Etkili bir Ask maji uygulamasına ihtiyacim var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayperisi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar enerji inisiyesine katıldık.Bunu düzenli aralıklarla çalışırsanız istediğinizi imajine ederseniz gerçekten işe yarıyor....Odaklanınca isteklerimiz doğrultusunda beynimiz evrene doğaya mikrodalga fırın gibi enerji yayıyor ve karşınıza çıkarıyor....Ben araştırma yapmaya okumaya devam ediyorum ama en büyük hatam daldan dala atlamakla oldu..Şimdi sadece aldığım enerjileri kullanmaya odakladım kendimi ve o kadar stresede girmiyorum...Naçizane tavsiyemdir....Ama araştırmada yapın bol bol okuyun..Yapmasanız bile okuyun...

LordOfRings

Kayıtlı Üye
evet bunlar kulağa çok hoş geliyo ama çok kişi gezdim bağlamayıda işlemide başarabilene rastlamadım... belki bana sağlam kişiler denk gelmedi bilemem...

fot

Kayıtlı Üye
doğru yer gerçekten buraysa kimse niye cevap vermiyo.soruyoruz soruyoruz hiç bir vatandaşda çıkıp işte adres bu demiyo.bağlayıp kendie çevirmek istiyorum.yok yok yok.yapabilende yok.

Pantea

Kayıtlı Üye
fot ' Alıntı:
doğru yer gerçekten buraysa kimse niye cevap vermiyo.soruyoruz soruyoruz hiç bir vatandaşda çıkıp işte adres bu demiyo.bağlayıp kendie çevirmek istiyorum.yok yok yok.yapabilende yok.

Senin gibi bir cok kisi bunu istiyor elbette forumlari arastirisan bu istegin icin uygun yontemler secersin burdan kimse cikip senin icin bunlari yapmaz,kimse vebal altina girmek istemez bu nedenle bazi uygulamalar sadece konulara hakim kisiler arasinda bilgi paylasimi olmasi acisindan eksik verilmisdir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
site içerisinde ki hiç bir büyüyü büyücü olmayan b bir kişinin uygulamasını istemiyoruz daha öndede söylediğim uyyardığım gibi etkin formül yoktur sadece düşünerek bile bir çok şey yapılabilir iki papuk çekirdeği ile bile kendiniz bir şey uydurabilirisn mesele formulde değpil büyücüde sitede eksik olayan onlarca tarif var eksik olmasada olsada büyücü değilseniz bir işe yaramaz yada yeteneğiniz yoksa eğitim almadan insiliye olmadan baştan başlamadan bir harf bile yazmanız doğru olmaz yöntem ısrarında bulunmayın çok istiyorsanız bebek li büyüleri yapabilirisniz ama sonucunda kendinize bir varlık çekerseniz onu kim temizleyecek

zalim

Kayıtlı Üye
cok dogru bi yazi urum
bu gune kadar bi cok tarif verildi ama kimsenin basabildigi yok demekki is formulde degil formulu uygulayanda ve onun becerisinde

Şaman

Kayıtlı Üye
saçma bir konu olmuş bence biraz.
şimdi astral medyum madem öyle deli gibi seviyorsun neden kişiye acı çektircek bir köleleştirme çalışması istiyorsun anlamadım?
eğer arada gerçek sevgi var diyoran ve enerji insiyesi aldıysan aradaki negatiflikleri temizle kendi gelir.
bu arada sitede verilen insiyeler şifaya yönelik insiyeler.onları kötü niyetle kullanıp yamulmayın:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
astral medyumun ne istediğini anlayamadığım için bende bu konuya cevap vermeyi bırakmıştım sanırım klasik istek tabiri caizse köpek gibi yapma durumu

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
slm,
Öncelikle sürekli rahatsiz edici sorular sordugum icin site yönetiminden özür diliyorum ve gercekten benim icin cok acil bir durum oldugunu hatrilatrak sorumu sormak istiyorum.
cok uzun süredir sevdigim ve beraber oldugumuz bir kiz var.Onu gercekten cok seviyorum ama ayni zamanda kaybetmekten cok korkuyorum.Allah sahidim olsun niyetim asla kötü degildir ve olamaz.
Sevdigimin aklini basindan alip kendime baglamak ve kendimi sevdirmek istiyorum.Sadece bana ait olsun ve ömür bilahi benimle birlikte hayatini paylasin.Insallah evlenicegiz.Arkadaslar gercekten ne yaptigimi biliyorum o yüzden bana engel olmaya calismayin.Cok etkili olan bir ask büyüsüne ihtiyacim var.
Onu nasil ve hangi büyüle en etkili sekilde kendime baglarim.Özeldende haberlesebilris.Allah sizden razi olsun!
aslinda benimde böyle bir sorunum ve bir sorum var,ama zanediyorum ki burada sorsam millet yanlis anliyacak,o yüzden sormaya bile cesaret edemiyorum.Yanlis anlasilirim ve provokasyon olur.Neyse,zamanla bulurum heralde.
Arkadaşlar enerji inisiyesine katıldık.Bunu düzenli aralıklarla çalışırsanız istediğinizi imajine ederseniz gerçekten işe yarıyor....
Dogru dersin ayperisi,ama bence herhangi birseyi imajine edebilmek icin bir inisiye gerek yok,birsey imajine edemiyen insanlarin sayisi cok azdir heralde,en azindan ben öyle tahmin ediyorum.Eee senin deneyimlerin neydi ayperisi? Insanin icinde bulunan bazi potensyaler heralde aktif hale getiriliyor degilmi?

