Etkili bir Ask maji uygulamasına ihtiyacim var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
slm,
Öncelikle sürekli rahatsiz edici sorular sordugum icin site yönetiminden özür diliyorum ve gercekten benim icin cok acil bir durum oldugunu hatrilatrak sorumu sormak istiyorum.
cok uzun süredir sevdigim ve beraber oldugumuz bir kiz var.Onu gercekten cok seviyorum ama ayni zamanda kaybetmekten cok korkuyorum.Allah sahidim olsun niyetim asla kötü degildir ve olamaz.
Sevdigimin aklini basindan alip kendime baglamak ve kendimi sevdirmek istiyorum.Sadece bana ait olsun ve ömür bilahi benimle birlikte hayatini paylasin.Insallah evlenicegiz.Arkadaslar gercekten ne yaptigimi biliyorum o yüzden bana engel olmaya calismayin.Cok etkili olan bir ask büyüsüne ihtiyacim var.
Onu nasil ve hangi büyüle en etkili sekilde kendime baglarim.Özeldende haberlesebilris.Allah sizden razi olsun!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
etkili bir büyü yoktur etkili büyücü vardır eğer kendinize güvenen bir büyücüyseniz yüzlerce uygun yöntem verilebilir ama büyücü yada majisyen değilseniz kendiniz yapmasınız

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Dogru diyorsun,ama gercekten en etkili ve radikal ruh calma ve Asik etme büyü yöntemi sence hangisidir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:
Dogru diyorsun,ama gercekten en etkili ve radikal ruh calma ve Asik etme büyü yöntemi sence hangisidir?

ruh çalma dan kastın kadını yada erkeği bağlama olarak ele alarak cevap veririsem böyle bir yöntem yoktur. 5 dakikada da yapılır sadecce düşünerek aylaraca yapılan koplike bir çalışmada olur bu yapana ve yapılana bağlı

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
yani aslinda öyle.Canbar isimli aşk büyüsü yüzde yüz etkili ve kuvetli büyülerin başında gelir derler.Ama benim niyetim biraz farkli urum.Ben bu büyüyü bir erkek olarak baska bir erkege yapsam ne gibi sonuc alirim acaba ne dersin? ;D Niyetim aslinda kötü sayilir Urum ;D
Bana Düsman kesilen birisini "kölelestirmek"icin bir özel uygulamaya ihtiyacim var aslinda, düsmanimin bana asik olmasini istemem dogru olmaz heralde ?! :D

destina

Kayıtlı Üye
bende bu şekilde bir erkeği istiyorum ama çok pahalı işte buldum birini 3 gündür yok
:(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:
yani aslinda öyle.Canbar isimli aşk büyüsü yüzde yüz etkili ve kuvetli büyülerin başında gelir derler.Ama benim niyetim biraz farkli urum.Ben bu büyüyü bir erkek olarak baska bir erkege yapsam ne gibi sonuc alirim acaba ne dersin? ;D Niyetim aslinda kötü sayilir Urum ;D
Bana Düsman kesilen birisini "kölelestirmek"icin bir özel uygulamaya ihtiyacim var aslinda, düsmanimin bana asik olmasini istemem dogru olmaz heralde ?! :D

kişiyi eşcinsel yapma değil dediğin sanırım köleştirme çalışmaları oldukça fazl aslında ama sen hangi konuda ilşgililendiğini söylersen ona göre birşeyler verebilirim

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Yok hayir,kisiyi escinselestirme niyetim falan yok ;D
Urum.Hani bazen olur ya birisinden öylesine bir nefret ederiz ki.
Bizim sahsiyetimize yönelik uyguladigi hakksiz ve olumsuz davranislardan olsun yada ister önyargili objektif tutumundan dolayi,bazen bu tür olumsuzluklarla mücadele etmek zorunda kalan insan caresiz bir durumun icine düsebilir.Herseyden önce dogal olarak kendisini savunma geregini hiseder.Bilecek olacaksin ki bazi durumlar radikal bir cözüm ister,hani alternatifimiz kalmadiysa....
Aslinda benim savundugum prensip gayet basit.Neden yasiyoruz?Birseyler basara bilmek icin?Bireysel ya da kollektiv bilincin, felsefi düsünce alanına dahil edilmesi ve böylece de intellektual gelisme ve özgürlesmenin önünün acılması individuel insan icin basari sayilabilir.Kimisine birsey ifade etmez.Bazen sahip oldugunuz Kültür degil bir zenginlik adeta bir tehdit olarak algilanir kimi ideolojik fraksyonlardan yana.Aslinda gercekten farkli farkli toplumlarin ve kültürlerin icinde bulundum ve anladim ki Türk olmak bir ayricaliktir ,gercekten memnuniyet verici bir durum böylesine bir zenginlige sahip olmak.Realist olalim,Örnegin Göktanrıya inanan Saman Türkler Müslüman Arapların Orta Asyaya ulasması ile binlerce yıllık inanclarını degistirmek zorunda kalmisdirlar.Herneyse aslinda konumuz bu degildir.. Diyelim ki bir düsmanimiz var ve bunu biz "kölelestirmek"istiyoruz yani aslinda kendi seytani ile yüzlestiriyoruz bir anlamda, ;DGercekten bunu basarabilmek icin,en etkili yöntem hangisidir? Hedef xkisiye sadece bir Posttravmatik olay yasatmaktir.

