve karabiberlerden bir tanesi ağza alınır. Beslemesiz Fatiha okunur. Sonra biber tanesi ağızdan çıkarılır ve ateşe atılarak yakılır.

Bu uygulama 71 kez yinelenir. İstenirse her biber tanesi ağza alınmadan niyet edilir - ben yeğlerim.

Erkekler gece, kadınlar gündüz uygulamalı. Ay takvimine dikkat.

cinli büyüler tarifinden eksik bir örnek oluyor bu cuma gecesi aşık edilmek istenen kişinin adı ve anne adı yapanın anne adı ve kendi adı zikredilerek niyet edilir bir tas su içine kişin adı yazılır ve tasın altına ters saklanır sonra sübanallah 71 kez ya allah 4 kez ya cin 7 kez ya kudret 7 kez söylenir ertesi gün aşık edilmek istenen kişinin adı anne aadı ve yapan kişin anne adı ve kendi adı zikredilerek niyet edilir kapıya doğru sübanallah ya alallh ya cin ya kudretdiye okunur bu diğer cumaya kadar devam eder sonra yukarda yazılı işlem yapılır ama biberler ikiye ağızda bölünür
kardeşim güzel bir yöntem tebrikler ancak karabiberleri almadan önce niyet edilmeli ve her karabiber ön iki dişinin arasındayken okunmalı ve el asla degmeden agızdan direk ateşe bırakılmalı ve o karabiber yanmadan asla diger biber agıza alınmamalıdır biber yanarkende faln kişide bu biber gibi yansın diye dualar edilir ellerine yuregine saglık hakan kardeşin

liliyy

Kayıtlı Üye
daha detaylı bi anlatım olursa çok sevinirm çünkü anlatılmak istenenin ne olduğunu pek anlayamadım eksiklikler var gibi geldi bana pek yeniyim bu tür konularda şu aralara sadece okuyarak anlamaya çalışıyorum o yüzden verilen bilgiler daha anlaşılır ve tam olursa çok sevinirim iyi geceler

saltanart

Banlı Kullanıcı
bence bilginin tamamını verse de eksikti.kitaplarda da eksik çünkü.