aşkınhüznü

Kayıtlı Üye
:mad:
bir süre önce odkara diye bir aşk büyüsü yaptım istediğim kişi beni aradı ama o an görüşme imkanımız yoktu o günden sonra bidaha aramadı beni acaba gitmedim diye büyünün tesirimi bozuldu şimdi yine okumaya başladım faydası olurmu lütfen biri bana bilgi versin aşk acısı çekiyorum

CREEPA

Banlı Kullanıcı
CANAVAR KABAK!
HappyHalloween.gif

akan

Kayıtlı Üye
Sonuç ne oldu? Kimse bir şey yazmamış :(

leyla

Kayıtlı Üye
çok etkili bir büyü denmedim ama canbar büyüsü gerçekten çok etkilendim şuana kadar büyü arştırıp yapmaya korkuyordum ama canbarı denemm şart oldu sende bence destina

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sizi sevmeyen, sevmek istemeyen birisine onun iradesi dışında tahakkümde bulunarak sizi sevdirmek için büyü yapmak, enerji göndermek vb. kesinlikle doğru değildir. Büyü yerine "hakkımızda en hayırlısı olacak şekilde ilişkimiz bir yön bulsun lütfen" gibilerinden bir niyet ile dua etmek daha doğrudur. Büyü yapıyorsan bir bedel ödemek zorunda kalacaksın bu kesin. Bu bedelin ne olacağını da bilemezsin (bazı büyüler de belki bedeli bilirsin. Ama bu bedel ağır olabilir). Büyü yapmak, büyücülükle uğraşmak, evrenden başka boyutlardan yardım almak yerine ALLAH'a niyet ederek dua etmen ve Baş Meleklerden (melekler konusunda internette güzel bilgiler olan siteler var) ve koruyucu meleklerinden yardım istemen daha doğru. Şu an şer gördüğün aslında bir hayır olabilir. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Olgunlaşmak acılarla başetmeyi öğrenmeyi de içerir. Aslında acı da yok yaa (her şey illüzyon). Neyse kafanı karıştırmayayım ama inan büyü yapmanı gerektirecek bir durum yookkk. İnan. Hakkınızda en hayırlısını istemen yeter. Sana cevabı gelecektir. Başka bir varlığın (bu bildiğin bilmediğin tüm varlıklar alemini içerir) enerji alanına onun için -sence- hayırlı olan bir şifa bile göndermen (onun izni olmadan) doğru değildir. Bundan sonraki yaşamında lütfen buna dikkat ederek davran. Her isteğine "bütünün ve şahsımın en hayrına olacak şekilde" diyerek niyet ederek başla. Bir varlığın bile zararına olacaksa dileğin olmayabilir. Evrende öyle bir ahenk var ki bunu bizim algılayabilmemiz bazan çok zor oluyor. Sadece bunu bilerek MUTLU OL, MUTLU YAŞA bundan böyle.

KARANLIKLARIN EFENDISI

Banlı Kullanıcı
Dogru yada yanlis,bu genel bir kavramdir.Bence kisi kendisi karar vermelidir.Her koyun kendi bacagindan..hesabi.Koruyucu melekler konusunda haklisin.Büyü ilk tercih olmamalidir.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sen evinde güzel güzel oturuyorsun, bu konularla da hiiiççç ilgin yok. kendini koruma altına almayı bile bilmiyorsun ve birisi seni elde etmek için sana büyü yapıyor. Hoş mu sence? ALLAH'tan hayırlısını istemek en doğrusu. Bu tip bilgiler yüzlerce yıldır insanlardan saklandı. Gerçi yanlış ellerde de dolanmadı mı bu bilgiler? Dolandııı. İstihbarat birimleri kullanmıyor mu? Kullanıyor. Bizler dünyanın ve evrenin iyiliği için kullanmalıyız bu tip bilgileri. Öyle aşk meşk gibi küçük işlerle kafaları karıştırmak doğru değil. Seni sevmeyen bir insanı büyü ile kendine bağlasan bile o kişi bir huzursuzluk hissedecektir. Çünkü kendi isteği dışında olan bir şeydir. Bir gün sen onu sevmeyi bırakınca ne olacak peki. Bir işi yapınca onun ileriki adımlarını da düşünmek gerekir. Gençleri doğru yönlendirmek lazım. O kız ille de o kız ya da o erkek ille de o erkek takıntılı bir ruh halini yansıtır. Takıntılı insanların yaptığı büyüler de dünyaya huzursuzluk verir. Bir kural vardır: Senden kimse yardım istemeden kimseye yardım edemezsin. Mistik ahlak diye bir kavram var. Bu konuda da yazılar yayınlansa daha sağlıklı olacaktır. Amaç yardıma ihtiyacı olup da yardım talep edenlere yardımcı olmaktır. yoksa durduk yere kimseyi kendine aşık etmek için büyü ile uğraşmak OLGUNLUK ve DOĞRULUK değildir. Hermetik Bilimlere Giriş, Franz BARDON okumanı öneririm. Orada kısaca bu konuya değinmiş Sn. Üstat. Bu konular elbette karışık konular. Evren bize yardımcı bir çok enstrüman sunuyor ama bunu herkesin hayrına kullanmamız gerekiyor. Biraz uzun yazdım kusura bakma amacım sadece bu bilgileri doğru kullanmamızı sağlamak. Saygılarımla,

aşikar16

Kayıtlı Üye
sana tavsiyem büyüden kesinlikle uzak dur.ilk büyünün ne kadar günah olduğunu araştır göze alıyorsan yap.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sitede lütfen günah diyip durmayın eğer günah yolundan bakarsanız siteye hiç bakmayın bence aşikar sende üstüne bişey giy canım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...