destina

Kayıtlı Üye
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:

bu konuları bilmediğim için bi ücret karşılığı yaptırmak zorundayım ve talep edilen ücretler çok fazla bu yüzden söyledim.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Anliyorum destina.Ama bence bu tarz isler zorlamaya gelmez,yani zorla güzelik olmaz,ama tabiki senin fikrin.
(Söyliyene bak ;)) Bazen gerekebiliyor ama

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Obsede ettirtmek mi amaç sana mı muhtaç etmek dermanı sendemi aratmak senin istediklerini mi yaptırmak pisikolojisinimi bozmak hastalatmak vs vs ?

crucifixion

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL ' Alıntı:
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:

kişiyi eşcinsel yapma değil dediğin sanırım köleştirme çalışmaları oldukça fazl aslında ama sen hangi konuda ilşgililendiğini söylersen ona göre birşeyler verebilirim

ben köleleştirme istiyorum, ben ne dersem onu yapsın bi tarafımdan ayrılmasın. geliyorum bak az kaldı : )))))

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kulağa çok cazip geliyor değilmi unutmayın ki her bireyin özgür iradesi var yapılan köleleştire çalışması kişin iradesi güçlüyse artık bir gelir bir gider daha deli eder adamı :D

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Bana muhtac olsun,sevgisi ve ask ile beni büyütsün ve yüceltsin Urum.Amacim budur.:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kafam karıstı anlamadım ben yaa..

astralmedyum nereden nereye..once cin cagırmalarla basladın uzun uzun yazdın sabırla cevaplandırıldın simdi de hop diye dedigine bak once sevdigim kız dedin erkek dedin kolelestirme dedin..
of yaa su maji isini bi kerede karsındakini kendi kendi olarak etkilemeyi basarıp da baska isler icin kullanmak isteyen cıkmayacak mı??
Ben derim ki... astralmedyum seni onun sevgisi ask ile buyutmez sen neysen osun, seni buyuten yucelten senin icindeki asktir. Ya da ruhlarınız birbirine soz vermedigi icin seni sevemiyor istedigin gibi tapamıyordur. of of of diyorum..

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Ben derim ki... astralmedyum seni onun sevgisi ask ile buyutmez sen neysen osun, seni buyuten yucelten senin icindeki asktir. Ya da ruhlarınız birbirine soz vermedigi icin seni sevemiyor istedigin gibi tapamıyordur. of of of diyorum..
Sorma valla dynamic apnea kardes,karisik olan sadece senin kafan degil.Ben Ruhlarin söz vermesi veya vermemesinden falan anlamam.
Benim onun sevgisine ihtiyacim var.Beni ben yapan onun Askidir.
"Ruhlarimizin birbirine söz vermesi" icin etkili bir ask büyüsüne ihtiyacim var ;D :D Espiri bir yana,benim söylemek istedigimi yanlis anlamissin gibi geliyor bana,bir anlamda onun enerjisi beni büyütürde yüceltirde.Yani aslinda burda bir sömürücü Vampir adayi var.Tanrısal yasaya uygun olan seyler iyi, uygun olmayan ise kötüdür,Bu yüzden isin detaylina girmek yanlis olur.Beni anliyan anladi zaten.Bu ara dynamic apnea,bu sporla ilgileniyormusun?

crucifixion

Kayıtlı Üye
"kulağa çok cazip geliyor değilmi unutmayın ki her bireyin özgür iradesi var yapılan köleleştire çalışması kişin iradesi güçlüyse artık bir gelir bir gider daha deli eder adamı"

oh ohhh bu daha da süpermiş :)))

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
astral medyum, beni anlamayıp da sarlamamana sevindim..haklısın bunyesel ask mesk bana uzak artık, aradıgım askı buldum ben cok zamandır.
bu spor derken mono paletten mi bahsediyorsun? Yoksa serbest dalıs, tuple dalıs felan mı?
ya bosver askı meski bence bosver vampriligi felan, endorfin senin vucudun icin en guzel enerjiyi acıga cıkartır..bosver somurgenligi))

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Bak dynamik, gercekten bu endorfin meselesini begendim.Soruna gelince,hayir ben tüpsüz serbest dalisdan bahsediyorum.Nickin ve kulanici resmin dikkatimi cekti,ondan soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...