Etkili bir Ask maji uygulamasına ihtiyacim var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZuLkarneyn

Kayıtlı Üye
sitede lütfen günah diyip durmayın eğer günah yolundan bakarsanız siteye hiç bakmayın bence aşikar sende üstüne bişey giy canım

Mesele sadece günah meselesi değil.

BAKARA [İ:92.102, R:2.102] Süleyman'ın mülk ve saltanatı konusunda onlar, şeytanların okuyup durduklarına uydular. Halbuki Süleyman küfre sapmamıştı. Ancak şeytanlar küfre sapmıştı; insanlara büyüyü öğretiyorlardı. Ve Babil'de Hârût ve Mârût adlı iki melek üzerine indirileni öğretiyorlardı. Oysaki o iki melek, "Biz bir imtihan aracıyız, sakın küfre sapma!" demedikçe hiç kimseye bir şey öğretmiyorlardı. İnsanlar onlardan erkekle eşinin arasını açacakları şeyi öğreniyorlardı. Ne var ki, onlar onunla Allah'ın izni olmadıkça hiç kimseye zarar veremezler. Onlar kendilerine zarar vereni, yarar vermeyeni öğreniyorlardı. Yemin olsun ki, onu satın alanın âhirette hiçbir nasibi olmayacağını açıkça bilmişlerdir. Öz benliklerini sattıkları şey ne kötüdür! Bir bilebilselerdi!

Ahiretten hiçbir nasibi olmayacağını !...

Burada düşünülmesi lazım. Belki bilmeyenler vardır, en azından bir kez uyarılması lazım. Elbette tercih sonrasında kendilerinin...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
sitede lütfen günah diyip durmayın eğer günah yolundan bakarsanız siteye hiç bakmayın bence aşikar sende üstüne bişey giy canım
Helal Urumhamatahayil gercekten cok güzel bir aciklama:D:D:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
biz yüzlerce kez yazdık ayetleri gösterdik ve seçimleri kendilerine bıraktık her konun altına tekrar tekrar yazamayızya biz yazıyoruz mesuliyet bizden gidiyor bir forum sitesi takip ediliyorsa iyice okunmalı sonra yorum yazılmalı bıktım artık yıllarca aynı açıklamayı yapmaktan okunmuyor yazılanlar bu bizm suçumuz değil

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Biraz Araştırırsanız Bu konuyu bizde ayetlerle ortaya koyduk bırakında insnalar günahını seabını kendisi seçsin. Sizin fikirlerinize göre kimsenin hareket etmesi gerekmiyor. Yeter artık aynı şeyi cevirip cevirip önümüze getirmeyin. Böyle düşünüyorsanızda bu forumdaki hiçbir konuyu okumayın günahtır. Aman sakın. Uzak durun sizde rahat olun biz de

peril

Kayıtlı Üye
Yok hayir,kisiyi escinselestirme niyetim falan yok ;D
Urum.Hani bazen olur ya birisinden öylesine bir nefret ederiz ki.
nie sinirleniorsun neden intikam peşindesin kötü büyüler istiyorsan bende sana söylerim hatta öldürrürsün bile ama yapma boşver iyilikle karsılık ver ona oda anlayacaktır ne kadar kızarsan kız ama hiç kimseye asırı gerekmedigi sürece zarar verme ltfn...

psikopat

Kayıtlı Üye
fetih suresini deneyin özel okunma şekli var etkisini kesin göreceksiniz...

begüm

Kayıtlı Üye
slm sevgili urum aynı konuda benimde yardıma ihtiyacım var birlikte olduğum kişi türkiye nin diğer ucunda kişiyi 4 kez bir şekilde döndürebildim ama tekrar gidiyor :) ikilimde olduğunu söylüyor ve 1 yıldır ben uğraşmaktan yoruldum ama onu seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum dün akşam beni yine terk etti ve budefa dönmeyeceğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım anlayacağın onu oyuncak yapayım derken ben oyuncak oldum acıkcası kullanıldım ona kötü bişeyler yapmak istemiyorum ama suan inan ruhsal problemler yaşamaya başladım o yüzden yardıma ihtiyacım var şimdiden tşk ediyorum başınızı ağrttığım için özür diliyorum..

DNZ33

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüleri kendim yapmayi denicektim illa büyücümü olmak gerekiyor yani büyücüde önceden benim gibi bir insandi

amanita_a

Kayıtlı Üye
ya benim kafam çok karıştı yeniyim de burada ama benimde ihtiyacım var ne olur bana yardım edin

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ne guzel demıssın hehehe :D:Dbuyucu de senn gıbı bı ınsandı suan baska bı warlık oldu hehehe

lazerci

Kayıtlı Üye
Peki burda istek ile büyü bozulabiliyormu? Yada eşimle aramda büyü varmı yokmu bakalabiliyormu? Eşim benden ayrılmak istiyor. Aramız çok iyiyken birden ters döndü,
nasıl bir yol izlemeliyim. Konuşmak para etmiyor daha çok sinirileniyor beni görünce

Daryana

Kayıtlı Üye
bende bu şekilde bir erkeği istiyorum ama çok pahalı işte buldum birini 3 gündür yok
:(

sen yine iyisin arkadaşım. en azından yaptıracak birini bulmuşsun. ben onu bile bulamıyorum :( hepsi islama yönelik dualarla vb. şeylerle bağlıyorlar aşık ediyorlar. bilgi almak için mail atıyorum "dinen haram olduğu için eşcinseller için uygulama yapmıyoruz" diyorlar. bende doğal olarak islami büyüler yapmayan büyücüleri arıyorum ama bulamıyorum bir türlü. kısacası eşcinsell aşkı için büyü yapan birini bulamadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...